Кауфланд - тема 25

  • 101 981
  • 747
  •   1
Отговори
# 525
  • Мнения: 54 955
Какво му харесвате на Бинго? Rolling Eyes
Аз го бях отписала още преди години, м.г се подлъгах по една потребителка, дето много го хвалеше и сега отново е задраскан с две дебели черти! Naughty Никога повече.
От Рекс съм в пъти по-доволна. Peace

# 526
  • Мнения: 3 199
Във вашите градове има ли Бинго гел за пране? При нас има само прах, а в брошурата пише, че има и от двата вида. Объркали се били......

# 527
  • Мнения: 54 955
При нас има и гел, днес ходих.

# 528
  • Мнения: 3 199
Тяхна грешка било, че не са го отбелязали в брошурата, че за нашия град няма гел...Взех Рекс.

# 529
  • София
  • Мнения: 18 793
Мнения за конвектора,който са пуснали сега за 29.99 лв.?

# 530
  • оттам, откъдето започва България
  • Мнения: 10 898
Бинго Стари найт за цветно е хубав /а цената му е перфектна/ и Рекс течен за цветно също.
И двата ги ползвам за по-замърсени дрехи. Въпросът е дали течен или прах предпочиташ.

# 531
  • Мнения: 54 955
Бинго Стари найт за цветно е хубав /а цената му е перфектна/ и Рекс течен за цветно също.
И двата ги ползвам за по-замърсени дрехи. Въпросът е дали течен или прах предпочиташ.

Е точно такъв взех и не ми хареса.

# 532
  • оттам, откъдето започва България
  • Мнения: 10 898
Deva, има лесно - повече не си взимай щом не ти харесва.
Аз съм доволна от изпирането с него. Не оставя и бели следи по тъмните дрехи.
Само дето сега няма да си купя, нито Бинго, нито Рекс, че съм заредена с всякакви видове прахове, течни.

# 533
  • Мнения: 3 819
А Бингото /гел/ има ли силен аромат след пране?
Искам да взема един такъв за мъжа ми да си пере разни спортни дрехи и обувки на ръка, за да не ми хаби Ариелчето  Mr. Green

# 534
  • Мнения: 54 955
А Бингото /гел/ има ли силен аромат след пране?
Искам да взема един такъв за мъжа ми да си пере разни спортни дрехи и обувки на ръка, за да не ми хаби Ариелчето  Mr. Green

За тази цел е екстра. Simple Smile Ама защо на ръка? Rolling Eyes

Дидка, абе много воден беше, никакъв гел, чиста вода беше моя. Crazy Crazy

# 535
  • оттам, откъдето започва България
  • Мнения: 10 898
Deva, ти за течен Бинго ли пишеш? Аз такъв не съм ползвала. Споделих мнение за прах Бинго стари найт.
Течен Рекс за цветно ползвам аз и хич не е рядък, а и изпира много добре замърсени дрехи.

# 536
  • Мнения: 3 819
А Бингото /гел/ има ли силен аромат след пране?
Искам да взема един такъв за мъжа ми да си пере разни спортни дрехи и обувки на ръка, за да не ми хаби Ариелчето  Mr. Green

За тази цел е екстра. Simple Smile Ама защо на ръка? Rolling Eyes

Дидка, абе много воден беше, никакъв гел, чиста вода беше моя. Crazy Crazy
Да знае колко е неприятно  Mr. Green
Не знам каква му е логиката да си ги пере на ръка, само знам, че не искам мен да ме занимава с тия дейности.


# 537
  • Мнения: 30 051
На ръка не пера хич. Съсипвала съм дрехи, но не мога да се занимавам с ръчно пране.  Peace

Та, сега се чудя. В момента съм с Ариел в кутия, ама нещо не ми е много ок, как ми изпира... newsm78 Дали си въобразявам или имат разлика различните Ариели?  newsm78

# 538
  • оттам, откъдето започва България
  • Мнения: 10 898
Не знам кое на теб не ти е ОК с Ариела, но аз и от Англия получих такъв и пак не съм доволна, говоря за бяло пране - и като пране, и като аромат.  Само прах ДМ за бяло ми харесва засега.

# 539
  • Мнения: 30 051
Не знам кое на теб не ти е ОК с Ариела, но аз и от Англия получих такъв и пак не съм доволна, говоря за бяло пране - и като пране, и като аромат.  Само прах ДМ за бяло ми харесва засега.

Не мога точно да кажа, като цяло самото пране. Преди ползвах от торба, сега имам от едно като картонена кутия. Имам чувството, че не е съвсем добре изпрано. Давам пример - изцапани дрехи на детето с някакви петна. Преди излизаха без проблем, сега - не. То, вярно, че и от петната зависи. Обикновено са от ядене в градината. newsm78

Общи условия

Активация на акаунт