Отговори
  • Мнения: 5
Тъй като последните постове за "доктора" са отпреди 11 години, създадох нова тема за да споделя пресните си впечатления, а именно - потресаващ хаос, отвратително отношение на сестрите и пълно безхаберие за проблемите на пациентите, в случая дете на година и половина.
Сестрите се държат крайно нагло и нелюбезно, в стил аз съм им длъжна и ако обичам да не ги карам да си вършат работата и да ми записват час за преглед.
За капак изгубиха картона на детето и след като ме размотаваха две седмици с въпроси от типа "ама вие тоя картон носили ли сте го изобщо", при положение че той е необходим за да се запише детето при него, "ама да не би да е при вас", при положение че всички gp гледат картона да е при тях, за да не им избяга пациента, констатираха - ами трябва да отидете при стария gp и да го помолите да ви издадат нов. Наглост нечувана.
Но един път не са пропуснали да ми поискат 20 лв за всеки профилактичен преглед, който се полага БЕЗПЛАТНО по здравна каса.

# 1
  • София
  • Мнения: 38 431
Декември идва! Сменяй доктора!

# 2
  • Мнения: 5
Благодаря, това и ще направя. Исках да споделя мнение, защото и аз се подлъгах по положителните коментари и сега съжалявам.

# 3
  • София
  • Мнения: 1 928
 Д-р Субев не е ЛЛ на децата ми,  няколко пъти съм ги водила на преглед при неги, останах доволна от лечението. Относно заядливо- вкиснатите сести на регистратурата не ми се говори. Как може да са толкова криви, какво целят с поведението си????
Защо се плаща такса 20 лв.когато доктора е ЛЛ?

# 4
  • Мнения: 5
При мен детето е със съмнения за таласемия, но ако не го повтарям всеки път, изобщо не се отваря темата. При последното ни посещение с триста зора измолих направление за изследване на кръвна картина, помоли ме да предам устно на рецепцията. Като им казах на рецепция ми дадоха направление без включен феритин, да съм го кажела на място. И естествено на място в лабораторията си го платих 18 лв, ако не се лъжа.
Относно плащането на 20 лв. - при записването на детето ти се пробутва декларация, че си съгласен да плащаш на ВСЕКИ преглед (даже и профилактичен) 20 лв, независимо че записваш детето си на личен лекар.
Самият факт, че той защитава некомпетентните и крайно мързеливи сестри говори достатъчно и за неговата компетентност. Той най-добре трябва да знае, че сестрите могат да съсипят много детски животи с безхаберието си, но явно и на него му пука докато да си вземе 20-те лева за преглед и отделно колкото му дават по здравна каса.
Не искам да си спомням през какво преминах след като "установиха" че е загубен картона на детето.

Последна редакция: чт, 30 ное 2017, 13:56 от blondie1234

# 5
  • Мнения: 143
Този месец ще раждам и се бях насочила към д-р Субев, защото там бях записала малката преди 5 г. с пакет до 1 г. на стойност 400 лв. по мой спомени. Сега се чудя какво да направя...търся педиатър със отделен вход или поне предимство за бебето при ваксини в кв. Люлин и освен Субев не намирам информация...

# 6
  • София
  • Мнения: 1 928
 alo_madona,входа е един, за болни и здрави. Аз харесах доктора защото поставя поне според мен и в нашия случаи точни диагнози, лечението беше правилно, но за ДК не бих го избрала, голямо чакане и многооооо хора. Аз избрах за децата си ЛЛ по-малко натоварен, понеже нашата ЛЛ не е добър диагностик ги водя и тримата при нужда при д-р Субев.

Общи условия

Активация на акаунт