Откраднат живот - Чуждо тяло - Тема 23

  • 56 753
  • 741
  •   1
Отговори
# 720
  • Другата България
  • Мнения: 37 683
Друг любим момент ми е, когато Мазов се появи пред Захариев със сатъра Grinning
Да, това беше култово. Laughing

# 721
  • Мнения: 9 628
Тази седмица ще са четири епизода според фейсбук.

Друг любим момент ми е, когато Мазов се появи пред Захариев със сатъра Grinning
Погледнах програмата на Нова и там пише,че ще дават Съдбите в петък,а Брадъра май свършва на 11 и ще дават на 12 Воевода от 21ч.

О да,това си беше леко брутално Joy

# 722
  • София
  • Мнения: 1 149
Уф, аман от тия Съдби на кръстопът, не мога да ги понасям.
Ще ми липсва нашия сериал като свърши Confused Нещо този сезон много бързо мина

# 723
  • Мнения: 9 628
Уф, аман от тия Съдби на кръстопът, не мога да ги понасям.
Ще ми липсва нашия сериал като свърши Confused Нещо този сезон много бързо мина
И аз се чудя кой ги гледа,а и на кой от Нова  му е дошла идеята в праймтайма да пускат точно това.

Да и на мен ще ми липсват героите дори тези, които ме ядосват Smiley .Четох някъде,че снимките на новият сезон ще започнат  в края на тази година или началото на новата .

# 724
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 898
Завъртяха реклама на Скъпи наследници, дано да почнат скоро. А и полицейската комедия също ще започва. Ще коментираме и тях, нали  Simple Smile

# 725
  • Мнения: 6 161
Аз също не понасям  простотиите , които дават по Нова , не гледам нито брадъра , нито т.нар  сериалчета :"Съдби на кръстопът " и имаше още едно , също толкова тъпо .
От много време насам  пускам Нова само  заради нашия сериал и затова толкова се дразня , когато поредният анонимен сценарист измърля нещо .
Попадна ми реклама за някакъв комедиен сериал - "Полицаите от края на града" или нещо подобно . Сигурно ще е  някаква тъпня като "Пълна лудница" , поне мернах същите артисти .

# 726
  • Мнения: X
И на мен ми се струва, че тези "Полицаи" няма да просъществуват дълго, нещо като "Ние, вашите и нашите" миналата година, на което му беше първи и последен сезон.

# 727
  • София
  • Мнения: 1 149
Завъртяха реклама на Скъпи наследници, дано да почнат скоро. А и полицейската комедия също ще започва. Ще коментираме и тях, нали  Simple Smile

Разбира се Hands Thumbsup Дано да има нещо, заслужаващо коментар

# 728
  • Мнения: 6 009
...нещо като "Ние, вашите и нашите" миналата година, на което му беше първи и последен сезон.
Извинявам се, че не съм по темата, ама как така първи и последен сезон? Аз го харесвах сериалчето и чакам с нетърпение сезон 2, има ли го потвърдено, че няма да има повече сезони?

# 729
  • Мнения: 993
Хах, да, и на мен ми харесваше "Ние, нашите и вашите", вярно ли няма да има втори сезон?

# 730
  • София
  • Мнения: 7 893
В момента се излъчва 4 сезон. Втори го търсере в нета.

# 731
  • Мнения: 9 628
В момента се излъчва 4 сезон. Втори го търсере в нета.
wastedsunset имаше предвид  "Ние, нашите и вашите" дали ще има 2 сезон
"Скъпи наследници" изглежда ми обещаващ,а за полицейския.....ще се опитам да не бъда предубедена,но  промото не ме грабва.

Последна редакция: нд, 03 дек 2017, 21:15 от maichetoo0o

# 732
  • Мнения: X
Не знам всъщност, така предположих, че ако е имало интерес, щяха да го заснемат и да го пуснат с или след "Откраднат живот", но те ще пускат други сериали, така че с "Ние, вашите и нашите" най-вероятно беше дотук.

# 733
  • Мнения: 9 628
Какви са ви предложенията за финала?Знам,че има още 12 епизода ,в които може да се случат много неща но все пак Simple Smile

Намирам за доста забавно,че Банков и Огнянова продължават да си говорят ту на Вие,ту на Ти Smile често дори когато са сами,а в същото време погледи,усмивки,целувки.

Последна редакция: нд, 03 дек 2017, 21:27 от maichetoo0o

# 734
  • Мнения: 2 653
Оплакваме се от сценаристите(и с право),но имат много добри попадения.
Аз се сещам за разговора между Банков и Калин в операционната,че Огнянова тренирала фигурно пързаляне:"ама индивидуалната програма или по двойки?"и "ама гала вечерта мина ли?" Joy и разбира се култовия смях на Пенев заради коментара на Кръстева към Романова:"вие не сте единствената,която може да се забавлява с подчинените си" Joy

Е това беше върхът ! С фигурното пързаляне де!

Последна редакция: нд, 03 дек 2017, 22:00 от Veracruz

Общи условия

Активация на акаунт