Звездни компромати - 344 част

  • 95 888
  • 761
  •   1
Отговори
# 690
  • София
  • Мнения: 4 328
Билян@, занесох те в една друга тема Hug
ама с такива новини...

# 691
  • Мнения: 17 546
Напоследък изобщо не гледам телевизия и се чудя нали новините в 16 ги представяше Невена. Тя къде отиде?
Среднощните новини води.

На стрина новата дума "иритуали"  от иригатор ли прозлиза?
Подценяваш самолюбието ѝ... Grin Разбира се, че от самата нея произлиза!

# 692
  • Мнения: 4 871
Напоследък изобщо не гледам телевизия и се чудя нали новините в 16 ги представяше Невена. Тя къде отиде?
Среднощните новини води.
Ужас! Къде я изтикали😕

# 693
  • Мнения: 2 787
Макар, че вероятно за някой/и може да е претруфено, на мен много ми харесва, създава усещане за Коледа, поне у мен. За Мелания коментарът, който четох е че е "изневерила" на традицията с тази бяла рокля /не знам каква е традицията/, но на мен много ми харесва, въпреки че роклята изглежда ретро, според мен.
Сега гледах Миа Сантова / и вчера имах възможност, за жалост отпуската свърши/, еми Нова са ударили шестица, много професионално водене на новини, страхотна е, много я харесвам и като журналист, и като човек, и като жена - стилна и изискана, явно всеки ден кани гост по актуална тема, и двата дни ми направи много добро впечатление и  ме накара да се загледам /днес темата беше брака на Хари, където чух, че Баба Бети нямало да присъства на сватбата, ако правилно съм разбрала/.

# 694
  • Мнения: 3 819
Банова, ако ходи толкова често на работа в сутрешния блок, колкото се появяваше в прогнозата за времето, то тежко му и горко на Виктор Николаев.
Не знам на какъв принцип се въртят синоптичките, но горката Малкоданска виси в телевизията от сутрин до вечер, докато Банова и Станкулова обикалят по воаяжи с гаджетата си.
Мия Сантова и аз я харесвам много.
Не мисля, че Банова ще се задържи дълго в сутрешния блок. Много бързо ще лъсне некадърността ѝ.

# 695
  • Пловдив
  • Мнения: 40 860
Местят я като водеща ли?

# 696
  • Мнения: 17 546
Банова с нейното "сУънце, обУаци и пУанини"... въобще не я виждам в сутрешния блок!

# 697
  • Мнения: 5 908
Видях във фейса кака Ирини изпаща бутилки със зехтин и такива благодарности за това"течно злато",че не е истина прост.... #Crazy newsm78

А два-три дни по-рано дипли едни умности ...:
"Червено. Стоя в колата и гледам.
Запъхтян младеж с развято конячено палто и пътна чанта в ръка тича към спирката на трамвая, който наближава.
Зелено. Отдалечавам се от младостта си."
Майчице🤣

# 698
  • Мнения: 5 908

Не мисля, че Банова ще се задържи дълго в сутрешния блок. Много бързо ще лъсне некадърността ѝ.

Ако ги избираха по кадърност, българските телевизии през повечето от времето си щяха да излъчват черен екран.

# 699
  • София
  • Мнения: 6 062
Направо звучи като виц Банова да води сутрешния блок!  Laughing

# 700
  • Мнения: 2 420
Макар, че вероятно за някой/и може да е претруфено, на мен много ми харесва, създава усещане за Коледа, поне у мен. За Мелания коментарът, който четох е че е "изневерила" на традицията с тази бяла рокля /не знам каква е традицията/, но на мен много ми харесва, въпреки че роклята изглежда ретро, според мен.
Сега гледах Миа Сантова / и вчера имах възможност, за жалост отпуската свърши/, еми Нова са ударили шестица, много професионално водене на новини, страхотна е, много я харесвам и като журналист, и като човек, и като жена - стилна и изискана, явно всеки ден кани гост по актуална тема, и двата дни ми направи много добро впечатление и  ме накара да се загледам /днес темата беше брака на Хари, където чух, че Баба Бети нямало да присъства на сватбата, ако правилно съм разбрала/.

Да разпалваш войни в цял свят, за да ги харчиш после за такива кичозни украси ми е направо гнусно.
И  да се снимаш после с негърчетата като добрата бяла фея, отново не помага да се замаже това просташко прахосничество.Но американците са царе на кича, няма спор.
Мелания жестоко се е изхвърлила с тази украса, все пак това не са парите на дъртия милардер, а на американските данъкоплатци.

# 701
  • Мнения: 5 908
Направо звучи като виц Банова да води сутрешния блок!  Laughing
Никак не е виц, защото на вицовете се смеем, а тук работата е за плач. Но все пак не може една бъдеща Плевнелиева да чете едни прости прогнози за времето. Учудвам се даже, че не са й направили предаване икономическо, Уолстрийт, това-онова...

# 702
  • Мнения: 7 848
Билян@, занесох те в една друга тема Hug
ама с такива новини...
Къде? Къде?

Вие па? Не е важно вече какво можеш, какво си учил и пр. Важното е на чий рамене са ти краката. Това е нещото, което  не ми дава покой. Умните, знаещите и красивите ги натириха. Ох, много мога да пиша, но се гневя.
Не знам дали е фейк, но не мога да копирам цялата статия( отчита я като спам,  но ето ви част:

" Самата Деси Банова се е похвалила в социалната мрежа Фейсбук, че положителните промени в живота и не спират.
Самото появяване на Банова на екран ще се случи в началото на декември, а самата тя не спира да твърди, че Роско както галено нарича Плевналиев нямал нищо общо с новото и амплоа на водеща на сутрешен блок.
Имах толкова известни мъже в живота си и никога не съм молила някой да прави нещо за мен. Сама си постигнах всичко с труд и лоялност към работодателите.
Припомняме на нашите читатели, че Росен Плевналиев пръв призна за връзката им в ефир пред камерите на БТВ, а зевзеци вече се шегуват с Деси Банова наричайки я Президентшата.
Самата тя се чувства щастлива и влюбена и се радва, че нещата в живота и се подреждали като на принцеса.
"

Последна редакция: вт, 28 ное 2017, 19:38 от Билян@

# 703
  • София
  • Мнения: 8 152
Егати вица, Виктор Николаев и Банова водещи. Хвани единия некадърник, удари другия.

# 704
  • Мнения: X
"Роско"  Joy Joy Joy

Общи условия

Активация на акаунт