Моля ви кажете ми дали е нормално........

  • 1 390
  • 21
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 11 547
И синът мии дъщеря ми която е почти на 8 месеца не са се обръщали.С първото дете се тревожех,но сега с Беба съм спокойна,защото вече съм минала по този път.Просто някои деца са по-спокойни от другите.Не се тревожи. Peace

# 16
  • Мнения: 2 978
Всяко дете е индивидуално.
Дияна започна рано да се обръща, но пък не лазеше. Пролази хубаво едва след като проходи.

И Симона беше точно така Peace

# 17
  • Мнения: 2 567
Моята щерка почна да се обръща от гръб по корем чак към 9 тия месец, въпреки че от корем на гръб го правеше доста от по рано. Явно това упражнение е по трудно  Simple Smile
А въобще не се и опита да пълзи. Майка ми колко я мъчи, тя неще и неще  Laughing Направо си проходи.Чак след това и дойде мерака за пълзенето.

Мисля че не трябва да се притесняваш, но ако е така консултирай се с педиатъра си  Peace

# 18
  • Мнения: 680
Всяко дете е индивидуално.


 Peace

# 19
  • Мнения: 344
Елена започна да се обръща в края на 9 месец. През 5 месец се обърна един -два пъти и това беше. Много е спокойна и мързелива. Не пълзи, даже още не се изправя, но вече се върти като кебапче и така си отива, където иска Joy. Не се притеснявай!

# 20
  • Мнения: 2 498
Обърна се сама на 10 мес., а проходи на 9 -не се притеснявай Hug....

# 21
  • Мнения: 3 334
Всяко дете е индивидуално.
Дияна започна рано да се обръща, но пък не лазеше. Пролази хубаво едва след като проходи.

и Хриси по същия начин!

Общи условия

Активация на акаунт