Лакове за нокти - 116

  • 69 092
  • 728
  •   1
Отговори
# 510
  • Мнения: 17 546
Значи Trend It Up не са моите лакове. Confused Приключвам опитите с последния нюд, който взех и черния глитър. Сложих нюда, ми не ми харесва. Изглежда толкова прост (извинявам се!), че ми иде да го махна веднага, но просто ще го оставя до утре. И консистенцията не ми харесва, някакъв като бронз за печка е. Много неприятен. Ако не е тоя сребрист шимър, който отгоре на всичкото е едър и не отива на бежовото, и всъщност не е никакво предимство, че го има, ще стои като вар на ноктите. Т.е. и с шимър и без шимър не струва! Силно разочарована съм!

# 511
  • Вестерос
  • Мнения: 38 249
Ето я Малина Simple Smile

Скрит текст:

# 512
  • София, България
  • Мнения: 631
И моята поръчка дойде и се намазах с Антония. Прекрасна е

# 513
  • Мнения: X


много ми хареса .Издирвам го.
И да попитам пробвали ли сте лакове на hm ?И какво ви е мнението за тях.

# 514
  • волно калдъръмче
  • Мнения: 6 323
като бронз за печка е
Готино определение Grinning Тлъст слой топ няма ли да оправи нещата?

# 515
  • Мнения: 17 546
като бронз за печка е
Готино определение Grinning Тлъст слой топ няма ли да оправи нещата?
Ми не, самият лак е много грозен. Изтрих го... Confused
Скрит текст:

# 516
  • волно калдъръмче
  • Мнения: 6 323
Още като ги пуснахте в темата, го видях и си помислих същото. Обаче на снимките изглеждаше на ниво и ми хареса. Навремето имах един подобен на перфект, който стоеше супер на тен, но на избелялата кожа евтинееше. Може този да те изненада през лятото.

# 517
  • Мнения: 17 546
Вече е приготвен с още 5 лака за приятелката на сина ми. Grinning Не ми ли хареса от раз, няма шанс. При толкова цветове... мерси Stop Laughing Така ще имам шанс скоро да пробвам другите натрупани нови лакове. А с такова желание посегнах към него след цяла седмица с тъмночервен брокат...  Confused
020 е този, не го препоръчвам, освен ако не търсите начин маникюрът ви да изглежда зле.

# 518
  • Мнения: 374


много ми хареса .Издирвам го.
И да попитам пробвали ли сте лакове на hm ?И какво ви е мнението за тях.


Никога не съм пробвала лакове на НМ- И аз ще съм доволна да чуя мнение. Но пък имам нещо подобно от марката "направи си сам"  Laughing

Скрит текст:

# 519
  • виртуално
  • Мнения: 2 862
020 е този, не го препоръчвам, освен ако не търсите начин маникюрът ви да изглежда зле.

Дъщерята го слага вече няколко пъти + China glaze fairy dust. На нея стои разкошно.
Явно е до форма и цвят на ръката и най-вече как човек се възприема сам.
Аз лично пък не се харесвам с такива цветове

# 520
  • Мнения: 17 546
Сигурно си права, но аз не му харесах нищо на този лак и не е първият от марката, който ме разочарова.

# 521
  • волно калдъръмче
  • Мнения: 6 323
Аз харесвам лаковете на HM. Имам три. ladybird ми е любим. Трайни са и са покривни.

# 522
  • Мнения: 3 789
Вчера броих моите лакове, 40 цветни и 8 бази, топове, заздравители..
Скрит текст:



Раздавах доста миналата година, а дори от тези има цветове, с които не съм се лакирала никога..

От вчера 3 придобивки
8в1 заздравителя на Евелин за нокти, клечки за избутване на кожички от ДМ  (https://s5emagst.akamaized.net/products/4100/4099356/images/res_ … _450x450_214r.jpg - подобни на тези) и новият ми фаворит за маникюра - серум за кожички на Евелин, фантастичен е (https://beautycosmetic.biz/images/eveline_nail_therapy_soft_healthy_cuticles.jpg), омекотява ги за секунди и с клечките ги махнах за 5 минути, сега ноктите са ми страхотни.. (но лака не толкова и затова няма да пускам снимка Grinning )

# 523
  • Бостън
  • Мнения: 13 512
Явно е до форма и цвят на ръката...
Abсолютно!
************************
Тази марка "направи си сам" много ме изкушава....само трябва да излея няколко лака и да купя малко прозрачен за експерименти и миш-маши! Grinning
************************
Да ви покажа Опито и на слънце:


# 524
  • Мнения: 20 172
Качвам ги направо тук, щом не се виждат. Аман от този смотан Гугъл+





Скрит текст:


Общи условия

Активация на акаунт