Дениз Чакър "EDHO", Ибрахим Челиккол "Черно-бяла любов" (Siyah Beyaz Aşk) №46

  • 62 168
  • 751
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 21 201
До понеделник ще гадаем. Дали този разговор с Йиит за баща му..дали е след жалбата и ареста, или преди това. Не знам по-скоро след и тя затова да я отегли.
Арестуват го заради принудителния брак..тоест за това, че я държи като пленница.
И според мен.

# 706
  • Мнения: 9 541
https://vk.com/dizimaniaya?z=video-129463937_456239336%2F6bd6f27 … l_wall_-129463937

Аз гледах тук превода на руски, как стигнахте до извода, че ще оттегли жалбата си?

# 707
  • Мнения: 33 399
https://vk.com/dizimaniaya?z=video-129463937_456239336%2F6bd6f27 … l_wall_-129463937

Аз гледах тук превода на руски, как стигнахте до извода, че ще оттегли жалбата си?
Последната сцена от фрага  Joy

# 708
  • Мнения: 9 541
Тери Hug, явно спя с отворени очи Joy Joy Joy

# 709
  • Мнения: 697
 #CrazyНещо 2 и 2 не ми правят 4,хем той знаеше къде отива—не я спря,гледаха се умно(или там каквото е станало,ще го разберем и това),хем го изпорти,закопчаха го ,хем така се е вкопчила в ръката му.... Thinking
Едно не може да им се отрече,с тия фрагове ,направо взривяват мрежите.Аз като дългогодишна фенка на Ибо трябва да ви кажа ,че в Instagram,до преди 2 месеца последователите му бяха на половина,вижте сега....

# 710
  • Мнения: 33 399

Аз като дългогодишна фенка на Ибо трябва да ви кажа ,че в Instagram,до преди 2 месеца последователите му бяха на половина,вижте сега....
И пак са обидно малко  Stop Stop Stop Stop  Треторазрядни актьори са с повече  Stop

# 711
  • Мнения: 9 541


Не бих искала да разруша мечтите ви, но тази снимка е от 2015 г. newsm78
/така пишат подругите/

# 712
  • Мнения: 697

Аз като дългогодишна фенка на Ибо трябва да ви кажа ,че в Instagram,до преди 2 месеца последователите му бяха на половина,вижте сега....
И пак са обидно малко  Stop Stop Stop Stop  Треторазрядни актьори са с повече  Stop
Да,за мен също винаги е било много странно Shocked.Той е отличен актьор,снимал се е в доста филми,мъжкар е,не малко се е шумяло около него.Аз мисля ,че не им е достатъчно захаросан на момите Laughing,повечето му роли са нахакани,мъжкарски.Също така ми е много странно защото филма не беше представен в Кан,там латиносите купуват сериалите като топъл хляб,а Ибо щяха в небесата да го пратят newsm78

# 713
  • Мнения: 33 399


Не бих искала да разруша мечтите ви, но тази снимка е от 2015 г. newsm78
/така пишат подругите/
Ма татуировката си е нейната  Mr. Green
Ох, сега като каза се сетих кога го носеше това ансамбълче  Joy На премиерата на "Лудогореца"  Laughing

# 714
  • Мнения: 4 706
Аслъ пак ли спи на пода? No Mouth

# 715
  • Мнения: 9 388
Няма майтап, прави са рускините, снимката на Бирдже с белия костюм е стара.  Само давате десен бутон на снимката, избирате Търсете изображението с Гугъл и ще ви изкара същата снимка, на която е със Сарп.

А, и Терито се сети за тази снимка!

# 716
  • Мнения: 33 399
От 2016г. е май  Laughing
Нищо де.. Все пак е тя на видеото  Laughing
Не виждам с коя ще се хване за ръка нашия  hahaha

# 717
  • Мнения: 9 388
От 2016г. е май  Laughing
Нищо де.. Все пак е тя на видеото  Laughing
Не виждам с коя ще се хване за ръка нашия  hahaha
А бе както даде телефона на Япрак да го вдигне, така ще хване друга, за да предизвика ответна реакция в докторката! Crossing Arms

# 718
  • Мнения: 1 571
искам новата която влиза да е друга фенка на Фери, а не Япрак. Млазя да сменят геройте и предпочитам да смятам че е зарязал татуто и е отишъл при друга за разнообразие

# 719
  • Мнения: 9 541
 newsm12 много кадърни лекарки в тая Турция Sunglasses

Общи условия

Активация на акаунт