Коледа дойде - октомврийчето е вече мъничко дете - Тема 19

  • 61 194
  • 747
  •   1
Отговори
# 300
  • Мнения: 1 744
Момичета, момичета, като ви чета и просто не знам какво да напиша ...кураж, нерви, вяра ...

Това ви пожелавам и бързо, бръзо оздравяване.

Нас ни затисна снега - планината е просто прелест, бяла и кристално чиста.
Днес се прибрахме с червени носове, доста я държах и студено и стана чак, та си поплака.
Избива и кътник, поревава си нощем, но се ядва.

Чакам с нетърпение празниците, до колене сме в обзавеждане и ремонти, тежи ми вече, наистина ...
Та като свърши направо ще си отдъхна...

# 301
  • Мнения: 1 426
И малчо пие мляко - преди лягане около 240мл., към 04:00,05:00 през нощта още 210 мл. , а преди обедния сън понякога давам 150 мл., понякога не.

Фиффи, и аз искам в твоя кооператив. Ще си представяш, че съм бебе, а аз обещавам, че няма да ти създавам грижи - по цял ден ще съм по плажовете. Хи хи

Чуби, пожелавам скорошно завършване с ремонтните дейности.И да, планината е наистина прекрасна след вчерашния сняг - днес се шегувах, че някой е минал и я е поръсил с пудра захар.

Краси, и вие ли .... бързо оздравяване. Сетих се да те попитам със заспиването как сте? Оправи ли се положението?

# 302
  • Мнения: 2 615
Привет момичета!
Ние сме със сополи, но иначе е добре.Днес сме на консултация и ще го преслуша педиатъра, и чак не ми се ходи като знам как ще ми вика, че съм си разболяла детето отново, и че не е нормално да боледува толкова....
Лид, заспиването вечер си е същия ад, а като заспи е супер неспокоен и се мята, и буди по сто пъти с рев.Вече незнам какво да го правя, че да се наспива и да е спокоен.

# 303
  • Мнения: 19 733
Ох, снощи и аз имах приключение. От 01.11 до 03.00 не спря да мрънка. Направо се побърках. Какво ли не опитах, не и не! И после до осем сутринта си мрънкаше периодично.

# 304
  • Мнения: X
Е ти, щото си го разболяла нарочно, тъй като ти е голям кеф  да е болно детето....
 И ние сме в ремонт. Хубавото само е, че не живеем в  жилището дето се ремонтира, ама нервите и зорът са си същите...

# 305
  • Мнения: 2 615
Пош, точно все едно ми е кеф да е болен....а иди обяснявай на развален грамофон колко го пазиш и правиш всичко по силите си да е здраво детенце Sad.

# 306
  • Мнения: 2 818
Пош, точно все едно ми е кеф да е болен....а иди обяснявай на развален грамофон колко го пазиш и правиш всичко по силите си да е здраво детенце Sad.

Аз такива ги насмитам, не стига целия стрес, ами и някой да налива масло в огъня.

Дръпнах дявола за опашката, през нощта кашлица и 38 темп, а предния ден нищо му нямаше Simple Smile
Вече съм на мента, глог и валериан, тъкмо се успокоя, че сме минали серията, аййде пак.

Чуби, кои фирми ще препоръчаш за качествена холна гарнитура?

# 307
  • Мнения: X
Помбер,  кръв, урина тествахте ли? Утайка, црп, левкоцити...
Мога да ти препоръчам фирмата, дето прави нашия диван

https://www.facebook.com/MebeliMarkaBG/

# 308
  • Мнения: 1 744
Помбер, аз още не съм стигнала до холната гарнитура Simple Smile))
Но май, май ще купим от Комо - хубави са им диваните доста ... За изработка на секцията се спрях на Каза Арт.

Днес с майките си организирахме коледно бебешко парти - ей, страхотно беше. Дребните се разсипаха да си играят, а ние му опънахме по пържолка и винце, както му е редът ...

Направо не знам как ще я давам догодина на ясла, като ви чета ...Едната от мамите в нашия отбор си спря детето от ясла още след първата седмица и цяла зима ще е на бабин дом, на пролет с нови сили.
Уплаши се много от боледуването.

# 309
  • Мнения: 2 818
Пош, благодаря, правиха му тези изследвания, днес беше с 39 градуса, класическа гнойна ангина.
Чуби, Комо са много стилни, добър избор.

# 310
  • Мнения: 19 733
Пффффф, гнойна ангина е лоша работа Confused Докъде стигнахме...да се моля за обикновена вирусна инфекция! Утре пак ще го пробвам на ясла, да видим ние с какво ще се сдобием.

# 311
  • София
  • Мнения: 1 309
Аз си мислех само да оцелея предната седмица, но и тази ще е трудно. Заведох го на ясла и ми се обадиха по-късно, че е с температура. Тук ми е спорен момента и според мен и ММ няма температура. Защото не е вдигал 2 дни преди това и вече 2 дни след това също. Как пък я вдигна тази температура точно 20 минути след като го оставих, че и ревяло непрекъснато... И после нищо. Ама дали му Нурофен, то смееш ли да коментираш изобщо... Терзания, ще ги мисля.

Ама така или иначе хремата не е минала, та ще е в нас. 2 дни го гледа ММ и отложи неговите срещи, а аз няма как да отсъствам тази седмица. Успях да се разбера с една съседка да го гледа. Ужасна история е. Sad

# 312
  • Мнения: 2 615
Помбер, да минава бързо ангината!
Роузи, поне си намерила решение с комшийката да го гледа.Да оздравява бързо!
Ани, как е малката?
Ние вчера ходихме на консултация, прегледа го и каза, че е здрав, само леко хремав.Тоя път не се заяде, че не си пазя детето....
Вече е точно 12кг и 81см.,

# 313
  • Мнения: 19 733
Моят и днес не е на ясла. Снощи от 1.30 до 5.00 вилня и днес изобщо не можахме да се организираме сутринта със ставане и ядене. Отделно, продължава да точи сополи и ме побърква. Та по-скоро май уикенда ще го водя на лекар да види защо

# 314
  • Мнения: 2 818
Помбер, аз още не съм стигнала до холната гарнитура Simple Smile))

Направо не знам как ще я давам догодина на ясла, като ви чета ...Едната от мамите в нашия отбор си спря детето от ясла още след първата седмица и цяла зима ще е на бабин дом, на пролет с нови сили.
Уплаши се много от боледуването.


За съжаление, всяко дете минава през тоя период с боледуването. И три години да го гледа баба, като тръгне на детска, пак ще е същото (моя милост като дете). Нито съм боледувала по-малко или по-леко, защото съм голяма.

Кураж и позитивно мислене + винце и пържоли.

Общи условия

Активация на акаунт