Искам бебе!

  • 4 267
  • 27
  •   1
Отговори
  • Мнения: 10
Здравейте, мами!
С приятеля ми искаме бебе.
Правихме го на 09.11.2017.
И от тогава до сега винаги приключва в мен. Аз съм на 21.
И днес ми дойде..
До сега не съм пробвала и не съм имала и желание.
Но сега искам и не се получава.. и не знам какво да правя.

# 1
  • София
  • Мнения: 22 950
Този месец за пръв път ли опитвате?

# 2
  • Мнения: 10
Да, за първи път опитваме.

Последна редакция: чт, 23 ное 2017, 10:02 от bubanka

# 3
  • София
  • Мнения: 22 950
Нещата не винаги се получават от раз, правилото е, ако до една година не се получава да отидеш на лекар.

# 4
  • Мнения: 10
На мен ми е интересно при другите как се получава.
Ако имате деца от кой път успяхте да заченете?
Правили ли сте опити преди това?
И така, искам различни мнения.
Защото не знам много за тези неща и ще ми бъде интересно да науча нещо повече.

# 5
  • София
  • Мнения: 22 950
При мен стана от първия месец, но аз не очаквах честно казано, пак ти казвам счита се за нормално, ако не стане в рамките на една година. Мога да те посъветвам да пиеш фолиева киселина. Аз също така си правих тестове за овулация.

# 6
  • Мнения: 10
А може ли да ми идва първия месец ,но да съм бременна?
На някой случвало ли се е ?
Чувала съм за цветна бременност,но не съм запозната.

# 7
  • София
  • Мнения: 22 950
Принципно е възможно, но май не се случва много често. Винаги можеш да си направиш и тест.

# 8
  • Мнения: 10
Аз си правих, но беше на 7мия ден от опита и беше отрицателен. Мислех да си правя нов в събота ,но ми дойде..

# 9
  • София
  • Мнения: 22 950
Честно да ти кажа, според мен не си бременна, но ако искаш да се убедиш на 100 % можеш да си пуснеш и кръвен тест.

# 10
  • София
  • Мнения: 28 581
Аз си правих, но беше на 7мия ден от опита и беше отрицателен. Мислех да си правя нов в събота ,но ми дойде..

Какво точно си очаквала да ти покаже при това положение?


П.П. Тази тема трябва да си я запазя и да давам линк към нея на всеки, който твърди, че трябва да се ражда рано.

# 11
  • Мнения: 10
Ами то щом ми дойде и на мен ми е ясно, но все пак нали знаеш.. надеждата умира последна. Все пак няма да спираме опитите.

# 12
  • Мнения: 4 518
Не си бременна и това не е причина да се притесняваш. Моят съвет е да се образоваш поне малко, защото от това, което пишеш личи, че наистина нямаш познания по темата. За да увеличиш шансовете и за да намалиш притесненията прочети.

# 13
  • Varna
  • Мнения: 1 730
Щом ти е дошло не си бременна.Успех другия месец.Щом ви е първи месец опити не разбирам защо се тревожиш.

# 14
  • Мнения: 10
Ами съжалявам, но не е задължително всички майки да са над 40. То знанието идва с опита ,не с годините.  Аз не мисля, че е лошо да се ражда рано, тъкмо ще имаш време и за повече деца и повече енергия. Вашите подигравателнк коментари въобще не ме вълнуват.

Общи условия

Активация на акаунт