Коледа дойде - октомврийчето е вече мъничко дете - Тема 19

  • 61 093
  • 747
  •   1
Отговори
# 285
  • Мнения: 596
А добър ден! Всичко беше точно с гледането на децата,успях да си изкарам добре Sunglasses
Всички болни да се оправят че вече аман от вируси..
Не съм в Сф иначе съм ок за кооператива

# 286
  • Мнения: X
Ние сме по-добре. Даже вчера ходих с приятелки на Камен Донев.
Прибирам  се, всичко спи, тишина... Ток няма, идилия.
Моята пие мляко само вечер, преди лягане. И то към 140 мл. Помня, че баткото някъде по това време отказа и вечерното мляко. Просто започна да го бута и спрях да му го давам.

# 287
  • Мнения: 2 615
Добро утро!
Ние сме със запушен нос вече....дано няма и други екстри Sad.
Мляко пие преди лягане и през ноща между 150-210мл., понякога изпива и само 100мл, май е навик нощното ядене.Иначе почти всичко отказва да яде, освен попара и кус-кус, та млякото ще го давам докато иска, поне да поема някакъв витамин и минерали.
Радвам се че децата са по-добре.

# 288
  • Мнения: 2 288
Заради Камен Донев ли беше това задръстване на Цариградско? УжасТтт беше. Радвам се, че представлението е събрало много хора и сте доволни.
Патето мляко вечер не пие от два месеца, ако не и повече, но сутрин между 5 и 7 не го забравя. Пие Хип 3.
Тази нощ - кошмар беше, а наспиването отново остана надежда за някой друг ден. Избива зъб и е голямо хленчене, от 3ч, се върти между мен и ММ и няма спане. Струва ми се, че хремата и кашлицата намаляват, но ще правя инхалации още ден два.
Хубав ден от мен, аз заминавам по задачи да ги приключа днес, че утрее съм на фетална морфология и нямам търпение да видя малкия бебок.

# 289
  • Мнения: 14 821
Бебка пие също вечер мляко,понякога и сутрин ако е преди 8,не отказва. На Nan 3 е.
И на нея й избива още едно зъбче и само си бърка в устата,онзи ден чак повърна. Аз се изплаших да не е вирус,но не,еднократно беше.

# 290
  • Мнения: 19 706
Моят не пие мляко от 2 седмици. Както Пош каза, просто започна да го избутва и спрях да предлагам.

Не го пуснах днес на градина. Гъгне ми и ме е шубе.

# 291
  • Мнения: X
Добре си постъпила, Кристи. Кофит става като недоизлекувано отива пак при вирусите.
Сега ще се закрепяме по празниците, а от януари, дупе да ни е яко.

# 292
  • Мнения: 2 769
Добре си постъпила, Кристи. Кофит става като недоизлекувано отива пак при вирусите.
Сега ще се закрепяме по празниците, а от януари, дупе да ни е яко.

Най-добре наистина!
Ако/като сложим ваксината ще почерпя.

# 293
  • Мнения: 19 706
Помбер, на ясла ли сте или изчаквате?

# 294
  • Мнения: 1 269
Здравейте!
В последно време трудно ви следя. Бенолина ми взима тока, а хубавото време ни даде възможност да висим по люлки и градинки.
Да се оплача и аз от 2 зъбчета, избили последователно- горни. Такова хапане падна. Геройски още кърмя вечер, сега давам със страх от захапване.
Как се справиха бабоците с яслата?
Кристи, имаше ли рев, че съм пропуснала?
Иначе си взимаме кухня и се радваме на другите бебета, но сме най-малки и ме е страх, че ще има драскане и щипане от страна на другите дечица.

# 295
  • Мнения: X
И моята е най-малка в яслата. Свикна бързо, не сме имали, за  сега никакви проблеми с другите деца. Те не ги оставят сами. Винаги или сестрата или лелята са при тях.

# 296
  • Мнения: 2 050
Айде и аз в кооператива, ще ми ги пращате лятото Grinning При нас тия дни е жега, но предишните беше много променливо времето и нас не ни подмина вирус ли е, що ли е. Два дни изкара с по няколко пристъпа 40 градуса и повече не издържах, дадохме антибиотик. И всъщност по-добре, защото вчера направо щяхме да пукнем от жега и ако имаше и температура, щяхме всички дружно да се разпаднем Ill Според лекаря децата до към 3 години са една седмица болни, една седмица се възстановяват и една седмица здрави. И после айде пак. Преди това имаше през три седмици на два пъти вирусен конюнктивит. Истината е, че и тук като навсякъде водят и болни дечица на яслата и точно ако още не се е съвсем възстановил от едната болест хоп, прихваща нова. Уж изискват медицинско "разрешение", ако е имало температура например, но те лекарите колко му е да надраскат една бележка. И на всичко отгоре си се плаща цяла такса и това е, ако щеш.

Тази сряда ще имаме коледно празненство, и на мен ми стана смешно - Кристи ли беше споменала, че мъниците ще изнасят програма някаква. То вече Бонбонът е от най-големите в групата, та представете си Stuck Out Tongue

Аз продължавам с повръщането сутрин-обед-вечер, но май вече усещам някакво подобрение, защото уикенда не ми беше лошо по цял ден Laughing Нашите ще идват за НГ и вече си мечтая как ще си почина поне малко (и ще ям сиренеее Animal Heart Eyes Cat).

Сега наистина поне покрай празниците да ги закрепим малко, че много гадни тия болести, аман.

# 297
  • Мнения: 2 769
Помбер, на ясла ли сте или изчаквате?

Здрав е, на ясла ще ходи до края на тази седмица, после чак на 8 януари Simple Smile
Ние също сме здрави, дано задържим.
Там много му харесва и вече не е най-малкият Simple Smile Simple Smile

# 298
  • Мнения: 19 706
Бравоска Simple Smile

# 299
  • Мнения: 1 117
Ох плаче ми се момичета на сила пие антибиотика .Кашля отпаднала е ,киха и спи повече .Аз съм като парчал тичам по нея ,оставям я на свекървата ходя на пазар Sad и се чудя от къде какво да купя ,зада стигнат парите . .....оплаках ви се да ми олекне малко .  Бързо да оздравеят всички бебета

Общи условия

Активация на акаунт