Избор на сушилня - Тема 9

  • 109 899
  • 742
  •   1
Отговори
# 330
  • София
  • Мнения: 12 006
Защо? Какви са?
Не съм запозната с нищо за тях затова питам:)
Коя бихте ми препоръчали?

Канди са китайски , не взимайте . По-добре Беко за до 1000лв . Над 1000лв. Бош , АЕГ и Сименс .
1000 за Беко не бих дала. За тази сума има къде къде по-читави марки, от тази турската, която е на късмет.

# 331
  • Русе
  • Мнения: 3 711
По-добре Беко. Аз съм с такова за около 700-800 лв с термопомпа на близо 6 г. Само хубави неща мога да кажа, а голям тормоз му правя.

# 332
  • Sofia
  • Мнения: 4 021

Моята е подобна - от предните модели - много е добра.

# 333
  • Varna
  • Мнения: 1 730
Цитат на: ш0k0ладkа link=topic=1007279.msg36156162#msg36156162

Имате ли отзиви за марка Candy?
Доволни ли сте от сушилните им?

Сушилня CANDY CS H8A2DE-S

[url
Моята е такава.Много съм доволна, доста се подценява марката а същност и много добра.

# 334
  • Бургас
  • Мнения: 6 023
За Самсунг сушилни отзиви имате ли? Гледам, че не са особено популярни в темата...

# 335
  • София
  • Мнения: 12 006
За Самсунг сушилни отзиви имате ли? Гледам, че не са особено популярни в темата...
Аз отскоро ги гледам по магазините, добре ми изглеждат и като изработка и като характеристики. Само че моята е сравнително нова и добре се справя, но ако имаше самсунг, когато я купувах, щях да си взема самсунга. Обаче гадовете не ги продаваха тогава.

# 336
  • Бургас
  • Мнения: 6 023
Имам пералня Самсунг, много съм доволна, сега се чудя Самсунг или АЕГ за сушилня. Ще търся ревюта.

# 337
  • София
  • Мнения: 12 006
Имам пералня Самсунг, много съм доволна, сега се чудя Самсунг или АЕГ за сушилня. Ще търся ревюта.
И аз от перални самсунг съм много доволна, а сушилнята ми е аег и от нея съм много доволна, ама както казах, като я купувах не продаваха самсунги сушки. Ще ми е интересно някой ако има да сподели как са.

# 338
  • Мнения: 4 708
Отидох за Електролукс, обаче се прибрах с тази https://www.technomarket.bg/sushilni/whirlpool-hscx-90420-09143066. Утре ще ми я докарат. Дано ми е на късмет. Ако имам въпроси, въпреки че много ви четох днес, ще питам. Като например някъде четох, че не трябвало да се пускат дрехи с ципове и копчета, вярно ли е това, че имам чаршафи с цип, а и дънките  newsm78

# 339
  • Мнения: 13 191
Като например някъде четох, че не трябвало да се пускат дрехи с ципове и копчета, вярно ли е това, че имам чаршафи с цип, а и дънките  newsm78
Няма такова нещо. Пускай си ги спокойно, просто повечко шумят. Чаршафите им затваряй циповете, за да не се пълнят с останалото пране.

# 340
  • Мнения: 4 708
Като например някъде четох, че не трябвало да се пускат дрехи с ципове и копчета, вярно ли е това, че имам чаршафи с цип, а и дънките  newsm78
Няма такова нещо. Пускай си ги спокойно, просто повечко шумят. Чаршафите им затваряй циповете, за да не се пълнят с останалото пране.
bouquet Благодаря! Нямам търпение утре да ми я докарат, и да я вкарам в експлоатация.

# 341
  • 1st floor
  • Мнения: 9 112
Аз имам въпрос за сушилня Беко. Бях се засилила да си купувам, но на друга марка. Познати обаче ни я подариха втора ръка въпросната сушилня. Но с проблем - не изсушава добре дрехите и по тази причина удължава времето на програмите. Вчера сложих едни чаршафи и вместо три, стигнахме до четири часа. Писна ми и я изключих. Според човекът, който ни я даде, проблемът е изтекъл фреон. Аз се поразрових в нета и видях, че понякога този проблем се отстранява и само с почистване на някакви вътрешни части, кондензатори и пр. На някой случвало ли му се е подобно нещо? newsm78 Има ли въобще шанс да не стигаме до майстор, а да пробваме първо с почистване? И дали въобще си заслужава да я правя и да почакам още малко и да си купя нова? newsm78
Сушилнята е тази:
http://www.beko-bg.com/dpu-8360-x-%D1%81%D1%83%D1%88%D0%B8%D0%BB%D0%BD%D1%8F.html
На четири години, предполагам не много експлоатирана, защото са двама човека.

И последен въпрос - купена е от Технополис. Ако решим да я правим, в техен сервиз ли да я нося с документите или ще ми препоръчате друг (за София)? Извън гаранция е.

# 342
  • София
  • Мнения: 12 006
Скрит текст:
Аз имам въпрос за сушилня Беко. Бях се засилила да си купувам, но на друга марка. Познати обаче ни я подариха втора ръка въпросната сушилня.
Но с проблем - не изсушава добре дрехите и по тази причина удължава времето на програмите. Вчера сложих едни чаршафи и вместо три, стигнахме до четири часа. Писна ми и я изключих. Според човекът, който ни я даде, проблемът е изтекъл фреон. Аз се поразрових в нета и видях, че понякога този проблем се отстранява и само с почистване на някакви вътрешни части, кондензатори и пр.
Скрит текст:
На някой случвало ли му се е подобно нещо? newsm78 Има ли въобще шанс да не стигаме до майстор, а да пробваме първо с почистване? И дали въобще си заслужава да я правя и да почакам още малко и да си купя нова? newsm78
Сушилнята е тази:
http://www.beko-bg.com/dpu-8360-x-%D1%81%D1%83%D1%88%D0%B8%D0%BB%D0%BD%D1%8F.html
На четири години, предполагам не много експлоатирана, защото са двама човека.

И последен въпрос - купена е от Технополис. Ако решим да я правим, в техен сервиз ли да я нося с документите или ще ми препоръчате друг (за София)? Извън гаранция е.

Почисти филтрите /на капака и под него/ ако не са изчитени, източи контейнера за вода, ако е пълен. Ако пак не суши я прати на сервиз, но имай предвид, че това е беко и може толкова да са й възможностите, т.е. да не исушава напулно. Имаше една потрбителка тук с чисто ново беко, което не сушеше, ама не помня какво направи с машината.

# 343
  • София
  • Мнения: 522
Аз съм с Беко от 3 месеца. В началото имах дрехи, които излизат влажни, но след като пробвах няколко различни програми вече нямам такива проблеми. Единственото, което остава леко влажно за халатите за баня, ама не се занимавам да ги пускам отново. Всякакви дрехи ли вадиш влажни?

# 344
  • Мнения: 892
Раче, пробвай халатите на памук екстра сухо, излизат си идеално изсушени и мекички.

Общи условия

Активация на акаунт