Изгодни полети по целия свят търсачки, промоции, летища, компании…/тема 3/

  • 107 930
  • 769
  •   1
Отговори
# 300
  • София (Възраждане)
  • Мнения: 2 299
bouquet Hug
Аз все още нямам полет...само се каня и мечтая  Grinning

Действай смело! Единствената опасност е, че започнеш ли веднъж, трудно спираш...да ровиш за все по-нови и по-евтини Sweat Smile

# 301
  • Пловдив
  • Мнения: 40 803
С тия полети без пари, не виждам защо още е само мечта. Simple Smile
(Освен, ако няма някакви други непреодолими пречки, разбира се.)
Аз лично в Европа се чувствам като у дома и нямам притеснения дори и нещо да не е съвсем както трябва- винаги ще се намери място за спане и нещо за хапване. Simple Smile
Скрит текст:
щото не е само полета  Laughing то хотел,храна и т.н...парите стават повечко.

# 302
  • На брега на реката
  • Мнения: 4 361
Търся интересна дестинация от Дъблин до където и да е за 2възрастни и 2 деца за края на март. Кои приложения търсеха без конкретна посока. Нещо Каяка ми намира все небюджетни и с прикачване, 4 годишното няма да го понесе Simple Smile

# 303
  • Мнения: 1 122
И това го има. Но преди не можеше и за полет да се помисли, да не говорим за другото. Винаги има и по- евтин вариант за преспиване и храна. Има хостели, апартаменти- не са само хотели. (Единствено няма евтин вариант за спане в Швейцария и Холандия донякъде). Но както пише и Mooimeiske- започнеш ли, няма спирка. Simple Smile

# 304
  • München, Deutschland
  • Мнения: 6 852
Зест,

когато търся без посока, си избирам първо нискобюдж авиолиния и на сайтовете им си има търсачки за съотв. компания за без посока и бюджет до ХХХ. Понеже една дестинация общо взето се обслужва от 3-4 нискобюдж, освен ако не е Рим, Лондин и Милано, обикновено за 20-30 минутки ще си открила варианти.

# 305
  • Мнения: 1 122
Търся интересна дестинация от Дъблин до където и да е за 2възрастни и 2 деца за края на март. Кои приложения търсеха без конкретна посока. Нещо Каяка ми намира все небюджетни и с прикачване, 4 годишното няма да го понесе Simple Smile

Е, хубава работа. Ирландска компания с много дестинации и то нискобюджетна, и питате. Wink
Райън: https://www.ryanair.com/ie/en/plan-trip/explore/flight-deals-and-sales

# 306
  • На брега на реката
  • Мнения: 4 361
Интересно, това никога не ми е излизало. В интерес на истината до сега все с блускай купувахме билетите и случайно установихме, че има сериозна разлика в цената при купуване през сайта на Райн. Ама кво да прайш, човек се учи от грешките си! Сега ще видя дестинациите Simple Smile

# 307
  • Мнения: 1 122
Вариант е да задаете само откъде и до каква цена- от менюто PLAN -> Fare Finder и задавате за къде и до колко.
https://www.ryanair.com/ie/en/cheap-flights/?from=DUB&out-fr … -27&budget=20

22 дестинации под 20€ еднопосочно и 32 дестинации под 40€ двупосочно (4-7 дни).

# 308
  • София
  • Мнения: 655
Обичам да пътувам и съответно следя всякаква информация за полетите до желаните дестинации.
Чудя се дали да закупя самолетни билети София - Дъблин - София през сайта на Ryanair т.е. дали да ползвам тази авиокомпания вече... миналата година и началото на тази, много пътуващи се оказаха с отменени полети, преди 10-тина дни в италиански сайтове четох, че след края на март следва да няма отмяна на полети (към момента има график на отменени полети), но дали да им се доверя?  https://www.viagginews.com/2018/02/05/ryanair-voli-cancellati-fe … hiedere-rimborso/

# 309
  • sf
  • Мнения: 10 160
Аз имам една чуденка. Само онлайн ли става купуването на билети? Ако не искам плащането да е с карта, има ли реално място, където да отида и да си купя билет.
И ако може помощ за София-Мадрид-София , 20.04/22.04., да си сверя часовника. Мерси!

# 310
  • Пловдив
  • Мнения: 40 803
Аз имам една чуденка. Само онлайн ли става купуването на билети? Ако не искам плащането да е с карта, има ли реално място, където да отида и да си купя билет.
И ако може помощ за София-Мадрид-София , 20.04/22.04., да си сверя часовника. Мерси!
Отиване -74,75Е,връщане 89,75 /20-22,04/.Това с Раян.

# 311
  • София (Възраждане)
  • Мнения: 2 299
...Ако не искам плащането да е с карта, има ли реално място, където да отида и да си купя билет.

Дори да има, ще ти приберат ненужна комисионна.
При УИЗЗ можеш да платиш и с банков превод, при Райън май не може.

# 312
  • sf
  • Мнения: 10 160
Ясно, мерси 🤗

# 313
  • София
  • Мнения: 13 162
Ако не искам плащането да е с карта, има ли реално място, където да отида и да си купя билет.
При Райън може и с PayPal.

# 314
  • Мнения: 306
Здравейте!Търся евтини билети Сф-Бергамо и обратно за края на март началото на април за възрастен и дете на 10г.Намерих в Уиз за 108лв,дали ще има нещо по-евтино?

Общи условия

Активация на акаунт