Грейват Коледни звездички, Юнче маха със ръчички

  • 60 096
  • 739
  •   1
Отговори
# 435
  • Пловдив
  • Мнения: 2 877
И аз нищичко не съм купила. Ще чакам. Simple Smile От каката ще ползваме малко неща, защото повечето са за момиче, а не унисекс. Simple Smile Ваничка имаме, количка имаме почти нова и много обичана, обаче ярко розова, та с нея ще се разделяме. Пуснах я за продажба. Simple Smile Дрехите не ме притесняват особено, защото наистина няма нищо подходящо според мен към момента. Знам какво горе-долу ще ми трябва и няма да купувам нищо излишно.

# 436
  • Мнения: 6 611
количка имаме почти нова и много обичана, обаче ярко розова,
ха-ха, и ние сме така. като я разхождаше татко ѝ ги виждах от километри в парка, не можеха да се сбъркат. той пък все сумтеше що не съм си харесала нещо по-неутрално Stuck Out Tongue Closed Eyes

# 437
  • Поморие
  • Мнения: 100
Ех колко хубаво че се разписахме отново и тук Simple Smile И аз не исках да купувам още нищо, но тази оферта нямаше как да подмина хаха. Имаме детска, която е склад, но трябва да се подрежда, а в този студ още не ми се прави, още повече че събота и неделя нямам много време и не искам да бързам, та към Великден ще разчиствам там и ще местим баткото, да отворим място в спалнята за да монтираме кошарата. Тогава и ще са ми покупките, за да има къде да ги слагам, до тогава ще трябва да разчиствам и поизхвърлям ненужни неща и да сортирам играчките на Калоян, кои ще дам на градината, кои ще са съсипани и ще отидат в боклука. Vikmus да те запиша ли на първа страничка?

# 438
  • Мнения: 852
Ние ще пооправим малко детската сигурно в началото на април,ще я рифрешнем малко,сигурно ще се наложи и климатик да сложим,че не знам как ще се издържа лятото.  За покупки и мен ме напира,гледам бебешки кошарки,спални комплектчета (много сладки) , боденца от еко-памук,ама само си глеееедам,плакна очите.... Laughing

# 439
  • Пазарджик
  • Мнения: 100
Охххх как се изкушавам и аз за детски дрешки.С каката все гледаме ама......има време и аз така си викам.При нас не е сигурно(другата седмица съм на консултация,а по -другата ФМ),та ще видим със сигурност....ама май ще е момченце,а и моето чувство е такова.Тааа късмет това лято правихме ремонт на целия апартамент,а на първо време бебчо ще спинка на легълце до спалнята,така че детската за сега ще се шири само каката.

# 440
  • Пловдив
  • Мнения: 116
Ние се влюбихме в количка, която за съжаление надминава с 200лв бюджета ни, но най-вероятно ще я вземем, тъй като няма д акупуваме креватче и това ни спестява 300лв. Още се чудя за ваничка на стойка, ама като се замисля ще я ползвам евентуално 2-3 месеца и после пак ще е на масата в хола, че то дивачето като почне да шава и скача и няма да стане да се къпе във ваничката на стойката. Виждат ми се нестабилни и мисля че не е рентабилно да се дадат 80лв за това, като ванички има за около 20-30лв и то широки и хубави хаха.

# 441
  • Пловдив
  • Мнения: 2 877
Дафи, ние ваничката я ползваме и до днес. Simple Smile С уговорката, че дъщеря ми е дребничка и все още 'и е удобна. Wink
И е голямо удобство да има стабилна стойка.

# 442
  • София
  • Мнения: 2 603
Мами, гледам, че говорите вече за покупки. И аз още нищо не съм взела,струва ми се твърде хубаво, за да е истина. Първо детенце ми е и ми е каша в главата за дрешките, колко и какви да купя, но като тръгна по магазините, ще ми се избистрят нещата. Ще попитам мамите с опит, коя дрешка ви е била най-полезна и съответно коя най-безполезна? С какво да се запасим най-много като бройка? Относно количката, таткото е казал, че той ще я избира и купува, иска да е доста здрава и с големи гуми. За мен това е важно също, защото по софийските тротоари си трябва малък танк.
Четох, че някоя от вас има сърбящо коремче, и аз съм така. От известно време ме сърби, предполагам, че е от разпъването. На ехограф ме гледаха на последната консултация, бебо е пораснал много в сравнение с миналия месец и отново се надупи и ни показа съвсем ясно, че е момченце. Май повечето в темата сме с момченца, или така ми се струва... бебо шава и рита много, особено след като се нахраня, веднага почва да рита. Поздрави и леко бременеене на всички Flowers Tulip

# 443
  • Пловдив
  • Мнения: 116
Дафи, ние ваничката я ползваме и до днес. Simple Smile С уговорката, че дъщеря ми е дребничка и все още 'и е удобна. Wink
И е голямо удобство да има стабилна стойка.
Я кажи каква ви е ваничката, аз още се колебая за това. Ние мислим, че ще е голямо бебето, че геновете му и от моя и от на татко му страната са такива, ама да видим. Малката и племеница на 8м беше 11кг, сега да видим на 9 колко ще е станала

# 444
  • Мнения: 2 988
Дафи, моят синковец беше 11кг на 1година и 9 месеца.Joy

 Според мен е по-добре да си вземете корито без стойка, защото после само и на нея ще й търсиш място за прибиране. А и като почнат да се хващат за ръба и да сядат става опасно, както и ти си писала. Моят господинчо на два пъти щеше да обърне коритото и ми изкара акъла, хем нямаше кой знае къде да се удари(къпех го в коритото в бянята на пода).

# 445
  • Пловдив
  • Мнения: 116
Дафи, моят синковец беше 11кг на 1година и 9 месеца.Joy

 Според мен е по-добре да си вземете корито без стойка, защото после само и на нея ще й търсиш място за прибиране. А и като почнат да се хващат за ръба и да сядат става опасно, както и ти си писала. Моят господинчо на два пъти щеше да обърне коритото и ми изкара акъла, хем нямаше кой знае къде да се удари(къпех го в коритото в бянята на пода).
Нашата е дунда, бях я качила в групата заедни с мъжо ми за Иванов ден. И аз затова се колебая. Ние сигурно бебо ще го къпем в хола, че в банята няма да мога да се свия в началото, а и после зимата ще е студено там. Мислихме да купим мушама да постеляме на пода да не се мокри, че сме с мокет. Но нея ще я купим със или без стойка

# 446
  • Мнения: 2 988
Дафи, помня я тази снимка с розовите чорапчета.Grinning

В самото начало по всяка вероятност ще ти е най-удобно направо на мивката да къпеш бебчо, но след като родиш ще прецениш най-добре. Предполагам, че и след раждането можете да купите само стойка ако прецениш, че не ти е удобно.

# 447
  • Пловдив
  • Мнения: 116
Дафи, помня я тази снимка с розовите чорапчета.Grinning

В самото начало по всяка вероятност ще ти е най-удобно направо на мивката да къпеш бебчо, но след като родиш ще прецениш най-добре. Предполагам, че и след раждането можете да купите само стойка ако прецениш, че не ти е удобно.
Даааа, същата буба. За съжаление, ако е в мивката трябва да е в кухнята, което пък значи,че постоянно трябва да си мия чиниите хаха, във ваничка ще е хаха

# 448
  • Мнения: 2 988
Ти си знаеш най-добре. Аз сега нали подготвям ремонт и казах на майстора, че искам такава дълбока мивка в банята като тази, която имаме в момента (от онези старите от соц-времето).

# 449
  • Мнения: 302
При нас още не е сигурен полът- засега на момченце го докарва, но ще чакаме втората ФМ, за да се потвърди.
На мен също ще ми е първо детенце и мненията на мамите, които чакат второ/трето са ми полезни, защото има страшно много неща на пазара и има опасност човек да се обърка и затрупа с ненужни вещи Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт