Въпрос за антицелулитните кремове

  • 1 889
  • 33
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 274
искам да ви се похваля тук за да не отварям нова тема.от 2седмици ползвам един антицелулитен крем и ефекта е поразителен, щом и моя забеляза въпреки, че преди не обръщаше внимание, представете си= newsm44
Е, кой е крема?  Flutter

# 16
  • Мнения: 1 017
Антицелулитните средства се прилагат виаги след душ!По време на душа се прави кратък пилинг на проблемните места било с четка или крем-маска.След премахване на мъртвите клетки  и засилване на микроциркулацията на добре подсушената кожа се нанася съответния продукт,като посоката е отдолу нагоре.Кожата трябва винаги да е чиста при нанасяне на каквото и да било.Непосредствено преди тренировка не е подходящо да се нанася крема,защото организма е в режим "изхвърляне" и заедно с токсините отделени с потта се изхвърлят и част от полезните вещества,съдържащи се в крема.
Дано съм била полезна.


Благодаря, Джени...да, това е и моето мнение  Hug
Освен ако не е изрично упоменато на самия продукт (До сега съм виждала само 1 антицелулитен крем на Диор, на който изрично беШе посочЕно, че се нанася преди и след тренировка...ама не си спомням с точност наименованието, розово виолетов цвят  newsm78)

# 17
  • София
  • Мнения: 4 493
искам да ви се похваля тук за да не отварям нова тема.от 2седмици ползвам един антицелулитен крем и ефекта е поразителен, щом и моя забеляза въпреки, че преди не обръщаше внимание, представете си= newsm44
Какъв антицелулитен крем ползваш - каква марка е?

# 18
  • на пистата
  • Мнения: 5 840
искам да ви се похваля тук за да не отварям нова тема.от 2седмици ползвам един антицелулитен крем и ефекта е поразителен, щом и моя забеляза въпреки, че преди не обръщаше внимание, представете си= newsm44
Е, кой е крема?  Flutter
ей тозиhttps://http://snimka.bg/profile.php?edit_photo&photo_id=693447 в началото ме сърбеше, но аз съм си инат и продължих.съставките са на италиански и ако може някой да ги преведе да знам какво съдържа,разбрах само, че има какао а другите са ESCINA,ARNICA,CENTELLA.

# 19
  • на пистата
  • Мнения: 5 840
исках да си взема този на рок, но момичето в аптеката ме разубеди и ми предложи този ,защото била доволна от него макар цената му да е на половина по ефтина от този на рок, моя струва 16лв.само да кажа ,че започнах да се къпя и сутрин и вечер(преди се къпех само вече)рзащато било по добре след душ да се маже а и се търкам с коралова гъба и след това кремчето.пробвайте. Simple Smile

# 20
  • Мнения: 11 004
По аптеките ли се продава или да го търсим в магазините за козметика?
nameika, 16 лв. са много добра цена, ако има ефект както при теб.  Sunglasses
Аз досега не съм попадала на продавачка, която да ме разубеждава да избера по-евтиното.

# 21
  • на пистата
  • Мнения: 5 840
ми не знам, aз го взех от аптеката.

# 22
  • Мнения: 11 004
Ура!!! След много обикаляне намерих крема на  nameika (за 18.50  Twisted Evil)
Към него има и една ролка с нещо като найлон или фолио. Трябва ли да се увивам с него след намазване и да спя така?  newsm78 На крема пише да се маже вечер преди лягане, затова ми е чудно. 

# 23
  • на пистата
  • Мнения: 5 840
не знам, на моя нямаше такава ролка и пише да се маже сутрин и вечер.

# 24
  • Враца
  • Мнения: 109
Ура!!! След много обикаляне намерих крема на  nameika (за 18.50  Twisted Evil)
Към него има и една ролка с нещо като найлон или фолио. Трябва ли да се увивам с него след намазване и да спя така?  newsm78 На крема пише да се маже вечер преди лягане, затова ми е чудно. 
Фолиото се използва за постигане на ефекта "микросауна"- вероятно става въпрос за така наречените моделиращи кремове чиято цел е първо освобождаване на мастните депа и коригиране обиколките на съответните части на тялото.Не се прилагат при венозни заболявания поради загряващия ефект.

# 25
  • Враца
  • Мнения: 109
искам да ви се похваля тук за да не отварям нова тема.от 2седмици ползвам един антицелулитен крем и ефекта е поразителен, щом и моя забеляза въпреки, че преди не обръщаше внимание, представете си= newsm44
Е, кой е крема?  Flutter
ей тозиhttps://http://snimka.bg/profile.php?edit_photo&photo_id=693447 в началото ме сърбеше, но аз съм си инат и продължих.съставките са на италиански и ако може някой да ги преведе да знам какво съдържа,разбрах само, че има какао а другите са ESCINA,ARNICA,CENTELLA.
Добър антицелулитен крем без тези екстракти няма."Сентела азиатика" или още шапиче има добър дренажен ефект и подобрява локалната микроциркулация.Арниката има стягащ ефект,а есцина има овлажняващ ефект.
Дано съм била полезна!

# 26
  • София
  • Мнения: 1 544
Аз се мажа с Aura Slim преди тренировки, защото много загрява, а слет това, като си взема душ мазота с Nivea.

# 27
  • Мнения: 666
Ами аз след тренировка си вземам душче и тогава се мажа.
  и аз така

# 28
  • Мнения: 683
Ами аз след тренировка си вземам душче и тогава се мажа.
И аз така. Flutter

# 29
  • Мнения: 1 107
Най-добре преди и след  Peace

Общи условия

Активация на акаунт