Empties... или СВЪРШЕНО е с теб - тема 4

  • 145 912
  • 726
  •   1
Отговори
# 555
  • Мнения: 35 110
Тази очна линия много я харесвам. Откакто ползвам нея не слагам друга. Не се разказва и я нанасям лесно.

Скрит текст:

# 556
  • Мнения: 326


Много приятна маска. Кожата ми е нормална към леко суха на места и след маската кожата ми е добре хидратирана.
Имах притеснения дали няма да ми е твърде хидратираща, защото се води за суха кожа, но останах доволна.

# 557
  • Мнения: 2 794


Много приятна маска. Кожата ми е нормална към леко суха на места и след маската кожата ми е добре хидратирана.
Имах притеснения дали няма да ми е твърде хидратираща, защото се води за суха кожа, но останах доволна.
Тази вечер използвах абсолютно същата маска😁😁😁 Не е лоша, но на VS  лист маските ми харесват повече.

# 558
  • На брега на реката
  • Мнения: 4 361
Най-страхотните маски, които съм ползвала, са на Neutrogena boost маските.
Тази е едната - Ageless boost. Така ми опъна бръчиците по челото, че през 5 минути ходех да се гледам на огледалото. Не можех да повярвам на ефекта. Но не неприятно да опъва кожата, просто изглеждаше като напомпана. Ефектът трае няколко дни и определено се отрази чудесно на кожата ми.

 
Тази за дълбоката хидратация също ми хареса, усещах кожата много нежна и равномерно мека - Hydro boost


От самата серия са 4 маските. Остава да опитам тази за избистряне на тена, както и за порите. Но това ми стана любимата марка след Ординери.

# 559
  • София
  • Мнения: 6 249
От къде ги купуваш?

# 560
  • На брега на реката
  • Мнения: 4 361
Има ги в ибей, иначе съм в чужбина и лесно се намират по дрогерийните магазини. Днес ще търся от онлайн Бг магазини, че обещах да поръчам на мама. Ако намеря линкове, ще ти ги пусна Simple Smile

# 561
  • Мнения: 931
Тази очна линия много я харесвам. Откакто ползвам нея не слагам друга. Не се разказва и я нанасям лесно.

Скрит текст:

Любима ми е и на мен!

# 562
  • Бургас
  • Мнения: 12 811
А на мен показаната очна линия ми се белеше много грозно и замина в кофата след няколко използвания.Може да съм случила на стара или кофти пардида,но не бих купила отново.

# 563
  • Мнения: 931
А на мен показаната очна линия ми се белеше много грозно и замина в кофата след няколко използвания.Може да съм случила на стара или кофти пардида,но не бих купила отново.
3 та вече ползвам,опитах се да си харесам някоя "маркова"..ама нъц😁.

# 564
  • Мнения: 35 110
Аз слагам сенки на очите и така нанасям, защото ако нямам сенки, очните линии ми се размазват. Но съм много доволна от тази.

# 565
  • Мнения: 5 094
И при мен се белеше и ронеше на втория час от слагането, не бих купила повече

# 566
  • Street of Dreams
  • Мнения: 13 470
Форумът е полудял по маски и аз самата имам много повече, отколкото ползвам. Днес съм минус една - подарих я на съседка полупълна, защото е купувана отдавна и скоро ще й свърши срока на годност.



Еstee Lauder Revitalizing Surpreme Mask
Тотален fail за моята мазна кожа, купена в резултат на някаква шопинг мания и желание да се пробва всичко. Още като я нанеса, тежи на кожата, усещането е лепкаво, мазно и неприятно, а резултатът след измиване е мазна кожа с разширени пори. Четох във форума подобно мнение, интересно ми е съседката, която е с 10 години по-възрастна, какво ще каже.


Dove Refresh+Care Dry Shampoo
С този сух шампоан преживях голям ужас. Слагам такива на чиста коса, но с този се получи нещо ужасно - косата ми изсъхна като сено и сякаш направо се циментира, естествената й гладкост и мазнина изчезнаха и тя ужасно, кошмарно се заплете. При разресване краищата се накъсаха и ми се наложи да ходя на фризьор, където загубих няколко см. Изобщо едно пръскане, а такава беля. Мислех да влизам и да го нареждам още тогава, но реших да го пробвам и по предназначение - на втория/третия ден. Е, тогава няма проблем и си върши работата добре. Със сигурност обаче няма да повторя.


Mi Amante
Eдна форумна мания, която надмина очакванията ми. Имам тънък косъм, който лесно се отежнява и омазнява от кремове и продукти без измиване, затова ги избягвам. Този крем обаче е различен от другите и подходящ за косата ми. Става обемна, лъскава, подхранена, лесно се разресва и фризира, изсъхва една идея по-трудно. Използвах го цяла вечност, на мокра коса. Помпата не работеше както трябва и го развинтвах, а накрая ми се наложи да го разредя с вода, понеже нямаше как да обера многото продукт, останал по стените. Със сигурност ще го повторя веднага щом го срещна. Забравих да спомена отличния, траен аромат.


Babyliss (забравих модела) ротираща четка
Една от двете ми ротиращи четки предаде Богу дух. Ползвах я около 5 години, мисля. По някакъв начин във вътрешната част са попаднали косми и забелязах забавяне във въртенето. Отворихме я да ги нахмен, но моторчето вътре вече се е предало - дори не знам дали е заради космите, или вече й е дошло времето. Както и да е, за мен си заслужаваше парите, вършеше ми отлична работа, оформяйки прическата ми през годините от къс боб до среднодълга черта. Изключително лесна за използване, отнема няколко минути сушене и оформяне. Не изсушава и не уврежда косъма. Понеже другата ми четка е в БГ, ще ми се наложи да си купя пак.

# 567
  • Мнения: 373
Обикновен душ гел, приятен беше.
Anastasia Bewerly Hills Brow Definer
Много ми хареса молива, ако имам възможност бих го купила отново.
Shiseido Ombre Satin BE728
Рядко изхабявам сянка докрай, но тази много ми хареса, ще я потърся, за да се заредя отново.
L'Oreal Paris Artist Liquid Eyeliner
Рядко ползвам очна линия, тази съвсем изсъхна и я изхвърлям.
Maybelline Lash Sensational Mascara
Харесвам тази спирала, поредна изхабена опаковка от мен.
Bergamot&Lime Deodorant Stick
Хареса ми този рол он. За лятото не би бил достатъчен за мен, но за този сезон е добър.

Последна редакция: чт, 14 фев 2019, 15:34 от minana

# 568
  • Мнения: 2 794
И от мен глас за спиралата на Мейбълин, от серията на душ-гела имам мокрите кърпички за почистване на грим, също ми харесват много Simple Smile Днес ще се включа и аз с пост Simple Smile

# 569
  • на последния етаж
  • Мнения: 8 753
- хубава маска, подходяща и за чувствителна кожа. Бих купила отново.

Общи условия

Активация на акаунт