Евтините козметични продукти, от които сме доволни - 45

  • 124 362
  • 747
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 6 572
Момичета, ползвали ли сте този BB крем на Нивеа? Дали действително няма да запушва порите?
https://www.nivea.bg/shop/nivea-bb-krem-za-problemna-kozha-90058 … ser=1&start=1
Не съм ползвала нищо от марката за лице...преди години бях взела един BB крем на Гарниер, страхотно покритие, беше около 10 лв., но запушваше порите, а и ми беше много тъмен.
Гледам, че има един хвален и  на Биотен...

# 706
  • София
  • Мнения: 13 400
Аз за себе си още не съм открила ВВ крем, който да не ми запушва порите и после да не ми прави проблеми.

# 707
  • София
  • Мнения: 1 408
Момичета, ползвали ли сте този BB крем на Нивеа? Дали действително няма да запушва порите?
https://www.nivea.bg/shop/nivea-bb-krem-za-problemna-kozha-90058 … ser=1&start=1
Не съм ползвала нищо от марката за лице...преди години бях взела един BB крем на Гарниер, страхотно покритие, беше около 10 лв., но запушваше порите, а и ми беше много тъмен.
Гледам, че има един хвален и  на Биотен...
Такъв ББ крем ползвам почти всеки ден, при това имам леко широки пори и няма как да не се запълнят от какъвто и крем да е.Засега не съм установила да имам повече черни точки от него. Т.е. хубаво си е ББ-то-не е плътен,но освежава лицето,добре се нанася.

# 708
  • Мнения: 19 108
На Нивея съм ползвала друг бб крем - за всеки тип кожа ли беше, за нормална или суха, не помня, но не беше за проблемна. Изобщо не ми хареса, правеше кир ефект и стоеше неестествено. За сравнение, с Гарние такива проблеми не съм имала.

# 709
  • Бостън
  • Мнения: 13 576
Погледнете и ББ кремовете на Риммел, много ги харесвам, никакви проблеми не ми правят, според мен са съпоставими с много по-скъпи  такива!

# 710
  • София
  • Мнения: 3 951
Основа за грим, която да не запушва порите да сте срещали? Grinning

# 711
  • София
  • Мнения: 13 400
Baby Skin Maybelline

# 712
  • Мнения: X
Вече съм на половината на мицеларната вода на Здраве Акне стоп. Нямам акне. Обаче тази вода ми се отразява по добре от тази на Алготерм, а е 10 пъти по евтина. Направо съжалявам че съм давала толкова пари. Не ми щипе на очите, аромата не е силен, почиства хубаво. Препоръчвам!

# 713
  • София
  • Мнения: 246
Основа за грим, която да не запушва порите да сте срещали? Grinning


На Римел Fix and Perfect, на Лореал Nude magic. В момента ползвам на Катрис и също нямам забележки. Според мен гелообразните основи и тези с бляскави частици запушват доста порите.

# 714
  • Мнения: 112
Основа за грим, която да не запушва порите да сте срещали? Grinning

Базите на Никс и на Лореал са много хубави

# 715
  • София
  • Мнения: 3 951
Благодаря на всички, одеве взех вече на Maybelline, пък да видим. Голям проблем имам с порите - тъкмо ги изчистя и след ден вече няма помен да съм го правила това. Не знам какво да ги правя.

# 716
  • Стара Загора
  • Мнения: 171
Аз от ББ- крема на Гарниер съм много доволна. Не съм забелязала да ми прави проблеми на кожата, въпреки че аз имам склонност към лесно подпушване на порите. Само да отбележа, че моя бб е този за проблемна кожа от серията pure active! За другите на гарниер не мога да кажа, но ми се иска да опитам и този за смесена кожа в дългата тубичка.

# 717
  • Мнения: 248
на Биотен ББ крема много ми харесва (или СС се нарича не съм сигурна). Седи супер,не ми запушва порите,а и аз имам такива проблеми.

# 718
  • Мнения: 6 572
Аз за себе си още не съм открила ВВ крем, който да не ми запушва порите и после да не ми прави проблеми.
Мда...вечният проблем.
Благодаря на включилите се по въпроса. Flowers Hibiscus

на Биотен ББ крема много ми харесва (или СС се нарича не съм сигурна). Седи супер,не ми запушва порите,а и аз имам такива проблеми.
Май за този говориш - CC крем. http://biotencosmetics.com/bg/face-care/cc-creams/skin-moisture- … -cream-light-50ml

# 719
  • Мнения: 2 700
Вече съм на половината на мицеларната вода на Здраве Акне стоп. Нямам акне. Обаче тази вода ми се отразява по добре от тази на Алготерм, а е 10 пъти по евтина. Направо съжалявам че съм давала толкова пари. Не ми щипе на очите, аромата не е силен, почиства хубаво. Препоръчвам!

И аз си я купих, но още не съм я пробвала. Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт