iHerb.com - най-добрият сайт за хранителни добавки и козметика - 92

  • 68 474
  • 736
  •   1
Отговори
# 675
  • Мнения: 27
Скрит текст:
Моля за помощ!Имам пратка от 29 .11 .Все още е на Merlose park .Кажете   ми къде трябва да пиша и какво?За пръв път ми се случва.
Провери в Пощата и на Митницата дали не е пристигнала, защото понякога, проследяването забива и въпреки, че не показва движение на пратката, тя пристига в БГ.
Може да пишеш и на Help-a на DHL.
Какво се пише на Help-а.В Пощата я няма,а в Митницата не съм проверила.
Пишеш това, което се случва - че няма движение на пратката и че се притесняваш, какво се случва с нея.
Може и да е случайност - писала съм много пъти, когато ми се стори, че има забавяне и до ден -два се "раздвижва". Не ти пречи да пишеш - все пак те са отговорни за пратката, докато влезе е БГ.

iHerb® Код:    YUL919
дава още 5% намаление - за нови и стари клиенти
Много ти благодаря!!!

# 676
  • Мнения: 173
Благодаря за всички технически разяснения и напътствия до момента !!! Bowtie

А сега ще си позволя и едно питане за мнение за асортимента в сайта .... Sunglasses

Какво мислите за продуктите на NATROL ?
Имам предвид най-вече реномето и качеството на марката ?

По принцип до голяма степен реших да навляза в Online пазаруването от чужбина заради продуктите на NOW и Solgar, който видях на много по-изгодни цени отколкото си ги пазарувам тук в България. Но като сърфирах за сходни съдържания на търсените от мен активни вещества, за няколко неща ми излязоха продуктите на Natrol...

И не говоря, само че са по-евтини, но и като цяло (поне за някои от набелязаните неща) са с допълнителни съставки и/или по-високи количества.

Например, по отношение на белия трън (добавка за черния дроб), попаднах на Milk thistle Advantage (https://www.iherb.com/pr/Natrol-Milk-Thistle-Advantage-525-mg-60 … Veggie-Caps/14831), при който Silymarin-a е с много високо съдържание, а има и няколко допълнителни съставки (някой като Dandelion ги знам, други нетолкова, но вероятно има полза от тях).

При B-100 complexa им (https://www.iherb.com/pr/Natrol-B-100-Complex-100-Tablets/6914) освен стандрните 100 mg. на основните витамини от B групата, имат и доста високи нива на Choline, Inostitol и PABA отново по 100 mg. (докато повечето други марки или ги нямат или са по примерно 20 mg)... отделно имат и някава зелена бленда...)

Та имате ли някакви впечатления от продуктите им. По описание са ОК (GMP sertified, контрол на качеството, най-стриктен подбор на суровини), но вероятно това си го пишат всички що годе представени марки.

Наясно съм, че NOW е "top of the top" и че всичко друго е компромис, но все пак дали тези Natrol се позиционират около водещите марки ? Thinking

Благодаря предварително !




# 677
  • Мнения: 19 045
Харесвам Natrol, има техни продукти без които не оставям. Now не ги харесвам толкова.
По въпроса за стойността на поръчките, аз лично спрях да поръчвам неща над 30 лв, откакто въведоха допълнителната такса за митница миналото лято, преди редовно получавах директно в поща пратки за 35-40 лв.


Код за 5 % отстъпка от iHerb - SDB331

# 678
  • Мнения: 403
Denis NAC може ли да се приема на гладно с протеолитичните ензими?

# 679
  • Мнения: 2 000
Знаете ли, че Garden of life са закупени от Nestle. Дали ще се запази качеството?

# 680
  • Мнения: 173
Нямам им вяра на тези, поръчвам тези дни, защото още са им от старите партиди. По-нататък сериозно ще се замисля.

# 681
  • София
  • Мнения: 36 107
Denis NAC може ли да се приема на гладно с протеолитичните ензими?
По-добре да са на отделни приеми, за да може да проявят максимално своето действие.
Първо NAC  и след поне 40 мин ПЕнзими.
ПЕ могат да се приемат и 2 часа след хранене.

# 682
  • София
  • Мнения: 566
Скрит текст:
Благодаря за всички технически разяснения и напътствия до момента !!! Bowtie

А сега ще си позволя и едно питане за мнение за асортимента в сайта .... Sunglasses

Какво мислите за продуктите на NATROL ?
Имам предвид най-вече реномето и качеството на марката ?

По принцип до голяма степен реших да навляза в Online пазаруването от чужбина заради продуктите на NOW и Solgar, който видях на много по-изгодни цени отколкото си ги пазарувам тук в България. Но като сърфирах за сходни съдържания на търсените от мен активни вещества, за няколко неща ми излязоха продуктите на Natrol...

И не говоря, само че са по-евтини, но и като цяло (поне за някои от набелязаните неща) са с допълнителни съставки и/или по-високи количества.

Например, по отношение на белия трън (добавка за черния дроб), попаднах на Milk thistle Advantage (https://www.iherb.com/pr/Natrol-Milk-Thistle-Advantage-525-mg-60 … Veggie-Caps/14831), при който Silymarin-a е с много високо съдържание, а има и няколко допълнителни съставки (някой като Dandelion ги знам, други нетолкова, но вероятно има полза от тях).

При B-100 complexa им (https://www.iherb.com/pr/Natrol-B-100-Complex-100-Tablets/6914) освен стандрните 100 mg. на основните витамини от B групата, имат и доста високи нива на Choline, Inostitol и PABA отново по 100 mg. (докато повечето други марки или ги нямат или са по примерно 20 mg)... отделно имат и някава зелена бленда...)

Та имате ли някакви впечатления от продуктите им. По описание са ОК (GMP sertified, контрол на качеството, най-стриктен подбор на суровини), но вероятно това си го пишат всички що годе представени марки.

Наясно съм, че NOW е "top of the top" и че всичко друго е компромис, но все пак дали тези Natrol се позиционират около водещите марки ? Thinking

Благодаря предварително !
Според моите впечатления до сега, не мисля, че NOW попадат в категорията "top of the top", дори обратното... По-скоро, ширпотреба. Не че не ползвам и техни продукти, ползвам. Natrol - същото ми е мнението. На Solgar не успях да си харесам нито един продукт, за тези четири месеца, откакто пазарувам в iHerb. Ще видиш, има други марки, някои от тях неизвестни тук, които са по-добри (и често - по-скъпи). Аз за сега съм се спрял на някои от достъпните, но добри марки, като Life Extension, Natural Factors, Jarrow Formulas, Nature's Plus, Nature's Way, American Health... За толкова ми стигат парите, а има много скъпи марки (и добавки), но не мога да си позволя да давам 300-400 лв. за добавки месечно... На Natrol ползвам мелатонин. Този Б-комплекс не е с хубава форма на B-12. Бих те посъветвал да не бързаш да поръчваш, а да поогледаш още малко...

п.п. Разбира се, това, коя марка е добра и коя - не, е доста субективно...

ROV5021

# 683
  • Мнения: 4 042
Знаете ли, че Garden of life са закупени от Nestle. Дали ще се запази качеството?
Ужас.
Нямам им вяра на тези, поръчвам тези дни, защото още са им от старите партиди. По-нататък сериозно ще се замисля.
И аз така. Не очаквам да е за добро.

Весели празници на всички!

 bigdance2

# 684
  • Мнения: 48 060
Хм, аз доста харесвам garden of life, но и аз вече ще ги отбягвам.

# 685
  • Berlin
  • Мнения: 11 313
denis, благодаря, днес нищо му няма. Дано е било само това. Ще е на диета тези дни.

# 686
  • Мнения: 953
djagi, на Solgar ползаме б12 в семейството (дори и на 3-годишното, че бързо се разтваря под езика и сме доволни).

Код за отстъпка в iherb: MIH4702


# 687
  • София
  • Мнения: 566
djagi, на Solgar ползаме б12 в семейството (дори и на 3-годишното, че бързо се разтваря под езика и сме доволни).
Каая, разбира се! Не казвам, че Solgar е лоша фирма, а че нищо не съм си избрал тяхно до сега. Както и не харесвам NOW особено, но пък ползвах 2-3 техни продукта. Ако говорим за някоя конкретна добавка, например B12, мисля, че и Jarrow е добра марка и в конкретния случай техния B12 е на по-ниска цена. В този случай е цената, в друг ще е състава или друго, но засега нищо тяхно нямам. На всяка от марките за които съм се чудел, съм влизал в сайта на марката и съм разглеждал, чета мненията под продуктите, понякога дори на японци, корейци, араби и т.н. Попадал съм на марки, които дори нямат направен сайт, само една празна страница в реконструкция... За други марки пък съм откривал, че под тяхната шапка са още 10-а марки от iHerb, в смисъл, че едната е изкупила други 10... Пример с Nutraceutical - тяхна собственост са KAL, Thompson, Solaray, Nature's Life и т.н. Попадал съм и на скандали, свързани с дадена марка, примерно с Life Extension и тяхната фондация и т.н. Мисълта ми е, че мнението ми за дадена марка е субективно.

ВЕСЕЛИ ПРАЗНИЦИ НА ВСИЧКИ!

# 688
  • Мнения: 4 042
И аз на Solgar нямам нищо, а вече доста добавки съм купила, макар и да пазарувам отскоро, но като ги преброих тия дни - над 50 пратки имам вече Simple Smile Все намирам нещо, което ми се струва по-добро от техните. Въобще да, субективно е мнението, например вече със сигурност ще отбягвам Natural Factors - два от трите им продукта, които имам, са отвратителни. Боровинката е гранива, а от омегата им с ленено масло последния път когато пих, извинете, но два часа се уригвах на риба  Mr. Green Докато Джаги например беше писал, че харесва техните неща. На Now Foods купих доста неща на намалението с предубеждение, но няма нещо, което да ме смущава в продуктите им до момента  Peace Доволна съм и от Jarrow, MRM, Nature's Way и много други не скъпи марки. Почти нямам неуспешни покупки като изключим в началото някои прибързани и необмислени. Никога повече например няма да купя продукт на 21st Century - евтино, но безполезно. Струва ми се, че и Thompson са същата работа, но от тях поне не съм поръчвала нищо.

Код за 5% отстъпка в iHerbPAR2643

# 689
  • Мнения: 173
Здравейте,

Първо - Весела Коледа на всички !!!
Пожелавам Ви най-вече много здраве (че то е най-важно), любов и късмет ! И сбъдване на желанията на всеки, кой-каквито ги има !

А по темата Simple Smile

Харесвам Natrol, има техни продукти без които не оставям. Now не ги харесвам толкова.
По въпроса за стойността на поръчките, аз лично спрях да поръчвам неща над 30 лв, откакто въведоха допълнителната такса за митница миналото лято, преди редовно получавах директно в поща пратки за 35-40 лв.

Код за 5 % отстъпка от iHerb - SDB331

Относно NOW, споделям какво съм чел, лично аз нямам кой знае какви наблюдения.
В някаква степен допускам (и ме е страх Stuck Out Tongue Winking Eye), че може и да е малко повече реклама при тях, включително през платени форумни постове.... но наистина в почти всички топ класации ги виждам техните продукти, а отзивите са в стил "поредно доказтелство за качеството на NOW".

Можеш ли да споделиш какво ползваш от Natrol ?

Според моите впечатления до сега, не мисля, че NOW попадат в категорията "top of the top", дори обратното... По-скоро, ширпотреба. Не че не ползвам и техни продукти, ползвам. Natrol - същото ми е мнението. На Solgar не успях да си харесам нито един продукт, за тези четири месеца, откакто пазарувам в iHerb. Ще видиш, има други марки, някои от тях неизвестни тук, които са по-добри (и често - по-скъпи). Аз за сега съм се спрял на някои от достъпните, но добри марки, като Life Extension, Natural Factors, Jarrow Formulas, Nature's Plus, Nature's Way, American Health... За толкова ми стигат парите, а има много скъпи марки (и добавки), но не мога да си позволя да давам 300-400 лв. за добавки месечно... На Natrol ползвам мелатонин. Този Б-комплекс не е с хубава форма на B-12. Бих те посъветвал да не бързаш да поръчваш, а да поогледаш още малко...

п.п. Разбира се, това, коя марка е добра и коя - не, е доста субективно...

ROV5021

За NOW, по-горе споделих откъде са ми впечатленията, като определено нямам прекия опит да изказвам категорични становища.

Ако трябва да съм точен и откровен - до преди няколко месеца, никога през живота си не бях ползвал добавки. Но покрай някой здравословни казуси реши да си си взема OMEGA-3 и Витамин C (все на Now с идеята поне да съм сигурен, че не вредят).... Други суплименти до момента не съм ползвал, респективно и други марки.

Но изчетох доста последните 6 месеца и съм се наканил да почна да ползвам повече добавки, пък ще видим дали ще е за добро.

Марките които споменаваш, не съм ги чувал много - напоследък се позапознах с Jarrow, но ми е трудно да преценя къде се позиционират спрямо NOW, Solgar и някой от по-"фитнес" марките. Tези от серията "Nature" нещо си, си признавам че много ме объркват и не мога да ги загранича ("Way", "Factors", "Plus", "Life" имаше и още няколко с "Nature" в името).

Конкретно за B-комплекса, повече ми е заради основните "B"-та, иначе видях че B12 е като цианоколбамин, а не като метилколбамин, но до голяма степен него го игнорирам, ако ще го вземам вероятно ще е като самостоятелна добавка с доста по-голяма потентност.

Иначе за изборите, ще споделя какво съм планирал да си взема до края на годината като суплименти, ако някой реши да препоръча конкретна марка, която да съм изтървал.

1. Цинк;
    Тук след много проучване на формите и избор м/у пиколинат и глюконат, се спрях на пиколинат, като почти съм решил, че ще е този на NOW.

2. Mагнезий
Тук ми е голямото чудене все още, като дори не съм избрал форма.
Вероятно ще е цитрат, предполагам NOW, доколкото не видях в класациите, някой да го бие.
Чудя се и Highly absorption вариант на Natrol, който звучи много добре, но...
Абе като цяло за Магнезия ще съм най-благодарен за препоръки.

3. B-100 комплекс
     Тук като цяло съм се спрял на "Natrol" (най-вече заради цена и споменатите по-високи потенции на няколко допълнителни компонента);

4. бял трън (Milk thistle);
    Тук отново почти на 100 % мисля да заложа на споменатия по-горе Advantage на Natrol.
    (малко се чудя и за продукта на NOW, който пък като отзиви навсякъд е по първите места, за разлика от Natrol-a, което малко ме притеснява;

5. Artichoke;
     Тук се колебая м/у Jarrow и Nature's Way.
     Както казах по-горе, и двете марки са ми сравнително слабоизвестни, но пък при артишока имат много добри нива на активната съставка... видях добри отзиви за марките от Вас, така че в някаква степен се поуспокоих Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт