Кауфланд - тема 25

  • 101 887
  • 747
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 54 474
Малки магазинчета не посещавам от 20+ години.
И нямам намерение.

# 721
  • оттам, откъдето започва България
  • Мнения: 10 818
Като се замисля, излиза, че и у дома пазаруваме основно от големи и по-малки хранителни вериги.
Може би заради промоциите, а и стоката по-бързо се върти.

# 722
  • Мнения: 54 474
Аз обичам магазини на самообслужване. Да си разглеждам, да си чета, не да ми ги дават продавачите.
Отделно са промоциите, опцията за връщане и големия асортимент.
В малък магазин не влизам.

# 723
  • Мнения: 14 801
Човек ще каже,че с пистолет в главата ви принуждават да пазарувате в К. 😃 Особено в големите градове имате огромен избор и от малки,и от големи магазини. На нас ни е ок да пазаруваме веднъж седмично в К,а през другите дни каквото се присетим или потрябва от кварталния супер. Но при всички случаи в К,защото има всичко на едно място,както и избор. И памперси за беба,и АМ,и плодове и зеленчуци,и месо... всичко. Тази седмица и сокоизтисквачка ми купи ММ от там. Вярно,има изгодни неща,има и неизгодни. Всеки си преценява.

# 724
  • Мнения: 4 871
На мен пък наблюденията ми са точно обратните-повече пари оставям в малките магазинчета, затова и вече почти не пазарувам от такива, а все от големите хранителни вериги.

# 725
  • Мнения: 54 474
На мен пък наблюденията ми са точно обратните-повече пари оставям в малките магазинчета, затова и вече почти не пазарувам от такива, а все от големите хранителни вериги.

Преди беше така, сега нямам мнение.
На мен по щастлива случайност и К, и Лидл, и Триумф ми са квартални. Simple Smile

# 726
  • Мнения: 4 871
При мен и сега е така, надценката е голяма в малките магазинчета. Почти изцяло съм се преориентирала да пазарувам от Кауфланд, понякога от Триумф и Лекси, най-рядко влизам в Лидъл. Не знам защо в Лидъл не се чувствам комфортно-изобщо не ми харесва подредбата, някак ми е хаотично там.

# 727
  • Пловдив
  • Мнения: 40 796
Малки магазинчета не посещавам от 20+ години.
И нямам намерение.
Simple Smile да,ама все ми трябва 1 хляб,напр....

# 728
  • Мнения: X
Не успях да накарам ММ да отиде. Как ли не опитах, умилквах се, заплашвах, умолявах - не, та не!
Ех, голяма мъка са ми тези протектори.
За магазина К. ММ твърди, че е скъп магазин. Въпреки това редовно пазаруваме. Е, той пазарува, защото му е приятно да си избира. А той пазарува с "внимание". Joy
Сигурно, ще се чета в темата за смешките.
Аз също съм заобиколена от Триумфа, К, Лидъл, и Т маркета. Пазаруваме веднъж в седмицата, като обикаляме всички магазини. За тия три години, все още тръгваме без списък. Е, като си имаме бебе, ще е друго. Но засега се справяме перфектно.

# 729
  • София
  • Мнения: 1 719
Погледнах 10 страници назад, но не видях да сте обсъждали керамичните тигани Брио. Вече купих 3 тигана и голяма тава, но все пак дали някой има отзиви? Една от служителките много ги похвали и аз лапнах като шаран Joy

# 730
  • оттам, откъдето започва България
  • Мнения: 10 818
Аз си купих от 10.99 лв. Правих омлет в него - не залепна, което значи, че тиганът е добър.
Имам и други марки керамични, но с времето почват да залепват. За цената си е перфектен.

# 731
  • София
  • Мнения: 1 719
Купувала съм и скъпи, и евтини. Разликата във времето на употреба не е голяма. Затова се изкуших. Служителката ми каза, че са пускали същите и преди три години и отзивите били отлични. Та се чудя дали и малката тава да не взема...

# 732
  • оттам, откъдето започва България
  • Мнения: 10 818
Ами те ще затворят докато се чудиш. Вземай, аз имам тави и затова не си взех.
Само трябва да ги пазиш от надраскване.

# 733
  • Мнения: 54 474
Малки магазинчета не посещавам от 20+ години.
И нямам намерение.
Simple Smile да,ама все ми трябва 1 хляб,напр....

Хляб не ям. Simple Smile
За дъщеря ми купувам по 2, единия във фризера, стига за 2 седмици. Даже е по-евтин в К.

# 734
  • Русе
  • Мнения: 7 058
И аз си купих тиган от 10, 99. Ползвах го миналата вечер да задуша 1 пакет зеленчуков микс. За сега съм доволна. Забраних на сина ми да го бута дори. Да се прави на готвач, като се прибере от училище, направи на нищо другия ми тиган с такъв размер, който беше тефлонов.

Общи условия

Активация на акаунт