Фермата 3 - 2017 г. - Тема 12 (27.11. - 03.12.)

  • 67 986
  • 895
  •   1
Отговори
# 885
  • Мнения: 4 821
Спойлерът е ВЕРЕН, не знам колко пъти трябва да се напише..

Но не и за Гечо и Калоян! И да вметна, че във финалната седмица остават 7, а не 6 човека. От там нататъка не знам как ще се процедира, защото 2-ма отиват директно на финал и остават 5-ма. И там какво става не знам.
Tiffany никога не е твърдяла това за Калоян и Гечо. Аз си спомням, че някой написа в една от темите как Гечо се бил оплакал на свой близък приятел, че е отпаднал малко преди финала. Не знам другото инфо кой го подхранваше.

# 886
  • Вестерос
  • Мнения: 38 259
И аз това помня само и от там съм запомнила, че явно на последната битка в самата ферма губи.

# 887
  • Пловдив
  • Мнения: 5 234
Когато човек е без принципен, не може да разбере някой друг да действа принципно. Аз също, ако съм дала дума за нещо, независимо от опасността, ще го направя,   както съм обещала.  Просто понякога на човек думата струва повече от 100000 лева, но това не всеки го разбира явно. И няма значение дали си я дал думата на приятел или враг, въпрос на собствено усещане е. А вие го наричайте тъп. За мен е принципен. Не харесва жените и си го казва. Голям проблем. Въобще не знам какво бръкнаха тези момчета в на повечето здравето, че то едно плюене, едно чудо. Защо? Защото не припадат по Калоян. Ми не са длъжни, така им изнася, така го правят. Всички са  ценни. А И Гечо да беше сложил на алманахо 4т.,щяха да са равни. Тогава? И и А обясниха ли Какво следва после? И защо са направили тази промяна? Между другото според мен Гечо би бил всеки, освен Станислав, и то тука Станьо малко на късмет беше. Така че дърт не дърт, цигари, ракийка, страхотна форма има човека, браво.
Ще видим другата седмица и ми е чудно защо, при мъжки фермер, ще бъде женски дуела. Станко може да се опита да се освободи ОТ Яни, който ако е ратай, няма да поставя точките и тогава Алек има шанс. А ако ПЪК Алек не би могъл да го победи, тогава не би заслужавал финал. Не разбирам логиката, ама...

# 888
  • Мнения: 1 009
Станислав може да се притесни, че  Яни евентуално би могъл да изхвърли Алек от играта и да не желае да рискува и затова да направи женски дуел.

# 889
  • Мнения: 1 600
Много се вживявате Joy

# 890
  • Вестерос
  • Мнения: 38 259
Бръкнаха, защото не са възпитани и са злобни, плюещи и т.н. и всичко това обвито в целофан наречен " да сме прями". НЕ, да си прям не означава да плюеш и нареждаш даден човек зад гърба му. Бръкнаха, защото обвиняваха друг участник , че не е ходил на дуел, като и те не бяха. Завистта ги накара и тримата  да говорят глупости.
Няма как обаче Станислав, Гечо да разберат Калоян и Яни по простата причина, че са на различно интелектуално ниво и с различно възпитание.
Алек не ми се и коментира даже.  

# 891
  • Мнения: 337
Когато човек е без принципен, не може да разбере някой друг да действа принципно. Аз също, ако съм дала дума за нещо, независимо от опасността, ще го направя,   както съм обещала.  Просто понякога на човек думата струва повече от 100000 лева, но това не всеки го разбира явно. И няма значение дали си я дал думата на приятел или враг, въпрос на собствено усещане е. А вие го наричайте тъп. За мен е принципен. Не харесва жените и си го казва. Голям проблем. Въобще не знам какво бръкнаха тези момчета в на повечето здравето, че то едно плюене, едно чудо. Защо? Защото не припадат по Калоян. Ми не са длъжни, така им изнася, така го правят. Всички са  ценни. А И Гечо да беше сложил на алманахо 4т.,щяха да са равни. Тогава? И и А обясниха ли Какво следва после? И защо са направили тази промяна? Между другото според мен Гечо би бил всеки, освен Станислав, и то тука Станьо малко на късмет беше. Така че дърт не дърт, цигари, ракийка, страхотна форма има човека, браво.
Ще видим другата седмица и ми е чудно защо, при мъжки фермер, ще бъде женски дуела. Станко може да се опита да се освободи ОТ Яни, който ако е ратай, няма да поставя точките и тогава Алек има шанс. А ако ПЪК Алек не би могъл да го победи, тогава не би заслужавал финал. Не разбирам логиката, ама...
Съгласен съм че думата и обещанията трябва да се спазват и поздравявам Гечо за това. Аз не го обвинявам за това, а че изобщо е дал едно безсмислено обещание без нито един нормален разумен аргумент.

# 892
  • Вестерос
  • Мнения: 38 259
Именно!

# 893
  • Мнения: 4 821
Добре де а Гечо обещание пред семейството си не е ли дал?'Да се бори за наградата и да им помогне финансово? Само не ми излизайте с някакво клише, че не бил отишъл за наградата. Като е давал това безумно малоумно обещание не е ли мислил за жена си и за децата си и какво ще е най-добре за тях? Явно не. За мен това го прави много глупав човек.

# 894
  • Мнения: 968

 Алек и Станко ама евала, че толкова хитро преметнаха Гинчев и Гечо с тази глупост "ако си истински мъжкар ще сложиш 1 точка на алманаха". Те естествено като по-млади и в по-добра физическа форма напълно ги устройваше тази уговорка докато Гинчев и Гечо вървяха срещу собствения си интерес. 
И докато обвиняваха Елена в схемаджийство , двамата са си направили уговорката да не се викат взаимно на дуел, да наложат "простотията " като норма на мъжко поведение и да останат последни на финал. Това не е ли схема?
Алек в злобата си пак се издаде , като в началото каза, че "този дуел трябваше да е на финала'. Гечко е бил планиран да отпадне и затова го държаха до себе си, подхранвайки  мъжествените му глупости. Затова побесняха когато Калоян се оказа финалист, объркват им се сметките и може да се наложи на по ранен етап да застанат един срещу друг.
Та се замислям, дали продуцентите не са им разбъркали картите с вкарването на амулета? Не, че Коко не го заслужава , но няма как да не са разбрали накъде върви играта и как се компрометира идеята на позитивното им познавателно реалити. Щото всеки сезон двама юначаги могат да завъртат такава схема и всичките им уроци по история и образователни игри стават излишни. Само схеми, коване, битки и мускули, без мозък. Засега това се случи чрез Станко и Алек. Сезона почна да се проваля и вкараха четиримата, дадоха амулет....ох, пак ме хвана конспиративната криза.Smile
Добре де а Гечо обещание пред семейството си не е ли дал?'Да се бори за наградата и да им помогне финансово?  ......... За мен това го прави много глупав човек.
И аз това се зачудих , влиза като самостоятелен играч, прикоткват го в съюз на "мъжкарите" и си загубва ума. Нищо, жена му ще му го намести Mask нали не мислите, че му е казала с любовен шепот " на теб все трябва да ти е трудно" Smiley по скоро и е писнало от издънките му. Чао Гечко, няма да ми липсваш, ти се оказа провал отвсякъде. ГолЕмио патриот излезе със знамето, а на познания по бг исторя сложи 1т , щото не е мъжко и е за учителите . С какво се гордее тогава ?

# 895
  • Колоколамск
  • Мнения: 11 440
Резултати от Анкета:

Кой според Вас ще победи в дуела в неделя?

Резултати Гласували: 84
Станислав - 49 / (58.3%)
Гечо - 35 / (41.7%)


Резултатът беше съвсем очакван. Simple Smile

Заповядайте в НОВАТА ТЕМА

Общи условия

Активация на акаунт