Empties... или СВЪРШЕНО е с теб - тема 4

  • 145 992
  • 726
  •   1
Отговори
# 705
  • Варна
  • Мнения: 1 784
Чуден , травъл сайз , вече подновен !

# 706
  • Пловдив
  • Мнения: 4 725


Още една малка порция празни опаковки. Simple Smile Обичам празните опаковки, освобождава се място за нови попълнения в шкафа. Simple Smile
1. Крем за ръце Леокрема с арганово масло - справя се прилично, подхранва кожата.
2. Още един крем за ръце - Зима на Лавена - от старите запаси ми е, от миналата година. Бях се запасила с 2-3 бройки и добре съм направила, защото вече не го виждам по магазините.
3. Крем за лице Биотен 3D хиалуроник, нощен  - хареса ми, както и цялата серия /даже дневния и околоочния ми допадат още повече/. Кремът е плътен, но лек, попива моментално, като оставя кожата мека и хидратирана. Единственият минус е, че на  сутринта кожата ми изглежда сякаш не съм слагала крем вечерта, но пък при мен с повечето кремове е така. Бих го купила пак, но не веднага, просто защото искам да пробвам и други кремчета.Simple Smile
4. Nivea cellular perfect skin illumination fluid - оцветеният флуид на Нивея. Адаптира се към цвета на кожата, изравнява тена, дава леко озаряване, подходящ е за суха кожа, защото е със сочен финиш. На мен такъв тип оцветени кремове са ми по-добре от фдт. Вече не се предлага в магазините, но все пак успях да си купя още един брой преди да го спрат съвсем. Simple Smile  
5. Душгел Кафе на Палмолив - уникален аромат и текстура. Подновен е и той.
6. Серум Аква на Балеа - поредна опаковка, сигурно вече десета поред Simple Smile За мен е идеален хидратиращ серум.

Последна редакция: пн, 06 май 2019, 01:07 от marzeliva

# 707
  • на последния етаж
  • Мнения: 8 775
- поредна опаковка от този любим продукт. Новата вече е започната.  Heart Eyes Grinning

# 708
  • Шумен
  • Мнения: 1 456
Чуден , травъл сайз , вече подновен !

Действително ли си върши работата?

# 709
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 356

По принцип всичко ми омръзва и рядко повтарям, но този крем го потретвам даже
Друго, което скоро ще купя за втори път е този крем за ръце. Само той се справя с отвратително сухите ми длани

# 710
  • Sofia
  • Мнения: 2 489
- не беше лошо, но определено съм ползвала и по-хубави... Доста силна миризма също, не неприятна, но не ми допада много.

# 711
  • Варна
  • Мнения: 1 784
Чуден , травъл сайз , вече подновен !

Действително ли си върши работата?
Да , аз съм доволна . Аромата е траен !

# 712
  • Мнения: 2 591


L'oreal Rare flowers почистващ гел за суха и чувствителна кожа - много приятен, не изсушава, но за моята смесена кожа върши работа само в студеното време, за лятото ще ми е слаб и скоро няма да го подновя.
Сух шампоан Шаума- доволна съм, мирише на един много стар дезодорант на Фа с киви( който от години не се продава). Ще продължавам да го купувам.
Балея SOS локален гел за пъпки- много слаб ефект, ако се мажа 3-4 пъти на ден действа и пак не особено задоволително. Определено не ми допадна.
Avene Hydrance optimale riche- не е за мен,но лекия вариант ми пасва добре.Няма да купя в реален размер.
Cien почистваща маска- купувам я понякога, върши добра работа, не изсушава кожата.
Lancome Absolue l'extrait- буквално преобрази кожата ми. Разтапя се като балсам върху лицето, изравнява тена, леко запълни някои линии. В България не се продава, беше ми подарък от Щатите. Мечтая си някой ден пак да го ползвам, защото цената му е уау(350-400 долара).

# 713
  • Бургас
  • Мнения: 1 258

Околоочен крем на Ревюел -  доста ми е лек, но го ползвах от време на време.

Измивен гел на Сиен - харесвам го и е достъпен, купувам го от време на време.

Крем за ръце на Балеа - ужасен, изсушаваше ми ръцете, дори и ароматът му не беше хубав.

Балсам за устни Алверде - приятен е, но накрая много се размекна и се счупи.

маска на Балеа - Справя се страхотно, ползвам я постоянно.

Овлажняваща лист маска на Балеа - хидратира, но не нещо уау.

# 714
  • на последния етаж
  • Мнения: 8 775
- приятен балсам, без да е нищо особено. Не бих купила отново.

# 715
  • на последния етаж
  • Мнения: 8 775
- след поредната малка разфасовка, вече се сдобих и с голяма. Харесвам тази маска. Simple Smile

# 716
  • Мнения: 2 591

Само лоши попадения и всички отиват на боклука, неизползвани до края.
Стик Рексона- по принцип купувам основно спрея срещу бели петна на Рексона от няколко години, но точно този вариант не ме предпазваше много добре.
Крем за крака на Талодерма- върши си работата, евтин е, но след време забелязах, че краката ми започват да се потят 2-3 часа след намазване. Миризмата му не е особено приятна.
Аква серум на Балеа- след многото положителни мнения реших и аз да го тествам. Но не е моя продукт. Стои лепкаво и не виждам да е направил нещо за кожата ми. Ползвах го 2 месеца,стига му толкова.
Мицеларна вода на Нивея- използвах 2/3 и отива в кофата. На очите не ми люти, но усещам парене по кожата, което вече адски ме дразни и не мога да си го причинявам повече. Иначе чисти грим прилично.

# 717
  • Мнения: X
И подновен  Heart Eyes

# 718
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 356
За под мишниците вече около месец ползвам кристала на Salt of the Earth - потене има (то е лошо, ако няма), но определено няма миризма. За девойките ми го взех на спрей, че е по-лесен за ползване - също върши чудна работа. Гледам, че има и с аромати, предполагам, че също са добри.

# 719
  • Мнения: 1 091
За под мишниците вече около месец ползвам кристала на Salt of the Earth - потене има (то е лошо, ако няма), но определено няма миризма. За девойките ми го взех на спрей, че е по-лесен за ползване - също върши чудна работа. Гледам, че има и с аромати, предполагам, че също са добри.
От къде го купуваш?
На каква цена е?

Общи условия

Активация на акаунт