Дениз Чакър "EDHO", Ибрахим Челиккол "Черно-бяла любов" (Siyah Beyaz Aşk) №46

  • 62 169
  • 751
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 33 399
Урок номер 3  - полицията не може да реши сърдечните проблеми на човека!
 Joy Joy Joy
smile3521

мерси Hurricane  за забавното посрещане  
 аслъ ми прили4а на лъва  като на тази снимка  4ака да се  нахвърли срещу ферхат

Скрит текст:

лиа мерси и на теб
 
Скрит текст:
но ще се смили

Фери пеперудата ли е  rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo
Ох, нямаме тема  Rolling Eyes

# 736
  • Мнения: 9 388
Дано Алина да отива в Ти си моята родина, нали и такава новина излезе днес. Някой може да е объркал сериала, в който се включва, и да не идва в нашия.  Но дори и да е при нас, все ми се струва, че няма да се заиграва с Ферхат, само ще е дъщеря на Шахин. Младоче ми се вижда, а Ферхат хареса зряла жена като Аслъ.

# 737
  • Мнения: 33 399
Дано Алина да отива в Ти си моята родина, нали и такава новина излезе днес. Някой може да е объркал сериала, в който се включва, и да не идва в нашия.  Но дори и да е при нас, все ми се струва, че няма да се заиграва с Ферхат, само ще е дъщеря на Шахин. Младоче ми се вижда, а Ферхат хареса зряла жена като Аслъ.
Ферхат няма да погледне друга вече  Laughing
Кога ще ги видим така пак, ма без да се отдръпне  hahaha

# 738
  • Мнения: 697
Привет  kmarro:wink:

# 739
  • Мнения: 9 388
Ферхат е мъж за една жена. Той няма шарещи очи. Всичко, което е научил от баща си, той го пази дълбоко в сърцето си! Така че обикнал веднъж Аслъ, няма да погледне друга!

Е, напук може и да ѝ прави, но това вече е друг въпрос! Mr. Green

# 740
  • Мнения: 697
Точно това казвам,без номера не може:imp:

# 741
  • Мнения: 33 399
Ферхат е мъж за една жена. Той няма шарещи очи. Всичко, което е научил от баща си, той го пази дълбоко в сърцето си! Така че обикнал веднъж Аслъ, няма да погледне друга!

Е, напук може и да ѝ прави, но това вече е друг въпрос! Mr. Green
Е напук, ма няма да стигне до крайности  hahaha Joy

# 742
  • Мнения: 9 388
Точно това казвам,без номера не може:imp:
Peace
Той е майстор на номерата. Изкарва я извън кожата ѝ.

Само че в последния фрагман беше доста тъжен, защото осъзнава, че засега не може да предложи на докторката друго освен едно блато, една тъмнина. И в един хубав миг няма да я провокира да му покаже любов, ами ще я пусне на свобода, пък тя ще остане. Така че може за известно време да няма номера от Ферхат, защото усеща, че губи Аслъ и няма излишно да я провокира.

А Намък все още иска да се отърве от Аслъ! Crossing Arms

А, Терка, точно това исках да допълня и аз,  и ти си писала. Крайности никога! Ферхат просто не е такъв човек!

# 743
  • Мнения: 9 388
Неговото напук е невинно обаче - телефонно обаждане с женски глас; лъже я, че сама е легнала при него; разкарва се по хавлия, пък я кара да го гледа, докато му говори. Но не е типа мъж, който ще хване друга жена и ще се преструва, че е с нея, само за да дразни Аслъ! Така че това трябва да е Аслъ, не може да е друга, имайки предвид характера му. Но... ще видим в понеделник!

Изчезвам, лека нощ, беше ми приятна компанията ви днес! Hug

# 744
  • Мнения: 3 244
муци , t@to поздрав, обсъждането е много интересно

Hurricane еи 4е ме разсмя с ''Фери пеперудата ли е"'
като гледам  как се му крещи .....
а според мен / само предполагам /4е    сценаристите  може да вмъкнат някоя нова тръпка за ферхат

# 745
  • Мнения: 33 399
Лека вечер, че сме на 50та страница  Peace Heart Eyes

# 746
  • Мнения: 9 541
Току-що Аслъ ми прошепна: скоро хич и не се надявайте на втора целувка.....



Дани Hug, Алина може да работи по съвместителство в два сериала Laughing Laughing
Лека нощ! umbrella smile3524

# 747
  • Мнения: 33 399
Ох, последен пост  Mr. Green
Дано не отидем на 51 страница  Joy

След втория фраг навързах нещата  Joy

След като спасяват Гюлсюм Аслъ отива при Иийт и предава Ферито(арестуват го през деня),после тя си оттегля жалбата и той вечерта я гледа със същия пуловер докато тя е с чадъра  Peace Значи се прибира тогава. И вече на другия ден говорят с вуйчо му  Laughing
Поне да го беше оставила да пренощува в каракола  Joy Joy
А последната сцена предполагам някъде ще ходят, щом тя се е облякла по-така. Може да има някое събитие  Thinking Тъкмо днес си мислех, че още не са ходили на някакво културно мероприятие  Joy
може да е свързано с кампанията на Намък  Thinking

# 748
  • София
  • Мнения: 6 287
Последно като ви навестих бяхте на 30 и някоя страница, какво направихте вие.  Joy Joy

Новата тема:
http://old.bg-mamma.com/?topic=1007857.new#new

# 749
  • На изток от рая...
  • Мнения: 635
Фрагманите винаги са объркващи и не следват реда на събитията в епизода. Твърде е вероятно епизодът да приключи точно с ареста на Ферхат.

Общи условия

Активация на акаунт