Кауфланд - тема 25

  • 101 841
  • 747
  •   1
Отговори
# 45
  • Сливен
  • Мнения: 4 051
Шикер ,на Дъгата проверявала ли си цените?

# 46
  • Мнения: 3 199
Със сигурност не са 14лв. Около 14 и нещо-15лв са. Преди купувах от косара, защото бяха с няколко стотинки по-евтини от Дъга

# 47
# 48
  • Мнения: 25 737
О, ленор е прилично намален...за ядящите масло има оферта.

# 49
  • София
  • Мнения: 4 192
Маслото с краварката преди 2-3 седмици беше в Била на 3.99, Кауфланд го пускат скъпо. А и да го пуснат по-евтино се разграбва за 10 минути, бях свиделка наскоро на грозни сцени покрай промоция на масло.
Аз се запасих с Вълчев преди 10 дена от Кауфланд на 3.99. Нали активни потребители изкараха, че само то и още едно е в нормите за масло и е истинско  Peace

# 50
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650




още една брошура

# 51
  • София
  • Мнения: 4 192
Телевизорите ще ги разграбят за секунди. 1 година се опитват да продават на промоция същата големина блаупункт за 359лв...

# 52
  • Русе
  • Мнения: 5 347
В нашия магазин няма Самобръсначки Жилет на Промо, дори и цена нямаше. Служителка смотолеви, че не ги е виждала.
Другата седмица съм за риба Simple Smile
Не намирам Фея за съдове вече от много време в Кауфланд.

# 53
  • Мнения: 3 819
Комплектите с мъжките самобръсначки от 17лв. и при нас го няма.
Иначе от 37лв. така си стои.

# 54
  • София
  • Мнения: 4 709
А аз се чудя защо никой не пише а то имало нова тема 👏

# 55
  • Мнения: 5 094
Комплектите с мъжките самобръсначки от 17лв. и при нас го няма.
Иначе от 37лв. така си стои.

Кой от двата комлекта от 17лв е по-добре да се вземе. Търся на моя тинейджър самобръсначка, че му е време да маха девствения мустак вече.  newsm78

# 56
  • Мнения: 3 819
Аз ще взема с несерчето и резервното ножче за баща ми. Ще взема, ако заредят изобщо ...   Mr. Green
Брат ми има другата самобръсначка и е доволен, но не знам баща ми дали ще свикне с въртящото се ножче.

# 57
  • Русе
  • Мнения: 5 347
Аз търсех 6+2 Blue 3 за 9,49 лв.

# 58
  • София
  • Мнения: 4 714
Oт повече от година не бях ходила в К.
Бях си набелязала доста неща. Дотук добре. Отивам днес сама, не мога да си изкарам количка с 20 ст, а 50 нямах. И на 4-те колони. Mr. Green Както и да е, оправих се някак.
Половината от набелязаните неща ги нямаше : коледно руло 150 гр за 0,75, салата хумус 250 гр за 1,59, ароматни свещи за 4,49, щолен от 750 гр също. Както и да е изяли са ги...
Обаче и Вениш- н-я-м-а. По средата на пътеката стои огромна табела, отдолу всичко, каквото се сетиш, само не и Вениш, цъ.
Връщам се до инфото и питам кАде е вениша???  И човека : "миии... вчера ни докараха 2 стека, явно се е изкупил". Mr. Green Mr. Green Mr. Green
И що тогава седи табелата и има промоция в брошурата???
Това в "Младост" 3. Само нафта и напразни надежди.

# 59
  • Мнения: 3 819
Сега видях, че и в Била са заредили мъжките комплекти със самобръсначки и от там ще взема за татко.
На Кауфланд - много поздрави  smile3560

Общи условия

Активация на акаунт