Грейват Коледни звездички, Юнче маха със ръчички

  • 64 338
  • 739
  •   1
Отговори
# 240
  • Мнения: 178
Аз също хормони съм си пускала преди да забременея, сега не съм. Иначе съм се чудила дали трябва.
За болката при уриниране имам понякога, но не чак силна да ти спира дъха, сърцето... всеки месец си пускам стерилна урина, за да съм спокойна че няма бактерии, понеже подобни болки при уриниране се свързват с това

# 241
  • Мнения: 30
Добро утро момичета някой от вас пие шулерови соли Ď6 калциум фосфорикум

# 242
  • Мнения: 9
Аз също хормони съм си пускала преди да забременея, сега не съм. Иначе съм се чудила дали трябва.
За болката при уриниране имам понякога, но не чак силна да ти спира дъха, сърцето... всеки месец си пускам стерилна урина, за да съм спокойна че няма бактерии, понеже подобни болки при уриниране се свързват с това
Здравей, Манита,
Какви показатели си пускаш за урината искам и аз да си пусна? В третия месец ми бяха ок, но от самото начало забелязвам бели неща точно като  белтък в урината, които продължавам да виждам и до днес,  аз съм в 16 г. с.

# 243
  • Мнения: 178
Пускам си само стерилна урина. При обикновената са тези показатели, за които говориш, сподели на аг-то си то ще те насочи каква да пускаш. Лично аз си пускам стерилна, за да следя дали има бактерии, понеже преди години имах проблеми с бъбреците и с обикновена урина не се хващаше нищо като проблем. За аборта ми също имаше съмнения, че може да е било от тях. Но наисъина питай аг-то си и му сподели какво забелязваш. Може да е секрет и от влагалището ти, това което забелязваш

# 244
  • Мнения: 306
Здравейте, момичета Simple Smile
Аз също виждам някакви бели петънца в урината, но го отдавам на засиленото течение по време на бременността.
Имам въпрос към момичетата от Пловдив - някой следи ли си бременността в Пълмед или да има отзиви за следене и раждане там? Няма много информация в интернет, затова се обръщам към вас, ако има по-запознати Simple Smile

# 245
  • Пловдив
  • Мнения: 57
Здравейте, момичета Simple Smile
Аз също виждам някакви бели петънца в урината, но го отдавам на засиленото течение по време на бременността.
Имам въпрос към момичетата от Пловдив - някой следи ли си бременността в Пълмед или да има отзиви за следене и раждане там? Няма много информация в интернет, затова се обръщам към вас, ако има по-запознати Simple Smile
Аз записах в Пълмед при Радински ЖК. Ходила съм за сега вднъж, тази седмица трябва да си запазя час за нов преглед . Да си призная си тръгнах доста издразнена след прегледа. Държа се леко казано надменно. Първото което му беше най-важно да ме уведоми е какви са цените за раждане (860 лв - ако не бъркам, спрях да го слушам в този момент) , как по здравна каза се полагат 3 ултразвука и предлагат пакетна цена за цялата бременност -120лв, които после се приспадат от цената на раждането ако решиш да е там.
 Това е , което за момента мога да споделя. Дано ти е било от полза.

# 246
  • Мнения: 852
Александра , отказа ли се от  др Стоилов, или ти само  за ФМ си при него  ?

# 247
  • Мнения: 306
Скрит текст:
Здравейте, момичета Simple Smile
Аз също виждам някакви бели петънца в урината, но го отдавам на засиленото течение по време на бременността.
Имам въпрос към момичетата от Пловдив - някой следи ли си бременността в Пълмед или да има отзиви за следене и раждане там? Няма много информация в интернет, затова се обръщам към вас, ако има по-запознати Simple Smile
Аз записах в Пълмед при Радински ЖК. Ходила съм за сега вднъж, тази седмица трябва да си запазя час за нов преглед . Да си призная си тръгнах доста издразнена след прегледа. Държа се леко казано надменно. Първото което му беше най-важно да ме уведоми е какви са цените за раждане (860 лв - ако не бъркам, спрях да го слушам в този момент) , как по здравна каза се полагат 3 ултразвука и предлагат пакетна цена за цялата бременност -120лв, които после се приспадат от цената на раждането ако решиш да е там.
 Това е , което за момента мога да споделя. Дано ти е било от полза.
Благодаря, alexandra_gp.
В такъв случай не бих се обърнала към този лекар, отношението към пациента не е без значение за мен. Една позната роди там миналата година и като цяло беше много доволна, но само един човек не ми е достатъчен, за да взема толкова отговорно решение, затова още веднъж ти благодаря за мнението, Александра Simple Smile

# 248
  • Пловдив
  • Мнения: 57
По принцип мнението на всеки е лично и субективно. Аз прочетох добри отзиви за този лекар, предполагам , че има и много доволни жени от него. Все пак моите впечатления са от един единствен преглед. Ще вида тази седмица как ще мине. Спрях се на Пълмед защото живея отсреща и ми се искаше поне за ЖК да не обикалям града Grinning
Обаче се оказа, че не всички изследвания мога да си пускам там и пак се налага да обикалям града, което обезмисли идеята Sad

# 249
  • Мнения: X
Стерилна урина е лесно да си пуснете сами.Щом нещо ви съмнява - Синево, Бодимед.
 Някой може ли да сподели впечатления за д-р Б. Стоилов.

# 250
  • Мнения: 2 988
Изключително доволна съм от него. Бях на ФМ, показа ми и ми обясни всичко. Утре трябва да ходя за резултати от БХС и ще питам за втората ФМ, за да я направя пак при него.

Герда, радвам се, че си при нас и ти стискам палци да останеш докрая.Hug

# 251
  • Мнения: X
Дано,дано. Аз чета и следя няколко темички.

# 252
  • Мнения: 852
И аз съм с добри впечатления  ,макар че съм била  само  веднъж досега при него. Много спокоен,внимателен, няма тълпи пред вратата му и съответно  не работи на конвейер,обяснява вс.

# 253
  • София
  • Мнения: 219
genetika.maichindom.com/2016/%d0%b2%d0%b0%d0%b6%d0%bd%d0%be-%d0%b7%d0%b0-%d0%b1%d0%b8%d0%be%d1%85%d0%b8%d0%bc%d0%b8%d1%87%d0%bd%d0%b8%d1%8f-%d1%81%d0%ba%d1%80%d0%b8%d0%bd%d0%b8%d0%bd%d0%b3/
Здравейте мамита вижте този линк.. Рових се за цени за БХС и открих програма финансирана от Министерството на здравеопазването за безплатен БХС в майчин дом.. Възползвайте се Simple Smile

# 254
  • Мнения: 136
Момичета,след празниците мисля,че ще превъртим кантарите Joy Joy Joy

Общи условия

Активация на акаунт