Коледа дойде - октомврийчето е вече мъничко дете - Тема 19

  • 61 193
  • 747
  •   1
Отговори
# 105
  • Мнения: 1 744
Роузи честит зъб - аз и давам всеки ден дентокинд и за сега държим фронта.
Явно добре си паркирала Joy

Кристино защо така с лошо Joy Нищо де, тя тогава живот и здраве ще е на година и девет месеца и колкото - толкова. Без това е планиран цял катун да се мъкне, ще се въртим възрастните най-вероятно да аниматорстваме.
Stuck Out Tongue Winking Eye

# 106
  • Мнения: X
Здравейте, не съм писала от много време  Simple Smile
Накратко- малката проходи около годинката. Тръгна на ясла, адаитира се за два-три  дена. Не плаче там, яде и спи. Сложихме морбилите, изкара един вирус и така. Сега май я мъчат зъби. Излизат явно четвъртите (малки кътници). Кисела е, а нощем се буди с писък и рев и така по няколко пъти.

Вие как се разнообразявате в това време. Почти никъде не излизаме и се  депресирам...
Иначе тя е голяма фурия. Всичко пипа, обезопаила съм, колкото мога, шкафовете.
След Нова година се връщам и на работа и изобщо не знам как ще  се оцелява....

# 107
  • Мнения: 1 426
Привет! Днес съм рожденичка и идвам да ви почерпя. Желая хубав празник и на всички именници днес!

Пош, радвам се, че ни писа. Драскай по-често.🙂
 

# 108
  • Мнения: 19 733
Ихааа, много яка торта. Жива, здрава и много щастлива Heart

# 109
  • Мнения: 14 851
Лид,честит празник! Желая ти здраве,щастие и много късмет. Весел празник! 💋💐🎁

# 110
  • Мнения: 2 615
Лид, честит рожден ден! Бъди жива и здрава!
Честит празник и на всички именници!
Ние сме станали пак от ранни зори и вече давам заето...

# 111
  • Мнения: 596
Лид , честит рожден ден мила!:heart_eyes:
Желая ти да бъдеш жива и здрава и всичко най-най:heart:
И аз да черпя виртуално,че мамино детенце Николчо има имен ден!:heart:

# 112
  • Мнения: 523
Честит рожден ден, lid! Да си жива и здрава! Kissing Smiling Eyes
Честит именник! И той да е жив и здрав! Голям сладур е! Simple Smile Purple Heart

Аз съм болна, дано малката не се разболее....

# 113
  • Мнения: X
Лид, честит рожден ден! Бъди здрава!
Шо, да ти е честит именикът, да е палав и щастлив.

# 114
  • Мнения: 1 117
Лид,честит рожден ден! Бъди жива и здрава!
Шо, да ти е честит именикът, да ти е здрав и много весел.
Честит празник и на всички именници!
Аз ходи на лекар ,че 4 дни яко ме боли глава имам невралгия.Изписаха ми един куб неща плюс плодове и зеленчуци , много вода и йога за последно ще ми е трудно. Малката е добре пъпките се оправиха.

# 115
  • Варна
  • Мнения: 1 364
Лид честит рожден ден!!! Много здраве и само прекрасни моменти с любимите хора Heart
Честит имен ден на Ники! Да в жив и здрав и нека името му носи много късмет! Heart
Hug

# 116
  • Мнения: 596
Благодаря момичета:heart:
Да са живи и здрави всички дечица,и мамите и татковците Heart

# 117
  • Мнения: 1 426
И аз благодаря на всички! Повдигнахте ми настроението. Нека на всички се връща в двойни дози от същото!

Шо, да е жив и здрав именикът ти! Само да те радва и слуша!

Хубава вечер на всички.

# 118
  • Мнения: 357
Lod честит рожден ден, да си жива и здрава и много обичана и уважавана.

Шо честит ти именник и на теб. Да ти е живо и здраво и много весело детенце Ники.

При нас нищо ново, чакаме си да ни излязат предкътниците та да поспим малко повече.

П.П. Момичета вашите мъници как наддават последните месеци. Незнам как готвят в държавната кухня, но  моят за два месеца качи кило и четиристотин. Вижда ми се множко, а постоянно е в движение и не спира.

# 119
  • Мнения: 523
Уф, щях да пукна, толкова зле не ми е било от ...  не знам кога. Бях с 39,5, сега уж съм по-добре, но не мога пък да спя, от толкова лежане ме заболя кръстът. Само се моля малката да не се разболее и тя. Sad  Е намрънках се....

Относно качването, тя е свалила 50гр. Предполагам, че е защото просто не се спира на едно място. Simple Smile Но ще питам док. дали да увеличаваме грамажите. Сега си яде по 220 и ми се вижда че и стига, ама знам ли !? Simple Smile Яде предимно Хер Бебе и бурканчета, че нещо напоследък нямам много време да и готвя. Sad

Общи условия

Активация на акаунт