Новата мис България

  • 88 118
  • 907
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 1 565
Лично за мен сред нашите миски за недостойни да се състезават през последните примерно 15-тина години са само г-жа А. Петрова и тазгодишната госпожица. Сиреч не ми е чак толкоз голяма претенцията. Просто да нямат явни дефекти и да са малко от малко хубавки.
Не е никак задължително "публиката" да е по-прекрасна от дамата с подарената титла. Но публиката е там, за да види нещо хубаво. И е нормално, ако не го види, да е разочарована. И да сподели разочарованието си. Като на всяко друго шоу е. Тази година се е оказало слабо, много слабо.
Гледам, че това важи и за останалата част от хората тук - за почти всяка досегашна миска има кой да каже по някоя блага приказка. За тази май не прочетох такава. Вероятно близките и роднините /и Вълчо с джипа/ ще оставят по някоя, колкото да не е без хич.  Laughing

О, Ани Иванова, тази е надарена дама!  Grinning Жена отвред.
Да аз обичам надарени жени с гърди и дупе .   Ако съм на сегашната миска след всички тези коментари ще си срежа вените и ще се самоубия ,дано поне да й дойде акъла и да се откаже сама преди да ни излага пред цял свят .И А.Петрова не е хубава ,ама тази е прекалено .Предвид напредналата медицина поне можеше да си оперира носа и скулите да заприлича на жена ,преди да се явява по такива конкурси. Със сигурност има лекар ,който може да й горигира фасадата .И доста фитнес и храна няма да са й излишни.

# 61
  • Мнения: 1 565
.  Тази жена ми харесва .

# 62
  • Мнения: 1 201
Истински красивите момичета не се явяват на подобни конкурси, защото там местата са отредени за държанките на някого или дъщерите на определени хора...според мен. Сега очаквам до 1-2 години новата Мис да започне с пластичните операции Confused също като Антония Петрова.

# 63
  • Мнения: 36 566
Dizzy Face Случайно попаднах на ето тази снимка - това в дясно Антония Петрова ли е? Joy

# 64
  • София
  • Мнения: 15 478
Dizzy Face Случайно попаднах на ето тази снимка - това в дясно Антония Петрова ли е? Joy

Тя е.

# 65
  • Мнения: 24 467
Някъде по-напред се поусмихнах точно на журито. Ми как да нямаме такава победителка с такова жури?
Страшен тоалет е забила, между другото! Седя и се дивя.
На линка, който тук незнайно защо ми бе зачетен като спам, имаше една снимка на цялото жури - такива физиономии, много беше смешна, но не ми приема нито линка, нито снимката.
Сигурно сайтът сам чете и отсява невъзможните неща.

# 66
  • Мнения: 36 566
Страшно тоалетче...И всичко е в тон, браво Wink

# 67
  • Мнения: 1 565
Dizzy Face Случайно попаднах на ето тази снимка - това в дясно Антония Петрова ли е? Joy

Тя е.
тази антония миска ли е или  ,стига бе чак такъв срам може ли ?

Последна редакция: пн, 20 ное 2017, 18:24 от Ани Иванова_429091

# 68
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
Определено има някакви таланти
момичето.Иначе нямаше да стане
мис ...

# 69
  • Мнения: 1 565
Някъде по-напред се поусмихнах точно на журито. Ми как да нямаме такава победителка с такова жури?
Страшен тоалет е забила, между другото! Седя и се дивя.
На линка, който тук незнайно защо ми бе зачетен като спам, имаше една снимка на цялото жури - такива физиономии, много беше смешна, но не ми приема нито линка, нито снимката.
Сигурно сайтът сам чете и отсява невъзможните неща.

може на лично да ми пратиш линк .

# 70
  • Мнения: 1 565
Определено има някакви таланти
момичето.Иначе нямаше да стане
мис ...
.......

Последна редакция: пн, 20 ное 2017, 18:24 от Ани Иванова_429091

# 71
  • Мнения: 29 546
Истински красивите момичета не се явяват на подобни конкурси, защото там местата са отредени за държанките на някого или дъщерите на определени хора...според мен. Сега очаквам до 1-2 години новата Мис да започне с пластичните операции Confused също като Антония Петрова.

Много точно!  Peace

ПС: На повечето снимки т.нар. красавици са с един тип муцка тип обиден червей..... много ми е тъпо, че това е идеал за красота.  Tired нищо естествено не виждам в тези нацупени физиономии, сякаш изляти по един калъп, само косата е в различен цвят боядисана... Thinking Crossing Arms

# 72
  • Мнения: 1 565
Тази снимка е на заглавна страниница на фейсбук не знам дали това е нейния истински профил,може и да не е ,не знам .

# 73
  • Мнения: 36 566
Визия, достойна за Сашка Васева))

# 74
  • Мнения: X
Защо е с палто не е много ясно, но да кажем, че е част от тоалета!

Общи условия

Активация на акаунт