Звездни компромати - 344 част

  • 95 755
  • 761
  •   1
Отговори
# 330
  • Мнения: X
Мария Бонева каза в ефира на Нова, че не е давала интервю на никой от сайта „лентата”, както и на журналисти от други медии.

# 331
  • Rock & Roll feeling ...
  • Мнения: 6 687
А въпроса с името избистри ли се ?

# 332
  • Мнения: X
Не е ставало дума за тази мистерия, явно или е голяма глупост или все още не са научили за нея.

# 333
  • Мнения: 834
Скрит текст:
По Нова отново бистрят новата мис. Крайният извод на организаторката (мисля, че е тя) беше, че това бил чисто и просто "черен ПР" от един единствен фотограф. Пък обясняваше и с какъв обектив бил снимал, че бил зуумвал... Абе пълни безумия. За толкова ли малоумни смятат хората?  ooooh! Този фотограф сигурно е вербувал и операторите, защото на екран не беше нищо по-различно от онази снимка.
А протоколите показаха ли? Май не може да се намери член на журито, който е гласувал за ”победителката”.
Хванах го към края, но мисля че нищо не са показали. Да не са луди  Laughing И да покажат, ще е нещо за замазване на очите.
Водещият я попита нещо от сорта на дали е възможно да бъде отнета короната на победителката и да има ново гласуване след всички тези противоречия и тя отговори, че за такова нещо въобще и дума не става.

Интересно защо едно време за Тоца нямаше чак такъв голям отзвук. При нея дори беше ясно кой точно си е платил, за да спечели тя.

Ева Л
Скрит текст:

# 334
  • Мнения: 39 384
И пак за Мис-ката! При Гала!

# 335
  • Gotham City
  • Мнения: 6 788
Да, правят инициатива за публично показване на протоколите, но аз си мисля...едва ли е невъзможно да се фалшифицират и да се покажат публично

# 336
  • Мнения: 6 604
Гала тръгна да казва, че имало няколко момичета с еднакъв брой точки, но я прекъснаха.  Какво се прави в такъв случай? Обясни ли Папазова в сутрешния блок?

# 337
  • Мнения: X
Няколко момичета с еднакъв брой точки или с еднакъв брой точки от първи места, според отделните членове на журито?

# 338
  • Мнения: 2 114
Дебора при Гала. Била пребита снощи пред блока си.

# 339
  • Мнения: 39 384
Аз се изумих от това, че Иво Танев е бил в журито на конкурса за Мис!
От къв зор? Та и той сутринта се защитаваше! Ужас!

# 340
  • Мнения: 3 819
Дебора при Гала. Била пребита снощи пред блока си.
Как пребита?

# 341
  • София
  • Мнения: 2 701
Ето мнението на фотографа, който бил видял протоколите
https://gospodari.com/mobile/%D1%84%D0%BE%D1%82%D0%BE%D0%B3%D1%8 … videom133043.html

# 342
  • Rock & Roll feeling ...
  • Мнения: 6 687
Дебора при Гала. Била пребита снощи пред блока си.

Момичето не е добре. Има нужда от помощ. Не го пиша иронично,наистина ми стана жал.

# 343
  • Viena
  • Мнения: 3 582
Видяхте ли българката в този конкурс?  newsm78 https://missuniverse.votenow.tv/?_ga=2.43770597.152738571.151137 … 781179.1511377791

# 344
  • Мнения: 14 418
Не,а трябва ли?

Общи условия

Активация на акаунт