ÇUKUR - "Ямата" с Арас Булут Ийнемли - ТЕМА 2

  • 87 115
  • 737
  •   1
Отговори
# 375
  • Ruse, Bulgaria
  • Мнения: 3 827

# 376
# 377
  • Мнения: 13 291

Синан

Що ли не се учудвам, че вещицата Султан е набъркана в историята с Михрибан. Confused С любезното съдействие на Паша.  Confused

Последна редакция: чт, 11 яну 2018, 20:44 от selfie

# 378
  • Ruse, Bulgaria
  • Мнения: 3 827
Що ли не се учудвам, че вещицата Султан е набъркана в историята с Михрибан. Confused С любезното съдействие на Паша.  Confused

Какво искате от жената? Каквото и да направи не може да ви угоди.  Thinking

# 379
  • Мнения: 5 267
Що ли не се учудвам, че вещицата Султан е набъркана в историята с Михрибан. Confused С любезното съдействие на Паша.  Confused

Какво искате от жената? Каквото и да направи не може да ви угоди.  Thinking
Че кво направи....? ..............та да ни е угодно според теб Синан.............?Stuck Out Tongue Winking Eye

# 380
  • Ruse, Bulgaria
  • Мнения: 3 827
Че кво направи....? ..............та да ни е угодно според теб Синан.............?Stuck Out Tongue Winking Eye
Като спасиха Сена, не я ли целуна, не я ли прегърна, не я ли среса? След това каза, защо се държи така.
Жената иска да опази семейството си, друго не иска. А това за Михрибан, ще разберем тази серия.

А ти влизаше ли в тази тема?  Laughing Laughing Laughing

# 381
  • Мнения: 5 267
Че кво направи....? ..............та да ни е угодно според теб Синан.............?Stuck Out Tongue Winking Eye

Като спасиха Сена, не я ли целуна, не я ли прегърна, не я ли среса? След това каза, защо се държи така. Жената иска да опази семейството си, друго не иска. А това за Михрибан, ще разберем тази серия.

А ти влизаше ли в тази тема?  Laughing Laughing Laughing
Това за Михрибан ще го разберем ....надявам се........Joy

Сресването.....и целувката бяха за да угодят на дЕдо............не и вярвам на Султан аз ....а по принцип съм фен на аннетата..........Stuck Out Tongue Winking Eye

За влизането У темата...........Тц......само при старта.....Joy/по-препоръки се отчетох/     а иначе ви чета и дебна за фрагове и инфо.......Stuck Out Tongue Winking Eye

# 382
  • Мнения: 13 291
Като спасиха Сена, не я ли целуна, не я ли прегърна, не я ли среса?



Синан, убимА! Язе съм и фен на вещицата в частност, а на всички свекърви форевър! Stuck Out Tongue Winking Eye

# 383
  • Ruse, Bulgaria
  • Мнения: 3 827
Сресването.....и целувката бяха за да угодят на дЕдо............не и вярвам на Султан аз ....а по принцип съм фен на аннетата..........Stuck Out Tongue Winking Eye

За влизането У темата...........Тц......само при старта.....Joy/по-препоръки се отчетох/     а иначе ви чета и дебна за фрагове и инфо.......Stuck Out Tongue Winking Eye

Всеки е добре дошъл в тази тема, включително и ludetina ulusoy, тя много не харесвала как работим в темата, но нищо, всеки си има свое мнение. И аз уважавам, нейното мнение.  Wink Wink Wink

# 384
  • Мнения: 5 267
Сресването.....и целувката бяха за да угодят на дЕдо............не и вярвам на Султан аз ....а по принцип съм фен на аннетата..........Stuck Out Tongue Winking Eye

За влизането У темата...........Тц......само при старта.....Joy/по-препоръки се отчетох/     а иначе ви чета и дебна за фрагове и инфо.......Stuck Out Tongue Winking Eye

Всеки е добре дошъл в тази тема, включително и ludetina ulusoy, тя много не харесвала как работим в темата, но нищо, всеки си има свое мнение. И аз уважавам, нейното мнение.  Wink Wink Wink
Неразбрах що намеси и Абла ...точно сега....Joy ма щИ благодаря....Hug ош булдук....Stuck Out Tongue Winking Eye

Султан е страховит образ..........но на този етап по никой начин немога да съм и фен ............и да я оправдая или разбера.......шамари...филан-фалан....   Imp  За мен е майка на Синан/не мръднала/...Smiling Imp

# 385
  • Ruse, Bulgaria
  • Мнения: 3 827
Неразбрах що намеси и Абла ...точно сега....Joy ма щИ благодаря....Hug ош булдук....Stuck Out Tongue Winking Eye

Султан е страховит образ..........но на този етап по никой начин немога да съм и фен ............и да я оправдая или разбера.......шамари...филан-фалан....   Imp  За мен е майка на Синан/не мръднала/...Smiling Imp

Защото като ти казах: "Всеки е добре дошъл", се сетих и за нея, затова я намесих.

Защо да е моята майка? Един път я защитих и ми стана майка.

# 386
  • Мнения: 5 267
:stuck_out_tongue_winking_eye
 Селим исках да кажа.........Joy разбра ме.........Stuck Out Tongue Winking Eye

# 387
# 388
  • Ruse, Bulgaria
  • Мнения: 3 827


# 389

Общи условия

Активация на акаунт