Тема за взаимопомощ при изневяра

  • 165 402
  • 1 732
  •   1
Отговори
# 1 200
  • Мнения: 18 562
Ооо, я не мисли и за болести сега! Много жени си живеят с тези проблеми, прихванати от гаджета като малки и деца си раждат, и мъже си имат.

# 1 201
  • Мнения: 10 613
Аз не бих могла да простя ММ да се подиграе със здравето ми. С доверието ми - ще си помисля и ще се посмея на себе си, но със здравето - веднага го пращам на ма*ната му!

# 1 202
  • Мнения: 2 992
Това наистина е недопустима безотговорност да бъде със "случайна" жена и да не използва предпазни средства. Рискува не само собственото си здраве, но и това на съпругата си. Не е за вярване, че се стига до такива случаи в наши дни с уж цивилизовани, образовани и отговорни хора (поне за такива би трябвало да сте се омъжили, ако е друг случая вината ще е и ваша).

# 1 203
  • Мнения: 18 562
Какво значи случайна? И "нарочна" да е, и да са имали връзка с месеци, това не е гаранция, че няма да прихване нещо. Това е прекалено дори за моето въбражение де, поне тази гадна страна на ситуацията ми е непозната.

# 1 204
  • Мнения: 36
Презерватива не е гаранция за предпазване.В тези случаи.Изобщо не знаехме за какво става дума,докато не се зарових в интернет и пожелах да ходим на прегледи.

# 1 205
  • Мнения: 2 992
Какво значи случайна? И "нарочна" да е, и да са имали връзка с месеци, това не е гаранция, че няма да прихване нещо. Това е прекалено дори за моето въбражение де, поне тази гадна страна на ситуацията ми е непозната.
Под случайна имах в предвид всяка друга различна от постоянния ти партньор. Презерватива не е 100% гаранция за нищо, но все пак е много повече от без нищо и пак някои не се сещат за него, а да търсиш пълни програми с друга е сигурен начин един ден да си намериш майстора.

Последна редакция: нд, 18 фев 2018, 12:37 от yahoo

# 1 206
  • Мнения: 433
От друга страна, ако си достатъчно непокис, изневярата се заплаща с изневяра. Много семейства живеят така.

# 1 207
  • Мнения: 1 083
Здравейте майчета! Имам проблем  с мъжа ми и търся съвет. Днес мъжът ми си дойде в обедна почивка както прави всеки ден. Работата му е близо, обикновено не ползва транспорт. Днес му звънна някой точно като тръгваше. Той вика няма да се занимавам в глупости и затвори. Питам го шефа ти ли е това. Ами не, колежката му била да минела да го закара до работа. Нищо не казах. Писах му после откога колежката му го кара и че аз никога не съм се качвала в чужди коли, още по малкп на мъже. Писах му, че не ми е приятно да го кани, защото е женен мъж и не и отива. Мъжът ми си има кола казах му да си я кара до работа като е лошо времето.
След това веднага той ми се обади. Призна си че десет пъти го е карала до нас и че нищо не е вложил. Каза, че много ни обича, имаме бебе и че няма да се повтори. Каза че не е искал да ме нарани и ми се извини поне 10 пъти. Пита ме дали му се сърдя. Аз казах, не, просто не го познавам в тази светлина. Той юи отговори, че не е такъв човек и съжалява за постъпката си. За протокола. Възстановихме сексуалния си живот след раждането. Не ми се вярва да му липсва секс. Но преди раждането и след него имаше период на въздържание. Той не ме е насилвал, но и не ми е дал поводи да се съмнявам, че има нещо до днес.
Мами, какво мислите имам ли повод да се съмнявам, че ми изневерява? Ще съм благодарна на всеки отговор.

# 1 208
  • София
  • Мнения: 11 494
Не търсете под вола теле. Аз не виждам човекът да ви е дал някакъв повод, че да се съмнявате така.
А дори и да го вози колежката до работа - какво лошо има?

# 1 209
  • София
  • Мнения: 17 778
По принцип по- назад в темата се изказах против разозването на колежки насам- натам, но в случая самата ситуация е описана по доста странен начин.
Извинявал се 10пъти, много съжалявал и ви обичал (какво общо има това с возенето?) и не бил такъв човек.
Все пак не е убил никого. Не ти е приятно, казала си, съгласил се е и толкова.

# 1 210
  • София
  • Мнения: 4 308
Понякога започвам да съчувствам на мъжете...

# 1 211
  • Мнения: 1 083
Благодаря ви! Проблемът е, че откакто съм у нас взех да се съмнявам, станах много мнителна. Не знам дали е следродилна депресия. Просто почувствах се зле. Да не би да му липсва нещо. Може да му е приятно да се вози с жена.Сподели ми един път ,че въпросната колежка му е направила комплимент за парфюма му. Тогава не обърнах внимание. Съмнявам се че тази жена му се натиска, макар че уж имала приятел. Аз съм раздразнителна може да му е писнало пт мен и да е решил да пробва, знам ли?

# 1 212
  • София
  • Мнения: 580
Като му е толкова близо работата, защо ще го кара ?!
Твърде много ти се извинява.

# 1 213
  • София
  • Мнения: 4 308
Аз съм раздразнителна може да му е писнало пт мен и да е решил да пробва, знам ли?



Ако продължиш да се държиш така ще му писне наистина

# 1 214
  • Мнения: 52
Звучи,сякаш твоя мъж по скоро е преследван в момента.Имай вяра в него,но колежката трябва ясно да разбере че е излишна(има мн нахални същества,а жена пожелае ли нещо...ще изрине света за да го има)Пази си го и му покажи че не е мъж за всяка,нужен е на теб,онази да си вози някой друг.

Общи условия

Активация на акаунт