Отговори
  • Мнения: 51
Здравейте. Имам един въпрос дали котките усещат бремеността преди нас. От 6 месеца вкъщи имаме котарак, преди лягаше до мен и заспиваше,а от 2 седмици насам ляга и ми спи само върху корема. Все още не съм сигурна дали съм бременна, защото след странно идване на МЦ ми показа 2 чертички и изчаквам още малко време. Но котарака идва отгоре ми, умилква ми се на корема и някак си го пази. Снощи даже както ми лежа на корема и приятелят ми влезе в стаята и се засили да легне при нен, котката настръхна и започна да го съсъка. Simple Smile Ще съм благодарна, ако някой е има подобен случай и да сподели опит. Simple Smile Лек ден.

# 1
  • Мнения: 13 079
Има ли закъснение само не разбрах?

# 2
  • Мнения: 51
Има ли закъснение само не разбрах?


Имах закъснение от 3 дни, след това 4 дена много оскъдно и 3 положителни тест с втора бледа черта

# 3
  • Мнения: 36
Привет Невена!
Интересен въпрос за котките Grinning Аз лично имам куче, но доста съм чела пък и разговаряла с различни хора, които твърдят какви ли не неща за способностите на животинките. Това, което мога да кажа от личен опит-преди доста години гледах две котета, всеки път когато имах болки в яйчниците двете се кротваха и лягаха, ако не  ниско върху корема ми, то до мен на леглото. А си бяха котета-диваци Grinning В момента съм бременна в 32-ра г.с и откакто започна да ми личи коремчето, кучето ми със сигурност промени държанието си към мен. В смисъл, спря да ме тегли,дърпа и т.н,тъй като той е 32 кг, докато при разходка с мъжа ми -положението си е все така неконтрилипуемо.
Не искам да те заблуждавам,давам надежди или т.н, но определено тези същества усещат какво се случва доста напред Simple Smile Относно котките, ако си любопитна, може да прочетеш малко за мистичния им произход- енергията, която излъчват.
Естествено, възможно е всичко да е и до внушение, изчакай още малко,направи си тест и пиши да кажеш какво е станало Simple Smile !

# 4
  • Мнения: 51
Към края на седмицата ще си направя отново тест и ще пиша.

# 5
  • Мнения: 4 518
Не си внушавай за да няма евентуално разочарование. Имах котка преди, не съм бременна и никога не съм била. Редовно е лягала на корема ми. Сега е по- студено, може би заради това.

# 6
  • София
  • Мнения: 38 210
Две черти са си две черти, макар и бледи.    Ние нали правихме 9 месеца опити и всеки път по няколко теста, та знам.

# 7
  • Мнения: 51
Две черти са си две черти, макар и бледи.    Ние нали правихме 9 месеца опити и всеки път по няколко теста, та знам.

Ние правим опит от година и за първи път видях двете чертички, но незнам как да си обясня това че имах някакво зацапване от 3 дена ....

# 8
  • Мнения: 127
Пусни си два кръвни теста за бременност през 48часа!Това е 100% сигурно!

# 9
  • София
  • Мнения: 38 210
Две черти са си две черти, макар и бледи.    Ние нали правихме 9 месеца опити и всеки път по няколко теста, та знам.

Ние правим опит от година и за първи път видях двете чертички, но незнам как да си обясня това че имах някакво зацапване от 3 дена ....


Има много теми по въпроса тук - мисля че се има нещо общо със загнездването на ... зиготата. Не мога да го обясня много добре, аз не съм имала.

# 10
  • Мнения: 300
Котките всичко усещат, тъй че нищо чудно да си бременна!

# 11
  • Мнения: 5 259
Котката усеща повишението на температурата, а в начална бременност тя е някъде около 37.2. Премери си я.
Положителните тестове са по-сигурен белег от котката.
Оскъдното течение на датата на цикъла се случва понякога при бременност и не е признак за проблем.

# 12
  • Мнения: 894
На въпроса ви - не! Изпитано с 3 броя котки и бременност.
Желая успех!

# 13
  • Велико Търново
  • Мнения: 7 687
Авторката ще сподели ли какво е станало дали е бременна или не?

# 14
  • Пловдив
  • Мнения: 327
Аз вярвам повече на тестовете ти, отколкото на котката ти.
Бременна ли си?
Grinning

Общи условия

Активация на акаунт