Коледа дойде - октомврийчето е вече мъничко дете - Тема 19

  • 61 191
  • 747
  •   1
Отговори
# 240
  • Мнения: 2 615
Кристи, и аз бях решила да я слагам догодина, но изведнъж ми дойде гениалната идея да му видя реакцията...е ако оцелее до Коледа ще е цяло чудо Simple Smile
А относно яслата, ако имаш възможност наистина я отложи малко.

# 241
  • Мнения: X
Моята изобщо не обръща внимание на елхата, на лампите. Спокойно си украсих.

# 242
  • Мнения: 2 615
Той и моя не я закачаше твърде, ама взе, че му хареса изведнъж да я руши.

# 243
  • Мнения: 1 744
Настръхвам само като ви чета - стискам палци бързо да оздравяват дечицата, а вие да отдъхнете.

Направо се ужасявам какво ни чака другата година ....Anguished

# 244
  • Мнения: 2 817
Да. Аз за съжаление нямам избор и ще я пускам.
За бате взехме гледачка до пролетта, но той за два месеца, три пъти беше в болница. А и нямахме кредит и можехме да си го позволим...Confused

Аз също го пускам пак, правим схеми с ММ, а и имам доста отпуска след годината майчинство, ще мислим комбинации. Дано не загрубеят нещата с боледуването, че много се изнервих.

Писах за сок от бъз, за имунната система, не знам дали има ефект, ама отчаянието какво ли не прави.

Няма да се събираме с никой за празниците, само да е здрав, за да успеем с ваксината срещу морбили. рубеола и паротит. Казаха ми, че трябва минумум 2 седмици да е бил здрав след спирането на АБ, а и ние трябва да сме здрави.

Успех на всички и сили да мине тоя период.

# 245
  • Мнения: 19 733
Помбер, аз заради това изчаках с яслата. Първо сложих ваксината и 20 дни след нея го пуснах. Следващата е през март (многовалентната май) и отсега ми става лошо Crazy

# 246
  • Мнения: X
Сок от бъзак давахме на батето. Имаше ефект. Ето това сиропче
https://static.framar.bg/product/imunohealth.jpg
И ние няма да ходим никъде.

# 247
  • Мнения: 288
И ние сме болни. За сега само ужасна хрема и кашлица. През нощта най-много го мъчи милото, едвам спи от секрети. Пропуснахме ваксина днес. За температура и аз не давам нищо до 39. Първите около 6 месеца са така като тръгнат на ясла/градина. След това поразреждат боледуванията.
Пролетта беше хванала някакъв ужасен вирус 7 дни до 40 градуса стигаше Т.
Не бих давала каквито и да е имуностимулатори преди 3г.
Да се оправят бързо всички болни!

# 248
  • София
  • Мнения: 1 309
Така... чух се и с педиатъра. Няма да ходим на преглед сега. Каза, че всяко второ дете е така. Нурофен, Изопринозин и това е.

Днес продължаваме с резките покачвания и спадове. Sad Аз спах 2 часа повече от предната нощ и все още 3-4 часа по-малко от нужното, но съм доста по-добре.

# 249
  • Мнения: 1 426
Ох, сви ми се сърцето като ви чета. Бързо оздравяване на всички малки душички и сили на вас.

Не пиша, защото ММ го оперираха. Без кола съм и снова болница-вкъщи едва смогвам да свърша всичко сама. Взе да ме боли и операцията, явно от натоварването. И до никакви празници не ми е.

# 250
  • Мнения: 19 733
И аз в отбора на тия, дето искат да се гръмнат. Мушмул почна и да кашля. Бабата е супер зле, баща му също. Аз последно се държах, ама от днес и аз не мога да преглъщам. Чудо...

# 251
  • Мнения: 1 744
Ох, да минава тоя дявол дето ви е налегнал ...
Лид ТМ от какво го оперираха? Иначе, да боли, ако се пренатовариш повече.

# 252
  • Мнения: 1 426
Чуби, щитовидна жлеза...
И благодаря за успокоението, бях се шашнала относно болките и мислех другата седмица а ходя на преглед.

# 253
  • Мнения: 19 733
Да ви разсмея малко. От яслата ми казаха да го доведа, колкото може по-бързо, защото иначе нямало да има време да го подготвят. За какво, бре?! Ми как за какво...за коледното тържество. Значи така истерично се изхилих по телефона, че жената сигурно ме помисли за луда. Ма тъй де - всеки с проблемите си Joy

# 254
  • Мнения: 1 117
Днес я водих на лекар леко е зачервено гърлото изписа антибиотик ако не спада температурата до ден два да го купя .А сега и давам джуниър ангин .От обяд няма температура дано не вдига и тя и другите деца .

Общи условия

Активация на акаунт