СЕПТЕМВРИйчета 2017г. - тема 2

  • 73 218
  • 744
  •   1
Отговори
# 90
  • София
  • Мнения: 5 623
Сминдух пия на Nature's way 3×1т, като усетя, че намалява 3×2.

# 91
  • Мнения: 1 872
Ще ми се да ми беше по-приятно кърменето. Още ме наболява, защото обича да суче плитко. По същия повод не мога да махна силиконовите протектори. Ама си е удобно. Той си суче, аз си чета или консултирам колегите по телефона.

# 92
  • Мнения: 3 500
Аз докато кърмя преглеждам домашни. Simple Smile

# 93
  • Мнения: 18 625
А моят бозайник суче по 5 мин., освен някоя страница от форума нищо не мога да прочета. На всичкото отгоре от шише изяжда по 60 мл. и не ще повече. Странно бебе. Сестра й висеше по 40 мин. до 3-ти, 4-ти месец. Да не говорим, че вече беше махнала едно нощно хранене, а скоро след това и второто. А и тази ще дойде по-голяма ревла от сестра си, пък мислех, че по-зле няма накъде. Grinning

# 94
  • Мнения: 1 872
А моят бозайник суче по 5 мин., освен някоя страница от форума нищо не мога да прочета. На всичкото отгоре от шише изяжда по 60 мл. и не ще повече. Странно бебе. Сестра й висеше по 40 мин. до 3-ти, 4-ти месец. Да не говорим, че вече беше махнала едно нощно хранене, а скоро след това и второто. А и тази ще дойде по-голяма ревла от сестра си, пък мислех, че по-зле няма накъде. Grinning

Ще се дразним, а? Wink
Моят под 30 минути не се храни никога, дори и от шише е много бавен. Баща му е същият. Аз се навечервам за 15 минути, а той за 45. Обичат да се наслаждават на храната.

# 95
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 763
За зърната много ми помогна крема на Авент, защото е без измиване. Преди се мъчих с Гермастан, то файда, че ги овлажнява, след като трябва да измия после зърната...

# 96
  • Мнения: 1 872
Кремовете с чист ланолин са без измиване.

# 97
  • София
  • Мнения: 5 623
Тва с бавен баща все едно аз съм го писала..

# 98
  • Мнения: 18 625
maldini88, хич не се хваля. Сигурна съм, че заради краткото хранене едва издържа 2 часа, а нощна пауза докарва макс 4 часа и то не всяка нощ. А и това са само 5 мин. тишина...

# 99
  • Мнения: 1 872
И Анди рядко прави пауза по дълга от 4 часа, а през деня се храни през 2-2,5 часа. активното му сучене сигурно  е също към 5 минути.

# 100
  • Велико Търново
  • Мнения: 1 402
И Елия почна бързичко да се наяжда, а тъкмо взех да се наслаждавам на времето докато кърмя- мога спокойно да говоря по тела, да гледам нещо. Но пък не се оплаквам, щото си е спокойна като цяло.
Лансинох е истината за зърната. Без отмиване е! Препоръчвам Simple Smile

# 101
  • София
  • Мнения: 141
Аз използвам Bioclin Multi-mam балсам и съм доволна - също без отмиване е. Скъпичък е - 20тина лева за 30мл но е много мазен и съответно икономичен. Мажа веднъж на ден преди лягане.

# 102
  • Мнения: 177
В началото за зърна ползвах Лансинох, много ми помагаше. Сега вече не ме разранява, макар че понякога трудно засуква дълбоко. Но това е зареди юздичката на езика,къса му е. При мен кърмата намалява рязко следобед, за последните хранения в 19ч и 21ч. И давам
АМ или кърма( изцедена през нощта ) ако имам , при едно от двете. Може да е свързано и с това , че не ям в такива промишлени количества от известно време,но продължавам да се наливам с вода и чай.

# 103
  • Мнения: 356
Много скапано време в София, днес цял ден вали та се не спря. Това май е първи по-продължителен дъжд в историята ми откакто имам дете; локви навсякъде, за няма и половин час навън и дъждобрана на количката се напълни на езерце с вода. Аз с едната ръка държа чадър за себе си, с другата бутам количка, аха да я превърна в подводница. Дано не го обърне на сняг довечера, че преспите сняг в града ми идват в повече. Моля се за много мека зима, но надали.

# 104
  • Мнения: 18 625
Мека я прогнозират зимата. Хич и не се замислих дали да излизаме днес. Възползвам се от такива дни да си почина. За щастие дребната и днес спа вкъщи следобед, колкото спи по принцип навън, та възстанових малко и аз. Тия дни достатъчно се борих с лед и киша.

Общи условия

Активация на акаунт