Раждане в МБАЛ "Вита" - тема 7

  • 78 827
  • 883
  •   1
Отговори
# 600
  • Мнения: 7 776
Ох, забравила съм я, ама провери в чекмеджетата в шкафа до леглото, там имаше листче, поне в моята стая.

# 601
  • София
  • Мнения: 4 966
Никъде я няма и не пише, изумително просто.

# 602
  • Мнения: 161
Мрежата е Vita free, паролата е от 1 до 9, не съм сигурна имаше ли и 0 накрая.

# 603
  • София
  • Мнения: 4 966
Да, благодаря! Това се оказа паролата - от 1 до 9 и нула накрая Simple Smile)

# 604
  • Мнения: 784
Никъде я няма и не пише, изумително просто.
Не попитахте ли някой? На мен персонала след запитване веднага ми я предостави.

# 605
  • Мнения: 1 459
Здравейте,

Моля кажете актуални цени ( + какво включва) на раждане във Вита за НЕосигурени.
На сайта им незнайно защо са премахнали ценоразписа, а на посочения телефон разбира се никой не вдига.

Благодаря ви!!!

# 606
  • Мнения: 954
Момичета, от къде трябва да се вземе акта за раждане след раждане във Вита 2 и трябва ли и двамата родители да присъстват или може само единият да вземе документа?

# 607
  • Мнения: 7 776
От община Оборище се взима акта. Може и само бащата да иде.

# 608
  • Мнения: 161
Мисля, че зависи от адреса по местоживеене.
При първото раждане не бях със софийски адрес и таткото взе акта от Община Оборище(тогава раждах във Вита 1).
Сега с второто, понеже съм с адрес в София, взехме акта от общината по местоживеене.

# 609
  • Мнения: 83
Аз също го взех от общината по постоянен адрес

# 610
  • Мнения: 7 776
Може. Аз по адрес съм в СО, та може затова от Оборище да се взима.

# 611
  • Мнения: 954
Благодаря ❤ С таткото сме от друг град и предполагам от Оборище ще вземем акта. По-скоро той, че ние ще се гледкаме вкъщи Simple Smile

# 612
  • Мнения: 7 776
Обадете им се по телефона преди да иде таткото. Че на щерката много се забави. Казвате, че искате да проверите дали акт за раждане е изготвен и казвате името на детето.

# 613
  • Мнения: 63
Момичета, следя темата с интерес. Ходя на прегледи при д-р Албена Гагова във Вита и живот и здраве ще раждам секцио. Може ли, ако някоя от вас скоро е родила секцио при тази лекарка да изкаже впечатления? Благодаря! Simple Smile

# 614
  • София
  • Мнения: 1 369
Привет и от мен Simple Smile

Интересува ме в пред-родилна зала дали пускат таткото? Ако първия етап на раждане продължава по-дълго, дали има вариант да е там за компания и кураж? Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт