Избор на сушилня - Тема 9

  • 110 074
  • 742
  •   1
Отговори
# 570
  • Мнения: 294
Аз съм със Siemens със самопочистващ се кондензатор от около година и половина и не съм имала проблеми. 😊

Може ли модела на сушилнята , защото избирам такава със самопочистващ се кондензатор .

# 571
  • Мнения: 294
В ДМ също има вълнени топки за около 12 лв.

Аз използвам такива и съм много доволна . На всички дрехи ги слагам .

# 572
  • Ловеч
  • Мнения: 729
Може ли модела на сушилнята , защото избирам такава със самопочистващ се кондензатор .

Разбира се, ето:
http://www.technopolis.bg/bg/Dryers/Dryer-SIEMENS-WT45W561BY/p/684166

# 573
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 453
Момичета, благодаря Ви за съдействието. Още не сме изпробвали сушилнята - целия ден бях по задачи, сменяме и диван ... и у дома е какафония. За капак - за тази вечер имахме билети и за театър - купени отдавна ... и сега си влизаме Flushed . За утре остава големия старт.  Иска ми се първия път да съм адекватна наоколо Simple Smile  да не изпиря нещо, а вече има пране за 4 перални - през идните дни - това ме чака Simple Smile

# 574
  • София
  • Мнения: 346
Искам да си купя от топките на DM, но две седмици вече влизам във всеки магазин който видя и все няма:-( какви други добри- изпитани ще препоръчате

# 575
  • Мнения: 13 247
Горните гумени "таралежчета" от Технополис също са добри, като се стоплят спират да се чуват. Но вълнените са напълно тихи.

# 576
  • на Мелмак
  • Мнения: 11 119
Аз имам от гумените таралежчета.
А приятелка от вълнените на ДМ.
Каза, че дрехите са й станали целите на бели власинки от тях, а тук всички са доволни.
Гледах ги последно в ДМ до Лидл Свобода.

# 577
  • Мнения: 1 933
Здравейте. Отдавна не съм писала, но ви следя.
Моите топки за сушилня са ето тези:

http://www.peleni.bg/index.php?route=product/product&product_id=279

Купих си три броя. Ползвам ги вече повече от година и не са мръднали, не пускат власинки. Всичко суша с тях.
Пухени якета пускам на програмата за връхни дрехи.

# 578
  • на Мелмак
  • Мнения: 11 119
Аз имам програма за завивки, която е и за пух.

# 579
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 453
Аз се интересувам за разпухени елементи, като яката на тази жилетка.

Скрит текст:

Подобни има и на якета - мои и на децата. Много бих се радвала това на жилетката да не се степа. Тя е и плетиво и вероятно ще е удачна програма за делиактни тъкани. Видях, че има и програма за пух, се надявам да е ОК и за жилетката.  Може би трябва да я пусна с малко дрехи и да са малки на размер, като чорапи. Боже какви схеми кроя и премислям. И топки, разбира се, може би по-нежни, за да не я удрят и деформират?

# 580
  • Русе
  • Мнения: 5 359
a.l.e.n.a Тази жилетка на Синтетика или на Микс нежно сушене само бих я пуснала. Дори да остане леко влажна по-добре, отколкото да се съсипе. Но имай едно на ум. Няма да се степа. Не съм сушила подобно нещо. Подобен пух има по някои качулки, но го свалям. От съображение пуха да не се проскубе при обдухването.
Програмата за пух обикновено е високо температурна. Програмите ми за възглавници и завивки нагряват доста, освен това са дълги като цикъл.

# 581
  • Ловеч
  • Мнения: 729
Девил, как се ориентираш какви са температурите на програмите. Можеш ли да ми напишеш тия, които вече си разгадала?😊

# 582
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 453
Това с темепературите е много добра информация и ще е хубаво да я има някъде Simple Smile Ей така да бяха дали една табличка - да се ориентираме Simple Smile

Тя най-вероятно от опит знае Simple Smile

# 583
  • Ловеч
  • Мнения: 729
Чудя се защо не са поместили тази информация в ръководството за употреба. Според мен е много полезна.

# 584
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 453
Да и аз това си помислих...

Общи условия

Активация на акаунт