Хапчета-джаз

  • 673
  • 7
  •   1
Отговори
  • Мнения: 14
Здравейте искам да ви попитам дали сте пили противозачатачни-ДЖАЗ тъй като гинеколога ми ги изписа и какви са последиците ?

# 1
  • Мнения: 3 987
Последиците на противозачатъчните обикновено са невъзожността да се зачене докато се пият...

# 2
  • Мнения: 14
Последиците на противозачатъчните обикновено са невъзожността да се зачене докато се пият...

ИЗписа ми ги защото не ми идва цикъла..а по принцип четох ,че не е хубаво да се пуши а аз пуша по 2 3 цигари и четох ,че имало смърност от тях започвам да се плаша много..

Последна редакция: ср, 09 сеп 2020, 20:45 от bubanka

# 3
  • Мнения: 35 891
от всичко се умира вкл. и от пушенето, но предупрежденията в листовките на противозачатъчните за цигарите се отнасят за жени 35+ г.

# 4
  • Мнения: 4 518
Аз ги пиех и малко напълнях, особено в гръдната обиколка, но не беше нищо фрапиращо. Пушач съм и проблеми не съм имала, но това нищо не означава, ти може да имаш много оплаквания.

# 5
  • Мнения: 14
Аз ги пиех и малко напълнях, особено в гръдната обиколка, но не беше нищо фрапиращо. Пушач съм и проблеми не съм имала, но това нищо не означава, ти може да имаш много оплаквания.

А дойде ли ви когато ги пиехте?

# 6
  • Мнения: 3 987
Противозачатъчните хапчета не стимулират идването на цикъл, просто оправят хормоните, за да може когато спрете да ги пиете евентуално хормоналният ви фон да се е оправил и цикълът да си дойде след това както трябва.

Това кървене, което се получава за няколко дни между упаковките с хапчета не е истинска менструация, защото няма нито овулация, нито се изхвърля яйцеклетка.

# 7
  • Мнения: 4 518
Аз ги пиех и малко напълнях, особено в гръдната обиколка, но не беше нищо фрапиращо. Пушач съм и проблеми не съм имала, но това нищо не означава, ти може да имаш много оплаквания.

А дойде ли ви когато ги пиехте?
Имах кървене когато се очакваше да има кървене.
10 години по-късно съм с мнооого лека поликистоза + хормонални пъпчици по лицето, но определено не мисля, че е от тях.

Общи условия

Активация на акаунт