Звездни компромати - 344 част

  • 95 780
  • 761
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 19 061
Кюнегонд, гримирана си е много красива. Simple Smile

Хм, аз точно за грима имах забележка. Не съм гледала сериала, потърсих я в гугъл - видях една мома в бяла  престилка, с белосано като на гейша лице, кафяв врат и зъби с няколко нюанса по-тъмножълти от белосаното лице.

# 721
  • ГО
  • Мнения: 3 955
Аз много харесвах Деян Веселинов, който водеше "Събуди се" с Мирослава Иванова.
Не знам защо го махнаха и къде отиде това момче.
Мисля, че той и Миа Сантова биха били страхотни водещи на сутрешния блок.
Този е толкова, ама толкова бездарен и дразнещ, че добре направиха като го махнаха. Заради него спрях да гледам сутрешния блок. Тя сама водеше в началото и много ми харесваше, добре си се справяше. Той беше с твърде голямо его. Някои го харесваха, защото е смятан за симпатичен, но дори и това не може да поправи некомпетентността му.
1:1 съвпада мнението ми с твоето.
Толкова лоша дикция имаше, направо ги смотаваше думите, нищо не му разбирах. Много неприятен тип.

# 722
  • Мнения: 17 546
Добре де, само на мен ли сочената за невероятна красавица актриса от "Откраднат живот" Диана Димитрова изобщо не ми е красива? Някак съвсем обикновена и незапомняща се ми е. Не бих я разпознала на улицата, повечето българки изглеждат така.
Като четох коментарите тук и в дир реших, че става въпрос за голяма хубавица, та от любопитство отворих интервюто. Ами...мъжкарана, опитваща се да изглежда cool и артистично. И не, не харесвам чалга визия, падам си по естествената красота, но точно нейната за мен не е отличаваща се с нищо.
Е, некой па да ти е казал, че задължително трябва да припаднеш от възторг като я видиш?! Thinking Не я харесвай, точно колкото си искаш, но не виждам какъв ти е проблемът друг някой да я харесва както и да изглежда в твоите очи? Thinking Thinking

# 723
  • Мнения: 485
Grinning Не бе, просто се чудех дали има нещо, което другите виждат, а аз да пропускам. Интересно ми е дали причината се крие в това, че хората обичат да виждат познати лица, в които могат лесно да припознаят себе си или някой свой близък. Дамата е симпатична, нямам нищо против нея, дори не гледам сериала. Просто и аз изразих мнение, а проблем с чуждото нямам. Simple Smile

# 724
  • Мнения: 17 546
Не си приличаме, ако това питаш, заради което съзнателно или не, да я харесвам. Харесвам смугли лица и при мъже, и при жени. Във филма я харесвам както е направена. На други снимки в нета не ме впечатлява толкова. А с днешната история, която научих, явно и като човек няма да е мой тип, ама на - във филма я харесвам. Ей сега я гледам и пак я харесвам!

# 725
  • София
  • Мнения: 6 062
Хари на връщане от фитнеса -

Скрит текст:


# 726
  • На топло
  • Мнения: 4 130
Дай да си кажа и аз мнението за Диана Димитрова 🤣
Сега за първи път я виждам в това интервю и не съм я гледала във филми. Ми доста по-симпатична от прехвалените в тази тема Галена, Найлона и другите Фикита.
Няма 2 тона грим по лицето, филъри, скули, цици....
Въх минавам от отбора на тези, които не могат да дишат Ирини, ег ати смешното същество, голям фалш е тази леля.

# 727
  • Rock & Roll feeling ...
  • Мнения: 6 690
Не гледам бг сериали и я знам Диана от темата. На снимка изглежда симпатична, във видео има нещо за маалко харизматично в лицето, в излъчването, в що ли. Но толкова ме дразни начинът по който иска да се изкара човек със свободен дух.  Обичам всякакви диваци,бунтари и подобни, тази не е от нашите. Просто тези,които са такива не се правят на такива.

Катри и Мегън. Катрин никога не ми е харесвала, ни в лице, ни в телце. Да, височка, краката за ръста й не са дълги, а съвсем нормални,но на мен формата не ми харесва. Ни на краката,ни като конструкция. Бе просто не е моята. Мегън, не ми е красива,но харесвам краката й. Харесвам слаби,но оформени прасци. С Хари са ми интересни като двойка. Не намирам,че си отиват, но имат някаква приветливост и двамата.  Crazy

Кейт , не я жалят фотографите   ooooh! Joy
Скрит текст:

# 728
  • Мнения: X
Кейт на тази снимка изглежда 45+

# 729
  • Viena
  • Мнения: 3 583
Хари  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 730
  • Мнения: 9 663
Тъкмо изгледах интервюто с Хари и Меган... Ами личи й че няма роялската школовка. Сладка е Мегънчето, но хич не се вписва в картинката. Само говори, говори, говори... Но нека са щастливи...К'ат се обичат младите - да се взимат.
Хвърлих едно око и на годежното интервю на Уили и Кейт. Е, там какво обучение е паднало. Кейт 10 години буквално са я шлифовали. 2 висшета по аристокрация е изкарала преди да се хвърли в дълбоките води.

Хах, я какво ми попадна току що... Мегън отговаря на въпроси за Великобритания. Кой да знае... Видео:
Скрит текст:

Последна редакция: ср, 29 ное 2017, 00:29 от Ice Queen

# 731
  • Мнения: 2 114
Кейт си е англичанка все пак, не забравяйте. Те са си сковани по default. Simple Smile Но че е минала школовка - определено. Waity Katie.
Меганчето е сладка как инфантилничко се държи като за разведена жена наближаваща 40те. Simple Smile

# 732
  • София
  • Мнения: 1 732
Меган Маркъл, стопроцентова съвременна Уолис Симпсън. Добре, че Хари не е престолонаследник.

И да, завиждам. Яко при това.

# 733
  • Мнения: 2 420
Тъкмо изгледах интервюто с Хари и Меган... Ами личи й че няма роялската школовка. Сладка е Мегънчето, но хич не се вписва в картинката. Само говори, говори, говори... Но нека са щастливи...К'ат се обичат младите - да се взимат.
Хвърлих едно око и на годежното интервю на Уили и Кейт. Е, там какво обучение е паднало. Кейт 10 години буквално са я шлифовали. 2 висшета по аристокрация е изкарала преди да се хвърли в дълбоките води.

Хах, я какво ми попадна току що... Мегън отговаря на въпроси за Великобритания. Кой да знае... Видео:
Скрит текст:



На мен ми се струва ужасна като държание.
На снимки винаги ми е изглеждала от типа секси мацка, а не дама.
А  от горното видео направо ми падна ченето.
Хари да се бракува за толкова пошло създание!
Не случайно има слухове, че Хари не е от Чарлз.
Може би има някакъв комплекс от това и въпросната Меган му помага да го преодолее.
Не завиждам, Хари не е мой тип.

# 734
  • Мнения: 8 528
Къде го гледате това интервю с Мегън

Общи условия

Активация на акаунт