Новата мис България

  • 88 080
  • 907
  •   1
Отговори
# 315
  • Мнения: 8 220

Почти като на последните "Оскари"  Joy Joy Joy

# 316
  • Мнения: 3 495
Ирина Папазова каза вчера в "На кафе", че всички членове на журито са имали различни фаворити и нито една от кандидатките не е била с поне два гласа. Затова тя, като председател на журито, взела еднолично решение коя да победи в конкурса. Не слушах внимателно, но с такова впечатление останах - че последната дума е била нейна.

# 317
  • Мнения: 36 499
Това стана като някаква мистерия - накрая наистина ще излезе, че Путин е виновен Joy
И на мен само миската на трето място ми харесва.

# 318
  • Буркина Фасо
  • Мнения: 13 212
Това стана като някаква мистерия - накрая наистина ще излезе, че Путин е виновен Joy
И на мен само миската на трето място ми харесва.
Путин с Тръмп вървят ръка за ръка  Laughing

# 319
  • Мнения: 1 565
Ето тук по-подробно кой е гласувал; гласувалите отрицателно са повече:
https://www.lentata.com/page_10089.html

по тази логика само организаторката на конкурса е виновна или само нея са подкупили много горд ще е мъжа на Тамара с тая излагация ,че си е хванал най - грозната жена на България .Най - мъчно ми е за истинското момиче ,което е можело да е мис България.

# 320
  • София
  • Мнения: 22 769
За никого не е тайна, че тези конкурси се купуват! Не трябва да се изненадваме от нищо!

# 321
  • Down south
  • Мнения: 7 684
Това стана като някаква мистерия - накрая наистина ще излезе, че Путин е виновен Joy
И на мен само миската на трето място ми харесва.
Загубихте ме в превода  ooooh! кой, ако не журито, тогава е избирал мис-ката.

# 322
  • София
  • Мнения: 22 769
Може ли снимка да качите на подгласничката на 3-то място?

# 323
  • Мнения: X
Който винаги я е избирал - човекът получил парите или съответната престация от миската. Ивайла Бакалова и семейство Павлови не ги ли помните? Само те да бяха. В случая връзката е майката на гаджето на новата миска.


Третата подгласничка съвсем пък на нищо не прилича. А и с тези черти какви чудесни снимки можеха да се сътворят като за ФБ сензация...

Както каза днес една съфорумка, да коронясваме Гришо за Мис България и да свършва тази мъка. Даже двете мъки.

# 324
  • Мнения: 2 182
На мен не ми харесват нито една от подгласничките.
Доста посредствено изглеждат.
Харесват ми само мис Хасково и мис Бяла Слатина.

# 325
  • Мнения: 36 499
Мис Пловдив е на трето място. Бих качила снимка, но има някаква повреда във форума и не мога.

# 326
  • София
  • Мнения: 22 769
Мис Пловдив е на трето място. Бих качила снимка, но има някаква повреда във форума и не мога.


От старата версия опитай и ще качиш снимка.

# 327
  • Мнения: 36 499
Скрит текст:


Стана  Sunglasses
Не съм гледала конкурса - знаех, че имат кръг по бански и с официални рокли, но не знаех, че имат кръг по тутута (тутути?)..
Казва се Габриела Топалова.

# 328
  • Мнения: 2 843
Как жизнерадостно се е подпряла на "Дневник на писателя" (по спомен това включваше том 10 на Достоевски).

# 329
  • София
  • Мнения: 22 769
О, да, и Габриела е много хубава. Тя ли е от Бургас?

Общи условия

Активация на акаунт