Паническо разстройство - 30

  • 68 285
  • 734
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 965

Пробвай с Неолексан да Simple Smile

дали да не пробвам и аз  Thinking
с рецепта ли е ?
сега вземам сутрин деанксит дали може да взимам и неолексана или ще объркам нещата ?
ако някои знае Моля да напише - Благодаря !

# 91
  • София
  • Мнения: 1 550

Пробвай с Неолексан да Simple Smile

дали да не пробвам и аз  Thinking
с рецепта ли е ?
сега вземам сутрин деанксит дали може да взимам и неолексана или ще объркам нещата ?
ако някои знае Моля да напише - Благодаря !
Светли, без рецепта е, но почни с малко мг и постепенно качвай. Виж на листовката дали има взаимодействие, защото много антидепресанти не се приемат с неолексан заради активната съставка, но мисля, че с деанксит не е такъв случая. Може да разпиташ и в аптека.

# 92
  • Мнения: 414
Здравейте.Да ви попитам има ли и други на които им е трудно да стоят на едно място, особено прави?Аз имам усещането че се замайвам или ми прималява.Когато стоя права немодвижно, започвам да се местя от единия крак на другия защото иначе имам усещането че ми става зле,че ми прималява или че все едно се поклащам.
Та има ли и други с такива усещания? Много е гадно Sad
Като се спра да говори с някого примерно,пак ми става така,не мога да разбера внушавам ли си или наистина се случва това прималяване и т.н.

# 93
  • София
  • Мнения: 1 550
Здравейте.Да ви попитам има ли и други на които им е трудно да стоят на едно място, особено прави?Аз имам усещането че се замайвам или ми прималява.Когато стоя права немодвижно, започвам да се местя от единия крак на другия защото иначе имам усещането че ми става зле,че ми прималява или че все едно се поклащам.
Та има ли и други с такива усещания? Много е гадно Sad
Като се спра да говори с някого примерно,пак ми става така,не мога да разбера внушавам ли си или наистина се случва това прималяване и т.н.
Ооо това ми е редовен номер, все едно някой ме тегли надолу, не мога да си седя на краката, сякаш потъвам и като ми прималее съвсем ми се завива свят и ме облива пот, за съжаление ми се случва често и като съм седнала. По едно време като седях и се клатех. Пълен кошмар е това точно Sad сега се опитвам да не го мисля толкова, че в началото много се вглъбявах

# 94
  • София
  • Мнения: 385
Здравейте.Да ви попитам има ли и други на които им е трудно да стоят на едно място, особено прави?Аз имам усещането че се замайвам или ми прималява.Когато стоя права немодвижно, започвам да се местя от единия крак на другия защото иначе имам усещането че ми става зле,че ми прималява или че все едно се поклащам.
Та има ли и други с такива усещания? Много е гадно Sad
Като се спра да говори с някого примерно,пак ми става така,не мога да разбера внушавам ли си или наистина се случва това прималяване и т.н.

Да, на мен ми беше така преди да започна АД и успокоителните. Сега е доста по-добре.

# 95
  • Мнения: 2 166
Здравейте.Да ви попитам има ли и други на които им е трудно да стоят на едно място, особено прави?Аз имам усещането че се замайвам или ми прималява.Когато стоя права немодвижно, започвам да се местя от единия крак на другия защото иначе имам усещането че ми става зле,че ми прималява или че все едно се поклащам.
Та има ли и други с такива усещания? Много е гадно Sad
Като се спра да говори с някого примерно,пак ми става така,не мога да разбера внушавам ли си или наистина се случва това прималяване и т.н.
Внушение е. Аз се клатя, залитам, замаяно ми е, уши бучат. Пълна е програмата. Simple Smile))

Даже сега в работата се уплаших, че нещо се разработих и ми е едно отпуснато, прозявам се, все едно ще заспя, облада ме паниката, ама си казах на всеки се случва да му е като нереално отпуснато, заспало:))

# 96
  • Мнения: 229
Здравейте утре мен ще ме изписват мисля, току що питах доктора какво е вс това ем обясни ми че като не дишам спокоино нивата на калция ми спадали и от там мускулните спазми и викам какво трябва да се прави защото викам по изсл. Вс е ок а аз не съм ами вика трябва да дишаш дълбоко и да бъдеш спокоен. Изрично попитах да не е нещо психологично не каза, макар че мен си ми мирише на ПА. Незнам какво да правя хора след като месец издържах на абстиненцията на ривотрила не искам да посягам пак защото вече 3 пъти на ден по 0,5мг не ми деистваше от нито един АД не се почуствах по добре за да спра ривотрила а ч.дроб взе да се обажда незнам Психотерапевт ли да търся, предложете нещо отчаян съм......

# 97
  • София
  • Мнения: 1 550
Дончев, извинявай, ама калция не е ли за костите ? Знам, че магнезия е за мускулите. Поне на мен така са ми казвали, защото и аз имам ужасни проблеми с мускулите. Каза ли ти док за някакви добавки да пиеш ? Междудругото моята психиатърка като отидох и й казах всичко и за това , че имам и инсулинова резистентност тя ми каза дрън дрън глупости това го имаш и се е получило от тревожното разстройство и всичко би трябвало да се нормализира от АД. Не знам...

# 98
  • Мнения: 1 488
Дончев, изписват те без лечение, така ли? Какви точно са ти симптомите?
Видяха ли някакви проблеми с черния дроб сега на тези изследвания?
Пробвал ли си билкови преди- глог,мента,валериан, жълт кантарион?
Пил ли си АД золофт( сертралин)? Той е добър за тревожност.

# 99
  • Мнения: 229
Vencho 82 с извинение го казвам хора вярвайте в себе си смисъл не на докторите щото един доктор както може да те излекува с думи така и може да те разболее.Последно тая психиатърка в сф почти повярвах че съм луд а тук докторите отхвърлиха вс психологично и го обосновават със стресс и ме успокояват за да не мисля лошото не че ми помага но бях тук и на психиатър НЕ ИСКАТ да ми се изписват АД и ривотрили а те пращат на психолог докато в бг даже джипитата си позволяват да изписват АД и зелени рецепти. Vencho82 още нищо не ми е изписано но веднага ще споделя, не доктора каза фосфора се увеличава калция спада и получаваш контракции в мускулите каза нивата са ти ок но вс тръгва от дишането при липса на кислород това ставало ако не се лъжа калций и вит.Д ще ми изпишат нз и аз все още. И нз аз намирах решението в ривотрила как ще се лъжа с добавки нз а иначе трябва  и хапчета за черен дроб и за жлезата и  и АД и става мазало и нееезнам Sad сега се изчистих от тях ама....:

# 100
  • Мнения: 229
Darcey всичко опитах нищо не помага Sad чакам да видя какво ще ми изпишат но най вероятно някакви добавки.

# 101
  • Мнения: 991
Тази вечер съм сама. И ме е страх да не ми стане нещо. Пак имам болка в гърдите. В гръдната кост. Какво да правя, успокойте ме нещо. Sad

# 102
  • София
  • Мнения: 1 550
Тази вечер съм сама. И ме е страх да не ми стане нещо. Пак имам болка в гърдите. В гръдната кост. Какво да правя, успокойте ме нещо. Sad
Не се притеснявай Hug имаш ли да пиеш мента глог и валериан , валидол ? Нали знаеш, че това е от тревожност и нищо няма да ти стане. Пийни нещо и си пусни филм. Пробвай да дишаш дълбоко, говори с някоя приятелка/приятел. Всичко ще мине Flowers Hibiscus

# 103
  • Пловдив
  • Мнения: 412
Тази вечер съм сама. И ме е страх да не ми стане нещо. Пак имам болка в гърдите. В гръдната кост. Какво да правя, успокойте ме нещо. Sad
Това в гърдите е някой мускул, спокойно. Hug Гледай нещо интересно, прочети някоя книга или сготви нещо вкусно, занимавай се с нещо да не мислиш. Сега си сама можеш да правиш квото си искаш, господар си. Smiley
Всичко ще бъде наред, споделяй тук как си и как се чувстваш. Flowers Tulip

# 104
  • Мнения: 991
Искам да се науча и да преодолея това, да мпга да оставам сама, но този страх от инфаркт...

Общи условия

Активация на акаунт