Пациенти на д-р Калчев и д-р Семерджиева Тема 3

  • 82 064
  • 744
  •   1
Отговори
# 135
  • Мнения: 5 900
В такъв случай добре си решила. Другото го имах предвид, ако си от Сф или друг по-голям град, където имаш опции. Успех и после да пишеш Wink Историята познава какви ли не чудеса, така че не отписвай нещата.

# 136
  • Мнения: 6 622
Старая се да мисля положително,надявам се по Коледа да се случи чудо.

# 137
  • София
  • Мнения: 4 884
Ако наистина си бременна, зацапването е много по-вероятно да е от нисък прогестерон, отколкото от приема ти на аспирин през ден (също толкова безумна терапия, колкото и прилагането на нмх през ден, при цялото ми уважение към доц. Русев, който, обаче, не е хематолог). Кръвен тест за бременност придружен с кръвен тест за нивото на прогестерон са абсолютни задължителни в твоя случай и би следвало на 28ми да има работеща лаборатория. Ако имате връзка в някоя болница в града, отидете там, болниците и съответно техните лаборатории не спират работа по празниците. Успех Purple Heart

# 138
  • Мнения: 6 622
Благодаря Flowers Hibiscus ще пусна и прогестерон.

# 139
  • Мнения: 882
Весела Коледа, момичета!  Heart Eyes
Лимонче, стискам палци това да е твоето коледно чудо и догодина по това време да си с бебче на ръце!  Praynig

# 140
  • Мнения: 1 275
Лимонче,Буена е много права...Аз бих посъветвала дори да започнеш да приемаш някакъв прогестеронов препарат за всеки случай. Само може да помогне....няма да навреди.Успех!Стискам палци!

# 141
  • Мнения: 6 622
Благодаря ви момичета, за сега зацапването спря .  Лежа и се моля всичко да е ок. От сутринта до сега 100 пъти гледах днешният тест ,които ми се вижда по ясен от този от вчера. Вчера беше съвсем леко розава черта , а днес си е доста по ясна ,но все още не като контролната. Надявам се това да е добър знак. Вкъщи имам дуфастон и кринон гел ако зацапването се появи пак ще взема едно от двете. Но не се сещам дуфастона по каква схема се пиеше?

# 142
  • Мнения: 5 900
Дуфастонът е най-синтетичен от всички, по-скоро го избягвай. Кринон най-добре или утрогестан.

# 143
  • Мнения: 6 622
Flowers Hibiscus Мерси блинг

# 144
  • Мнения: 223
Честита Коледа, момичета! Бъдете здрави и много щастливи!!
При нас много динамично и под пара се развиха нещата този месец. За съжаление първия ни опит на ЕЦ завърши с отрицателен резултат преди няколко дни. Може да разберете как се чувствам. Метафорично казано, като че съм се спънала точно на финала от състезанието с препятствия. ММ не беше тук през цялото време и всичко беше на косъм, ще успее ли да дойде няма ли,  ще се справим ли на време с изследвания и т.н., дали въобще ще стигнем до пункция.
За щастие всичко ни се получи, стигнахме до трансфер на три дневно ембрионче.
Два дни след трансфера имах като предменструални болки и се зароди надежда, че чудото се случва но явно ще го отложим за малко.
Това е кратката версия на първия ни опит. Нямах очаквания до трансфера и сега с поглед назад се радвам, че все пак стигнахме до него.

# 145
  • Мнения: 19 733
Абсолютно. Успешна пункция и трансфер е чудесно начало. Следващият ще бъде успешен Hug

# 146
  • Мнения: 6 065
Idelle, spoko Няма нужда да казвам, че знам как се чувстваш. Съжалявам и те прегръщам!  Hug

# 147
  • Мнения: 3 904
Идел, съжалявам и те разбирам до болка и все пак е добро начало:) следващият път до термин!

# 148
  • Мнения: 846
Въпрос на време е. 2018-та е нашата година, сигурна съм.
И аз очаквах голямото чудо по Коледа, но уви, неуспешен ЗЕТ, така че добре знам какво е чувството. Но, както се казва, нали сме се хванали на хорото, ще го играем докрай.
Весело посрещане на Новата година и дано тя ни донесе това, което най- много желаем!

# 149
  • София
  • Мнения: 781
Идел, много съжалявам! Нека следващият ти опит бъде успешен!
Моят първи опит завърши с биохимична бременност и знам какво е. Вторият опит завърши с неуспешна пункция. Преди си мислех, че едното е по-гадно от другото, но и двата пъти ми беше еднакво гадно.

Нито доктора, нито акушерката ми казаха какво точно е станало. Аз в първия момент реших, че Я не е ставала, но интересно, че БТ графиката ми си е двуфазна, та се чудя дали пък фоликула не се е спукал точно преди да го пунктират...вие как мислите, момичета?

Общи условия

Активация на акаунт