Преходът към пълно възстановяване на плодовитостта

  • 9 801
  • 23
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 5 391
Адмирации!При наличието на толкоз малки бебчета да се решите на второ-браво  bouquet

# 16
  • София
  • Мнения: 2 249
Kalida, при жени, които практикуват екол. кърмене възстановяването на менструацията става средно след 14 мес, при близо 50% от жените - до края на втората година и само 8% след нея. Имам познати, които пиха vitex(докато кърмят) за възстановяване на цикъла (ползва се много успешно и при ПМС). При вас сигурно ще можеш да си го намериш ( в БГ само като съставка в един продукт съм го срещала и май го спряха). Имай предвид, че някои източници твърдят, че от него намалява къмата, други обратното. Ако те интересува повече ще погледна подробно инфо Simple Smile.

# 17
  • София, Младост 2
  • Мнения: 8 374
Иве, за това ли става въпрос (стана ми интересно заради ПМС) - явно го има в доста варианти и у нас:
http://www.fortex.bg/content/e14/e1090/e1097/index_BG.html
Има го и под още форми - Фемикур Н и това:
http://www.herbamedicabg.com/products/p3.htm

Последна редакция: пт, 19 май 2006, 16:17 от hedra

# 18
  • София
  • Мнения: 2 249
Браво, Хедра, точно това е. Явно инфото ми е старо - колкото лентичката Grinning.

# 19
  • Мнения: 313
Интересна тема, гледам че разговорът отново се е завъртял около леля Фло.
За успокоение на Kalida, и аз все още съм без цикъл(вижте ми лентичката) и според гинката чарковете ми са наред Laughing
Явно много екологично ще да е моето кърмене. Чат-пат си мисля, че съм в ПМС, но резултат никакъв...
Май имам овулация, обаче. Ще трябва да си направя някой тест newsm78

# 20
  • Мнения: 3 089
простете за невежеството ми, но какво точно е екологично кърмене?

# 21
  • Мнения: 2 959
Иве, Хедра, благодаря Ви за инф-ята за Vitex-a. Hug

...при жени, които практикуват екол. кърмене възстановяването на менструацията става средно след 14 мес, при близо 50% от жените - до края на втората година и само 8% след нея...
Иве, а тези срокове са от както е започнало кърменето или от забременяването/т.е. откакто е спряла менструацията/? newsm78

...и аз все още съм без цикъл(вижте ми лентичката) и според гинката чарковете ми са наред...
mama na Lora , а твоята гинеколожка прави ли ти някави тестове или само преглед? Питам защото и аз скоро съм на преглед и да знам изследвания на хормони ли ще правят, или само преглед? Hug

# 22
  • Мнения: 1 586

Иве, а тези срокове са от както е започнало кърменето или от забременяването/т.е. откакто е спряла менструацията/? newsm78


Не съм Ива, но сроковете са от раждането Simple Smile

# 23
  • Мнения: 2 959
Андреа, благодаря Ти. Hug  Звучи малко по- успокояващо, че все още не съм в последните 8%. Peace

Общи условия

Активация на акаунт