Фермата 3 - 2017 г. - Тема 12 (27.11. - 03.12.)

  • 68 002
  • 895
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 632
Дарина си падна закономерно от по-младата и подготвена Елена, но се представи доста добре. Някакси бях за нея, не че не ми е все тая коя ще отпадне. Яни не се трае на дуелите!

# 31
  • Мнения: 1 804
Аз пък съм сеирджийка и искам Алек и Валерия ратаи
Аз пък съм още по-голяма сеирджийка и искам Валерия и Калоян ратаи. Smiling Imp Алек ще си изгризе ноктите направо.
На снощния дуел не бях за никоя от двете - и аз в ъгъла при Станко. Това с "мръсницо" си личеше, че е негово и е вътрешноведомствен хумор, но и при все това не ми прозвуча добре. На майката на Елена не мога да дам оценка от 3 думи, но ми изглеждаше скована от камерите и рецитираше като героиня от "Съдби на кръстопът".
За Фермер и аз искам Виолета, Гечо ми е ясен, не ми е интересен вече.
Надявам се амулета да отиде при Коко, но все пак искам и него да видя на дуел. Колкото и да му симпатизирам (той е безспорният ми фаворит) искам да мине през всички нива, за да няма тън-мън на финала (това за финала са си мои надежди, не чета спойлерите, така че може да звуча неадекватно). Simple Smile
Не разбрах Дарина защо се разсърди на майора.
По отношение на ветераните - много им се зарадвах отначало, като че ли и аз като съфермерите имах нужда от глътка свеж въздух. Но останах разочарована от Галя, наистина я харесвах във Ф2. Тук се държа като дърта свекърва. Към Мустафа изпитвах противоречиви чувства още във Ф1. Абе уж кротък, мъдър, кадърен, пък нещо все ме спираше да го харесам докрай. Сега се сетих Bulb, но ще го оставя за себе си. Wink
Майора - Heart EyesHeart EyesHeart Eyes

Последна редакция: пн, 27 ное 2017, 11:19 от pip4i

# 32
  • Мнения: 4 303
Аз много добре чух  за „мръсница” какво обясниха и въпреки всичко не мисля, че беше удачно.Тя не е от тяхната групичка Дарина, пък и както и да е закачките са между приятели, а те определено не са.
Дано пък избере Калоян за фермер Дарина.

# 33
  • Ню Йорк
  • Мнения: 5 078
То не му ли идва края вече, че ми се струва прекалено дълго тоя път  newsm78

# 34
  • Мнения: 1 225
То не му ли идва края вече, че ми се струва прекалено дълго тоя път  newsm78

Май беше до 17.12

# 35
  • Мнения: 5 835
   Исках да отпадне Елена, въпреки че не бях нито за Елена, нито за Дарина и затова гледах малко дуела снощи. И двете са ми противни. Но Елена изобщо не правеше изобщо нищо във фермата.

   Залагам за Фермер да бъде Станислав. Искам ратаи да бъдат Валерия и пак Калоян, тъй като тези хора са ми неприятни. Искам на дуел да отиде Валерия. Това момиче е много дразнещо и противно.

# 36
  • Буркина Фасо
  • Мнения: 13 322
да върнат Каролев за фермер  Laughing

# 37
  • Велико Търново
  • Мнения: 5 666
Че тя Виолета съвсем на скоро беше ратай, колко по-интересно да е?
Исках да кажа - фермер Wink

# 38
  • Мнения: 2 518
От кога всички толкова заобичаха Елена?! Чак ми бяха смешни с радостта си...
Залагам на Генчо за фермер!

# 39
  • Мнения: 14 838
Аз пък съм сеирджийка и искам Алек и Валерия ратаи
Аз съм по голяма сеирджиика+ гаднярка и искам само Валерия да е ратай.И още за да е пълна гадорията искам и дуела да е женски.
Чааак си го представям Алек.

Ензим знаеш си...благодаря за темата.

# 40
  • Мнения: 2 089
Искам Виолета или Станислав за фермер на седмицата. Гечо - твърдо нье. Досадно ми е вече едни и същи да фермерстват и едни и същи да ходят на дуели. Станислав ще направи мъжки дуел, което е по-добрият вариант за мене, а Виолета - женски, което пак е добре, защото Марина ще ходи на дуел, а покрай нея може би и Елена, а защо не и Валерия.
Валерия за първи път не ми хареса вчера. Една жена, когато не говори много, винаги изглежда по-умна. Това важи и за Елена.
Пипчи, майора каза нещо от сорта, че Дарина щяла да бъде по-безполезна, ако се върне във фермата. И тя се обиди, защото връщането на Елена пък е от голяма полза, нали? Mr. Green Laughing

# 41
  • София
  • Мнения: 1 365
Много се радвам, че Дарина си замина. Много ме товареше тая жена. С говоренето си, с оправданията, с безумните й прически!
И аз така Rolling Eyes
Каквото и да измисли за фермера, май няма да ми хареса Laughing

# 42
  • София
  • Мнения: 4 192
Мерси за новата тема. Надявам се на Виолета фермер и да прати кърлежа на дуел  Peace

# 43
  • София
  • Мнения: 23 057
Дарина е сега  в " Преди обед", като си изгледа най-добрите моменти голям рев му хвърли.  Laughing

# 44
  • Мнения: 1 804
Дарина пере и мие чинии, Елена само свива качаци, но понеже е по-тиха и направо незабележима на моменти, всички решиха, че я харесват. А и много мразят Дарина, това е по-силния мотив според мен.
Mesmunda, за Валерия и аз като теб. По принцип я харесвам повече отколкото ме дразни, но снощи не ми допадна превъзбуденото ѝ викане за Елена. Да не говорим колко грозно ми беше, когато Мустафа отиде да си вземе довиждане в петъчния епизод. Явно съм консервативна или тесногръда, не знам, но ми направиха лошо впечатление разкрачените ѝ  риткащи краченца и наместения между тях Алек. Сякаш едвам го изтърпяха да се махне, че им прекъсна закачките.

Последна редакция: пн, 27 ное 2017, 11:20 от pip4i

Общи условия

Активация на акаунт