КГБ = Клуб на Готините Баби - 184.

  • 62 072
  • 739
  •   1
Отговори
# 675
  • Кубрат/ Пишурка
  • Мнения: 4 320
 Ха, добър вечер и от мен! До сега гледах "Етажна собственост!" Ами то голям майтап е този сериал!
Гледам, стягате се за Коледа: с меню, със сладки...Очертава се аз да съм сама. ММ идва да доведе Криско и покани Анжелка да кара Коледа в Русе. Тя се съгласи и в събота ще я пратя. Та какви сладки, какви 5 лева! Сутринта в събота ще направя една баница да им пратя и това ще е! Вчера дадох на Криско парички за Коледа и НГ - минах си от реда! Иначе украсихме дори две елхички - една в кухнята и по-големичката - в хола. Та това е!
Кари и аз искам да съм при теб!
И един въпрос към Жабка, пък и към останалите - гледам слагате едни големи картинки! Отпаднало ли е искането за определен размер? Защото аз все гледам да са  по-малки да не се обадят модераторите.

# 676
  • СоФиЯ - ДрАгАлЕвЦи сега в Lloret de Mar (Costa Brava) - España
  • Мнения: 1 856
Янче , аз съм с новата версия.
Харесва ми и не ми товари компа. Отваря веднага , а на старата е по
тегаво положението. С новата версия качвам снимки от компа и к'вито
излязат такива. Ако има ограничение , би трябвало да ограничат и мащаба
на качване от компа. Нямам идея , проблем нямам.

# 677
  • София
  • Мнения: 8 436
МИЛА ДРУЖКЕ ПИПИЛПТА, ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН! ДА СИ ЖИВА И ЗДРАВА, ДА СИ ОТ ГОСПОДА БЛАГОСЛОВЕНА! БЪДИ ТАКАВА КАКВАТО СИ, ОЩЕ МНООООГО ГОДИНИ, ЗА РАДОСТ НА ТВОЕТО СЕМЕЙСТВО И НА ПРИЯТЕЛИТЕ ТИ. НАЗДРАВЕ ПИПИ! Simple Smile

Поздравявам те с тази песен newsm68 newsm44 newsm68



АЙШАааа, ма много придирчив твоя човек, бе Simple Smile. Щом като едни обувки толкова време избира...Я кажи теб за колко време те избра? Wink
МИМИ, как е кръвнишкото? Да не би от радост да си го вдигнала? Кога си идва момчето ви?
ЖАБКЕ, и аз ще кажа До скоро welcome
ГРЕТИ  Hug
ХУЛИ, какво да се прави? Ей на и животните боледуват. За сега и аз още нищо не съм правила. Мислех малко сладки да направя, ама като гледам, няма да имам време. Ела двете да седнем в ъгъла и да се срамуваме заедно. Embarassed Embarassed Дружки, в ъгъла място бол. Ако има и други, заповядайте hahaha Embarassed
ФУРИЙКЕ, как ти е момчето? Като си написала "съкровището" ме обърка-кое съкровище-свеки или мъжО? Mr. Green
Колега ИВЛИН, на вид си ги докарала сладките, мисля, че и на вкус са супер! Сладко да ви е.
МАРИНКА и моето подаръче днес замина. От Еконт обещават утре да е на адреса, а аз им казвам-не бързайте, задръжте още ден, два.
ЛУСИ, благороден човек си! Добре си постъпила! Прегръщам те Hug
БОРЯНЧЕ, и аз мисля, че Предай нататък работи Simple Smile Ако до всяко добро същество застане поне още едно...Ти здраво се готвиш да срещаш чаветата. Да ти спори работата, миличка!
Неспоменатите ги гушкам. Hug Гаджето се прибра от работа, та отивам да му сложа да вечеря.
Днес правих шкембе чорба. Обади ми се ЯЖКА ( все по-добре е. Изплашила се е като е видяла лавината от постове. Има да чете 99 поста.Ще чете след Коледа.) Та си говоря с нея и доправям чорбата. И понеже не внимавах, люснах в маслото лют червен пипер. Разбрах чак когато я опитвах как е на сол. Ами такава ще е. Връщане назад нЕма.
Хайде, чао ви wavey
ЯНЕ, път ти правя. Моля. И аз все избирам по-малки картинки.
Брей навалица. Хайде Жабке и ти мини  Simple Smile

# 678
  • София
  • Мнения: 5 074
Пак има празник в блатото ни /добре де, къде са емотките /.
Честито, здраве и щастие !!!
И днес не дойде доктора. Голдън си се размотава из двора и хич не му пука. Прави ми впечатление, че като е вързан лае по минувачите. Сега не. Даже днес имаше погребение и той дори не се надигна от възглавницата, която вчера си свали от един фотьойл, който ми е под беседката пред къщата. Прост бил, ха ха ха.
Колкото време минава, толкова се отказваме да го приспиваме. Май ще го упоим, колкото да го вържем.
А какъв купон ми спретна тази сутрин...
Тръгвам към магазина да си взема вестниците, но си забравих бастуна. Бях изнесла торбата с боклука пред вратата на къщата.
Вземам бастуна, обръщам се и Голди вече е при торбата и рови в нея. Един час го чаках да я разпердушини, направи мазало.
Не дава да мина покрай него, ръмжи и ме гледа страшно.
Добре, че имах кокали под ръка, та малко го усмирихме.
Радини неволи, това покрай мен.

# 679
  • Мнения: 894
Айша първата му  жена е учитвлка по български и МС ходеше на частни уроци  при нея. Тя все се шегуваше и питале сина ми колко ми писаха на есето . Не бяха високи оценки hahaha
И ми беше интересно ,че не виждах деца край нея, а те били в София .Така че големия син и дъщерята са от Слава така се казва първата му жена.
Жабче сладките се унищожиха от ММ и съседското младо семейство
 Мими кръвнишкото е от студа, преди два дена беше 20° днес 1° вземай мента глог и валериан
Гледам по първа за Петко войвода

# 680
  • Мнения: 1 563
Благодаря ви момичета за милите думи ! Споделих го днес  с вас ,че  бях изморена и
възмутена от бумащина ,от обслужване ,от това ,че за такива хора като  нашата близка държавата
въобще не се грижи. Тя сега е спокойна и кротка ,живее при един човек в съседно село на града,но  той е един добряк самотен ,но  му има нещо ,та двамата  се гледат ,но  е голямо безпаричие. Викат ги  да пренасят въглища ,метат дворове ,копаят ,чистят,но това е каквото капне.
Борянка , това при нас си е  така от много години ,тя си ни търси ,идва  у нас ,но никога не е нахалствала , като изключа периодите когато е в криза ,но тогава я вкарваме във заведение за лечение.
Под запрещение е. ММ и е зам. настойник , а чокека  при който живее е настойник. Живеят си като семейство.
Тя не може да продава нищо без наше съгласие.

Извинявам се , но може би станах и досадна с моите обяснения !

Хули, може много да ти е мъчно ,но наистина ако не е добре Голди ,по добре сега  да го упоите и да приключите с неговите болки. По страшно е ще да го гледате как страда и се мъчи. Ние така преди години приспахме нашата котка сиамка, Много е мъчно ,трудно се преодолява ,но то все ще дойде този момент.

Жабче и на мен по ми е удобна новата версия ,че си качвам картинки директно от компа ,но за размерите съм нямала проблем до сега ,но то има опция да си ги форматираш.

Лека и спокойна нощ момичета !
Прегръдки и целувки !

# 681
  • Вила Великула
  • Мнения: 2 080
Още веднъж искам да ви благодаря. Много мили пожелания и тук и във Фейсбук. Благодаря и на Фло за поздрава с песен на моите приятели от Грамофон.

# 682
  • Мнения: 1 054
Пипи, честит рожден ден!

# 683
  • в малка спретната къщурка
  • Мнения: 1 152
Добро утро!


Приятен ден, момичета!
Скрит текст:
Репортаж от мен- довечера.

# 684
  • Кубрат/ Пишурка
  • Мнения: 4 320

 Добро утро и от мен!
Тъкмо наливам кафето - моля нареждайте се с чашите:

           

# 685
  • София
  • Мнения: 8 436
Добро утро, ЯНЕ.
Хайде първа на редичката за кафе. Ама защо ги няма другите?
Поспаланки...
Изпих си кафето, отивам да правя лозови сърмички по желание на гаджето. На зелето му трябва още малко и ще е готово. Съвсем навреме за Коледа.
Желая ви спорен ден!

# 686
  • Мнения: 5 367
Днес съм ранобудна и станах в 8.30, нищо, че снощи легнах  след Милен Цветков!
Запалих печката, проснах прането , прочетох всичко пропуснато. Сега поемам с прахосмукачката към етажа на ергена, който като почака още една година, ще  стане  стар ерген. После ще приготвя нещо за обяд на внука и отивам да го взема от училище. Следобед имам 2 деца на уроци от 1.45 до 17. 15 и и след това времето е мое.
На вас пожелавам хубав и ползотворен ден!

# 687
  • Мнения: 2 017
Добро утроо!

Яне,точно такова кафе обичам!
Еспресооо!🏵
Благодаря ти!
Чак ме хваща яд на себе си,колко държа кафето ми да е такова😁
Ама на, табиети-казва свекърва ми😀

Притеснявам се,че моето другарче не се е обадило за подаръка.
Ще знъня днес на доставчика.
Още в петък го изпратих.

И при нас заваля сняг.Топи се,но като гледам какви парцали падат ще вадя май греблото и лопатата.

Борянчице,вчера не подхванах сладките.Бях на вълна суджуци и сланина.Оправихме се де.Вече се веят на пръчките,а сланинката ке осолява.Утре ще я направя с подправките и да заминава във фризера.
Днес уж ще е сладкарски ден.

Решавам,че няма да се изсилвам с гозби и сладкиши.Както всеки път .
Не ми се хвърлят храни.

Фло,как успяваш?Толкова си натоварена!
Карай я по-яваш!

Роска❤🌺

КАГ- давай прахосмукачката на ергенина😀 Може да го стресне домащинската работа!

Е,до тук бях.

Днес и без това се успах.Трябва да нанаксам.

Лек и спокоен ден на всички ни
!

Последна редакция: вт, 19 дек 2017, 10:43 от Gabkata

# 688
  • Мнения: 1 558
Добър ден, прекрасни Simple Smile
Нищо че наближава обяд - аз с кафето при вас, че Янченото е изкушаващо  Blush

И ние си имахме сняг тази сутрин - еее, нюню беше, но е сняг  Mr. Green

Пипи, честита да си! Най-добри пожелания за рождения ти ден  bouquet

Гъбче, да ти помогна да украсиш елхата  Wink

Скрит текст:

КАГ, Фло, спорна работа Simple Smile

Прекрасен ден на всички ви  Hug Hug Hug

# 689
  • Мнения: 5 367
Доби, дай Боже всекиму такава елха!

Но не ни изкушавай така!

Общи условия

Активация на акаунт