Дениз Чакър "EDHO", Ибрахим Челиккол "Черно-бяла любов" (Siyah Beyaz Aşk) №46

  • 62 160
  • 751
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 697
От 2016г. е май  Laughing
Нищо де.. Все пак е тя на видеото  Laughing
Не виждам с коя ще се хване за ръка нашия  hahaha
Ооо,ще се хване ,бъди сигурна Sunglasses,само да се появи онази .Ще се надцакват с Аслъто.Няма да мине без номера bowuu

# 721
  • Мнения: 9 541


Като я гледам тук, още малко ще набие Ферхат Wink, после го "предава" на Ийит и го арестуват, а после ще и държи ръчичката?? newsm78  no no no no

# 722
  • Мнения: 4 706
От 2016г. е май  Laughing
Нищо де.. Все пак е тя на видеото  Laughing
Не виждам с коя ще се хване за ръка нашия  hahaha
Ооо,ще се хване ,бъди сигурна Sunglasses,само да се появи онази .Ще се надцакват с Аслъто.Няма да мине без номера bowuu

Пепел ти на клавиатурата! Не може да се хваща с друга жена за ръка.. безумно е.. въобще този фрагман е побъркващ.. не искам Аслъ да го предава, не искам да го арестуват.. не искам други руси жени да влизат в сериала Sad Нямам търпение до понеделник.. не може да има други жении ОЛМААЗ!

# 723
  • Мнения: 33 399


Като я гледам тук, още малко ще набие Ферхат Wink, после го "предава" на Ийит и го арестуват, а после ще и държи ръчичката?? newsm78  no no no no
#2gunfire #2gunfire #2gunfire

Е аз ви казвам, че е Бирджето накрая на фрага, па вие си викайте за друга. Още 2 дена има до понеделник  Laughing

# 724
# 725
  • Мнения: 3 244
привет на всички в темата , досега само ви четях и чаках с нетърпение всяко ново ваше мнение , а сега получих и покана от морела , та еи ме цопвам се и тука http://www.img-share.eu/f/images/443/23032588_1956630301327475_4 … s4n1512160502.jpg
и тъй кат днес се коментира фрага , и  според мен е ферхат е с аслъ на края

# 726
  • Мнения: 21 201
Скрит текст:

Като я гледам тук, още малко ще набие Ферхат Wink, после го "предава" на Ийит и го арестуват, а после ще и държи ръчичката?? newsm78  no no no no
#2gunfire #2gunfire #2gunfire

Е аз ви казвам, че е Бирджето накрая на фрага, па вие си викайте за друга. Още 2 дена има до понеделник  Laughing
Ми тя е разбира се.

# 727
  • Мнения: 33 399
привет на всички в темата , досега само ви четях и чаках с нетърпение всяко ново ваше мнение , а сега получих и покана от морела , та еи ме цопвам се и тука http://www.img-share.eu/f/images/443/23032588_1956630301327475_4 … s4n1512160502.jpg
и тъй кат днес се коментира фрага , и  според мен е ферхат е с аслъ на края

Добре дошла  Heart Eyes

Това сме ние като видим АсФер  Joy Joy

# 728
  • Мнения: 9 388
Дано да е Аслъ накрая дето държи за ръчичка. Но че един ден ще ѝ погоди пак някой номер като с телефона и Япрак, ако докторката не влезе в пътя, ще ѝ погоди! Grinning Той обича да я провокира, обича!  Grinning Ама няма страшно, много са сладки, когато се карат и сърдят.

А това, че Аслъ отиде да го предаде, е добре, защото иначе нямаше да си прости, че е стояла със скръстени ръце в дома на убийци и не е направила нищо смело! Така ще отиде, ще го предаде, после ще започне да мисли, да разчита посланията в думите му, да види болката му и ... АШК! Grinning

# 729
# 730
  • Мнения: 33 399


А това, че Аслъ отиде да го предаде, е добре, защото иначе нямаше да си прости, че е стояла със скръстени ръце в дома на убийци и не е направила нищо смело! Така ще отиде, ще го предаде, после ще започне да мисли, да разчита посланията в думите му, да види болката му и ... АШК! Grinning
Мисля, че това е урок номер 3  Joy Joy Joy
Ще му достави още по-голямо удоволствие като си оттегли жалбата  Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green Joy Joy Joy Joy

# 731
  • Мнения: 3 244
мерси Hurricane  за забавното посрещане  
 аслъ ми прили4а на лъва  като на тази снимка  4ака да се  нахвърли срещу ферхат

Скрит текст:

лиа мерси и на теб
 
Скрит текст:
но ще се смили

Последна редакция: пт, 01 дек 2017, 23:01 от kmaroo

# 732
  • Мнения: 9 388
Урок номер 3  - полицията не може да реши сърдечните проблеми на човека!
 Joy Joy Joy

# 733
  • Мнения: 697
От 2016г. е май  Laughing
Нищо де.. Все пак е тя на видеото  Laughing
Не виждам с коя ще се хване за ръка нашия  hahaha
Ооо,ще се хване ,бъди сигурна Sunglasses,само да се появи онази .Ще се надцакват с Аслъто.Няма да мине без номера bowuu

Пепел ти на клавиатурата! Не може да се хваща с друга жена за ръка.. безумно е.. въобще този фрагман е побъркващ.. не искам Аслъ да го предава, не искам да го арестуват.. не искам други руси жени да влизат в сериала Sad Нямам търпение до понеделник.. не може да има други жении ОЛМААЗ!

Дур,дур..Thinking Алинчето няма да се появи само за едните 20 минути.Ще създава проблеми тази.Може и с Намък да бъдат тандем,за да разкарат Аслъто.Тежки дни се задават за Ферко,сърцето му черно,косата ще му побелее:scream:

# 734
  • Мнения: 1 571
привет на всички в темата , досега само ви четях и чаках с нетърпение всяко ново ваше мнение , а сега получих и покана от морела , та еи ме цопвам се и тука http://www.img-share.eu/f/images/443/23032588_1956630301327475_4 … s4n1512160502.jpg
и тъй кат днес се коментира фрага , и  според мен е ферхат е с аслъ на края


хахха кмаро здравей Simple Smile попаднала си на точното място - тук обсъждаме също един мъжкар Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт