Паническо разстройство - 30

  • 67 750
  • 734
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 2 063
Vencho, Ами точно това имам предвид и аз. Страничните ефекти при мен почти винаги се проявяват при лекарствата. Последно от едно лекарство срещу гъбички на хапче щях да пукна една нощ. Аз успокоителните ги взимам при криза само, не всеки ден, защото ме е страх от пристрастяването също. И само четвърт лексотан ми понася. Не ме замайва.  Всъщност опитвала съм да взимам Деанксит. Бях много зле от него. Вътре ми е нервно, външно съм парцал и не мога да си държа очите отворени. И за какво ми е като пак ми е нервно? И го спрях. От невролога беше изписано. Сега ми е дал да опитвам Неолексан.
Drako, аз само защото знам какъв ужас ще е за близките и затова не съм направила нищо. Те са ми стимул да продължавам. Пък и от страх да е неуспешно и аз...да не се потроша.

Последна редакция: ср, 29 ное 2017, 21:41 от lovely

# 76
  • Мнения: 1 488
Aбе душички златни, къде сте тръгнали да се трепете, пийте си АД и ще се оправите!!!!

М/у другото,ако има някойот вас на по малко от 25 год и има мисли за самоубийство, след започване на АД,препоръчвам да отиде на доктор и да сподели.

Лавли, имаш симптомите на нуждаещ се от АД. Не е чак толкова зле започването. Не че те навивам, но гадното се тушира с успокоителните. Аз като ги почнах бях спокойна, че съм на прав път, че правя нещо да се подобря, вярвах,че ще ми помогнат...

Драко, ако ти е много зле, пий по 1 и половина. После мини на 2. Аз така в началото, казаха ми почвай с1. ЕЕ толкова гадно ми беше, че ходих на 2 доктора още, казаха ми пий си успокоителното и пий по 1 през ден или по половин всеки ден. Тогава започнах по половинкаи 2 седмици пих по половинка, после минах на 1. Ти какво пиеш,че забравих?
 
Дончев, как си ти?

Hug за всички

Последна редакция: ср, 29 ное 2017, 21:56 от Darcey

# 77
  • София
  • Мнения: 1 550
Много е трудно и най-малкото камъче ни обръща каручката. Мен гадните мисли вечер ме тровят, докато заспя все си мисля ох няма да се оправя, докога така и т.н , обаче ... напоследък реших, че дори и да ми е трудно да го повярвам си повтарям Аз оздравявам, аз оздравявам, аз оздравявам и така заспивам. По-добре ми е отколкото да си мисля глупости.

# 78
  • София
  • Мнения: 1 550
Дарси, това ми беше направило впечатление за под 25 год. Аз съм доста над тази възраст, но това ми беше страничен ефект и споделих на психиатърката и тя ми каза, че е нормално за млади хора, но не можа да ми обясни защо. От тогава се чудя на какво точно действат в началото тези АД , че се засилват гадните симптоми и защо някои хора ги притеглят прозорци и ножове ? Май никой няма обяснение ...

# 79
  • Пловдив
  • Мнения: 412
Дулсевиа, пия аз. Ама няма как половинки защото е на капсули като едно времешните антибиотици, пък и искам да си спазвам указанията на доктора. Аз ги пия сутрин преди да легна, и по това време горе долу почват леко да намалят ефектите.

# 80
  • Мнения: 2 063
Не аз съм над 25. Де да бях на 25..ехее. Но ако ще ме тегли към ножове и прозорци не знам...то и сега ме тегли, та ако ме затегли още по-силно не знам. По-скоро мисля да опитам Неолексан. Назад в темата май някой друг също опитваше с него. Не помня кой. За АД не оспорвам, че сигурно действа. Но мен ме е страх. Засега не искам да взимам.

# 81
  • Мнения: 229
Здравейте и от мен още съм жив в нечовешки болки незнам от ГТ ли са или от абстиненцията на ривотрила но съм просто размазан изтощен и в адски болки а тук нищо не ми дават смисъл моля се като циганче и не дават докато в бг ти шибат конски дози без да знаеш какво... Между другото аз съм в Неврологията в Бари тоест приеха ме в неврология след като си казах цялата анамнеза май ще видя ривотрил през крив макарано хах. Нашариха ме целия всеки ден кръв за кво ли не ЯМР на главата ЕЕГ за епилепсия всичко отрицателно до днес, забиха ми игли в мускула на ръката и стиснаха с маншон за кръвно като иглите с жици към компютър и като надуха маншона ръката ми направи гърч по мед. Акушерска ръка. И теста се оказа положителен за Латентна тетония не го бях чувал това чукнах у чичо Гугъл същата симптоматика като ГТ сега нз кво ще става ГТ или едно десетилетие безмислено пиене на АД!!!?

# 82
  • София
  • Мнения: 1 550
Не аз съм над 25. Де да бях на 25..ехее. Но ако ще ме тегли към ножове и прозорци не знам...то и сега ме тегли, та ако ме затегли още по-силно не знам. По-скоро мисля да опитам Неолексан. Назад в темата май някой друг също опитваше с него. Не помня кой. За АД не оспорвам, че сигурно действа. Но мен ме е страх. Засега не искам да взимам.
Пробвай с Неолексан да Simple Smile повярвай ми, когато ти назрее момент , в който си готова за АД сама ще поискаш и не се притеснявай страничните ефекти не са по-различни от това, което сега имаш и затова се изтърпяват.

# 83
  • Мнения: 1 488
Дончев, а може ли да се е получила ак. ръка в резултат на състоянието ти. До сега си го нямал. За какви болки говориш, какво те боли? Бих искала да намеря на англ в гугъла за тази ак. ръка. Знаеш ли латинско име?

# 84
  • Мнения: 2 063
Дончев и мен ме бяха изследвали за тетания, заради мравучкания и изтръпвания в крайниците. Нищо не откриха май. А то не е ли че тая ръка е вид гърч и става и не само при стимулация с ток, а по принцип? Аз имах симтоми също, но ми се изсмяха във ВМА като питах. Ама то какво да очакваш от нашите лекари. И то тия изтръпвания ми бяха по принцип, не са ми от ПА.

# 85
  • София
  • Мнения: 385
Дончев, колко прекрасно ще бъде да те диагностицират! Очевидно те приемат насериозно и изследват задълбочено.

Дарси: https://en.m.wikipedia.org/wiki/Trousseau_sign_of_latent_tetany

# 86
  • Мнения: 2 165
Аз се прибрах, оживях, изкарах си горе долу добре, очаквам утре всичко да е по наред . Прегръщам ви  Hug

Аз бях пробвала с Неолексан, но 2-3 дни и го спрях. И с него трябва 2-3 седмици да се натрупа. Така и не разбрах за дозата му. На опаковката пуше по 3 таблетки, а навсякъде пише, че 5htp се започва с много ниска доза, около 25мг и се увеличава плавно, като дори за някои 50мг са добре. На нашия продукт доза от 3 таблетки /150мг/ и никакво пояснение.

# 87
  • Мнения: 2 063
А защо го спря? Зле ли ти беше с него?

# 88
  • Мнения: 2 165
А защо го спря? Зле ли ти беше с него?

Да, уж нямал странични действия, но при мен засили симптомите.

# 89
  • София
  • Мнения: 1 550
Дончев, аз акушерска ръка съм получавала два пъти. Веднъж ми стана зле след взимане на кръв и тогава ми се вдървиха и двете ръце така и втория път при най-силната ми и кошмарна паник атака.

Общи условия

Активация на акаунт