Раждане в МБАЛ "Вита" - тема 7

  • 78 931
  • 883
  •   1
Отговори
# 780
  • Sofia
  • Мнения: 142
Здравейте, мисля да се следя във Вита, но предварително искам да питам дават ли болнични и през комисия ли се минава или искат престой в болница?

Дават болничен и през комисия.

# 781
  • Мнения: 784
2400 е секцио, с избор на екип и вип стая Simple Smile

Явно за десетина дни цените са скочили страшно... Hushed
Цените са такива от 1 година.
Нормално 1800, с Вип стая 2000.
Секцио 2200, с Вип стая 2400.
Така ми каза лекарката при която се следя.

# 782
  • Мнения: 2 241
Потвърждавам че цените и миналата година бяха такива.

# 783
  • Мнения: 94
Здравейте, мисля да се следя във Вита, но предварително искам да питам дават ли болнични и през комисия ли се минава или искат престой в болница?

Дават болничен и през комисия.

Благодаря!

# 784
  • Мнения: 24
2400 е секцио, с избор на екип и вип стая Simple Smile

Явно за десетина дни цените са скочили страшно... Hushed
Напротив, цените отдавна са такива.

# 785
  • Мнения: 4
2400 е секцио, с избор на екип и вип стая Simple Smile

Явно за десетина дни цените са скочили страшно... Hushed
Напротив, цените отдавна са такива.
В момента на сайта им пише цезарово 3000.00лв., нормално 2600.00лв. за здравно осигурени пациенти...

# 786
  • Мнения: 196
Само че пише здравноНеосигурени Simple Smile

# 787
# 788
  • Мнения: 4
Много благодаря, не съм догледала, така ме притесниха цените, че "не" съм го изяла.
Последното ми раждане във Вита е преди повече от 2,5г., имате ли представа сега каква е сумата за нормално раждане на здравноосигурен?

# 789
  • Мнения: 580
Много благодаря, не съм догледала, така ме притесниха цените, че "не" съм го изяла.
Последното ми раждане във Вита е преди повече от 2,5г., имате ли представа сега каква е сумата за нормално раждане на здравноосигурен?
без избор на екип, нормално раждане - 1600 лв
с избор на екип, нормално раждане - 1800 лв
вип стая, нормално, с избор на екип - 2000 лв

# 790
  • Мнения: 16
Здравейте, включвам се за първи път, след 2 мес. Ми предстои раждане и обмислям дали да е във Вита при д-р Мая Василева.Може ли някой да ми каже раждал ли е при нея и какви са впечатленията. Със секцио ще съм виждам в по-горните коментари за цени 2400 лв. Това ли е актуалното.Също да попитам, ако се налага бебето да остане повече от 5 дни престой заплаща ли се или касата поема. Благодаря! 😊

# 791
  • Мнения: 961
Юни месец раждах секцио при д-р Василева. Доволна съм. 2400 Вип стая ми излезе. 4 нощувки са за секцио. Ако трябва да се оства повече дни в болницата се заплаща по 100лв на вечер. За бебчето не се заплаща допълнителния престой.

# 792
  • Мнения: 1 469
За тези, които са раждали и имат опит и тези, които им предстои раждане във Вита :
1. Ще черпите ли?
2. Каква ще бъде почерпката? За екипа като цяло или всеки по отделно ?
3. За акушерка и докторка какво мислите като подарък ?
Идеи със линкове и снимки също ще са супер полезни Simple Smile
Благодаря !

# 793
  • Мнения: 2 241
Не съм черпила и не съм подарявала нищо.

# 794
  • Мнения: 196
Така бързо ни изпратиха,че подадох букета на врата на акушерката,която беше прекрасна през целият ни престой,а почерпката се наложи да я оставя в залата за изписване.

Общи условия

Активация на акаунт