Евтините козметични продукти, от които сме доволни - 45

  • 124 273
  • 747
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: X
Момичета, Честит Ви празник!
Да попитам за хубав молив за очи бял, който спокойно да нанасям във водната линия на окото? И евтин разбира се. Sunglasses

# 721
  • Мнения: 7 569
На Есенс автоматичните дълготрайни моливи са супер. Но ти препоръчвам вместо бял да вземеш телесен цвят, стои много по-естествено на окото.

# 722
  • sofiq
  • Мнения: 1 580
На Есенс автоматичните дълготрайни моливи са супер. Но ти препоръчвам вместо бял да вземеш телесен цвят, стои много по-естествено на окото.

Аз ползвам атроматичния черен от години и не бих го заменила,но имат ли в телесен или бял цвят....не съм виждала до сега?

# 723
  • Мнения: 10 379
Аз харесвам моливите на Буржоа - особено за водната линия са много меки и покриват добре

# 724
  • Мнения: 9 991
На Есенс автоматичните дълготрайни моливи са супер. Но ти препоръчвам вместо бял да вземеш телесен цвят, стои много по-естествено на окото.
Аз ползвам автоматичен, телесен цвят на Картис, доволна съм. Имах същия черен, но се размазваше.

# 725
  • sofiq
  • Мнения: 1 580
Черния на Катрис и аз съм го ползвала,но буквално след 2 часа изчезва,докато този на Есенс е бетон,слагам в 6,30 сутринта и в 18-19 часа като се прибера не е мръднал.
Търся бял или телесен мек молив за водната линия с наситен цвят и дълготрайност.

Аз харесвам моливите на Буржоа - особено за водната линия са много меки и покриват добре
Преди съм взимала черен молив на Боржуа,но се размазва и не съм повтаряла,трябва да пробвам отново,може да са променили формулата.
Може ли линк или снимка на този от който си доволна Hug

# 726
  • Мнения: 10 379
https://remedium.bg/make-up/bourjois-contour-clubbing-waterproof … 52disco-ball.html
Имам този молив и съм доволна. Само, че той е сребристо перлен, не зная дали не търсиш матов ефект. Много ярък цвят и добре покрива, не съм сигурна дали съм го ползвала за водната линия. За водната линия обикновено ползвам черен (пак на Буржоа) и съм доволна, както и от един много красив син цвят, който вече не е в колекцията им

# 727
  • sofiq
  • Мнения: 1 580
https://remedium.bg/make-up/bourjois-contour-clubbing-waterproof … 52disco-ball.html
Имам този молив и съм доволна. Само, че той е сребристо перлен, не зная дали не търсиш матов ефект. Много ярък цвят и добре покрива, не съм сигурна дали съм го ползвала за водната линия. За водната линия обикновено ползвам черен (пак на Буржоа) и съм доволна, както и от един много красив син цвят, който вече не е в колекцията им

Не бях се замисляла за сребристо,но може да се получи добре.От одини все черен молив ползвам за водната линия,но искам да разнообразя ,очите ми са зелени и със синьо не мисля,че ще е добре Thinking.

# 728
  • Мнения: 10 379
Аз слагам синьо на водната линия само когато с този молив съм си оградила очите отвсякъде. Моите очи са светлокафяви, но понеже имам много бяла кожа и руса коса този електрик много ме освежава. Жалко, че вече го нямат, купувала съм си други марки, но изобщо не е същото, а покрай този цвят започнах да купувам моливите на Буржоа

# 729
  • Мнения: 72
От кои фон дьо тен сте доволни- без импала и този на есенс, не знам кой да си избера? Simple Smile

# 730
  • Мнения: 978
От кои фон дьо тен сте доволни- без импала и този на есенс, не знам кой да си избера? Simple Smile
  Ако търсиш лека формула - аз много харесвам тези на мейбълин афинитон, но като покривност - не са покривни.

# 731
  • Мнения: 72
Попринцип ми се иска нещо малко по-покривно.

# 732
  • Мнения: 13 082
А за каква кожа?

# 733
  • Мнения: 35 112
Не знам дали се води евтин продукт, но искам да похваля този шампоан. Спаси ме от ужасен пърхут. Много тежко беше положението.
https://www.starcorp.bg/productbg/290

# 734
  • Варна
  • Мнения: 10 790
Попринцип ми се иска нещо малко по-покривно.

Този много ми харесва.

Общи условия

Активация на акаунт