iHerb.com - най-добрият сайт за хранителни добавки и козметика - 92

  • 68 314
  • 736
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 121
Денис,

как се определя кой SPF е подходящ за бебета? И кое е по-добре - стик или лосион?

Какво ще кажеш за марката Thinkbaby, които сега са намалени?

# 736
  • София
  • Мнения: 35 952
Здравейте,
Скрит текст:
очаквам две пратки, но незнайно по каква причина ми се е запазила регистрация в сайта от много стар e-mail адрес, който не съществува вече. Не мога да го сменя, защото имам нова регистрация с другия адрес, който използвам. Въпросът ми е какво изпращаха до мейла и проблем ли е, че не мога да вляза? И двете поръчки са пуснати, докато се усетя, че използвам стар акаунт.
Също моля да ми препоръчате нещо за оросяване на крайниците. Постоянно са ми студени.
На мейл изпращат две писма, че:
- поръчката е пусната
- поръчката е шипната /изпратена
Може да влезеш в  профилът си - Account Information и да смениш мейл адреса / като следваш инструкциите на сайта/
За проблемите с оросяването на крайниците - първо се консултирай с лекар - кардиолог, съдов хирург и т.н.
Най-общо може да се ползват / за кръвотока /: Гинко билоба, зелен чай, американски жеш-шен, омега 3, СoQ10, ПЕнзими
За самите вени / тяхната еластичност, здравина, устойчивост/ -  рутин, диосмин, хесперидин, биофлавоноиди, кверцетин, вит.С
 
Денис,
как се определя
Скрит текст:
кой SPF е подходящ за бебета? И кое е по-добре - стик или лосион?

Какво ще кажеш за марката Thinkbaby, които сега са намалени?
SPF зависи от UV индекса / при 1-3 е SPF10-15, над 6 - трябва да е SPF 50, най-общо/ и надморската височина, трябва да осигурява защита срещу UVA и UVB лъчи, за предпочитане с физични/минерални/ филтри.
Избирай продукти за бебета. Формата, няма значение, според мен.
За Thinkbaby - хубава марка, предлага добри продукти / които са печелили доста награди/


------------------------------

Нова тема

Последна редакция: чт, 28 дек 2017, 19:00 от denis.

Общи условия

Активация на акаунт