Изгодни полети по целия свят търсачки, промоции, летища, компании…/тема 3/

  • 108 044
  • 769
  •   1
Отговори
# 630
  • До сърцето...
  • Мнения: 5 232
Момичета извинявам се ако не е за тук, но преди 2 часа направих чрез букинг резервация за хотел в Милано и сега получих смс, че от хотела не ми приемат картата. Аз дадох дебитна а те искат кредитна, аз нямам кредитна какво да правя?

Някои хотели приемат само кредитни, да. Не пробвай през друг браузър, може да ти анулират резервацията, ако и вторият път не стане (веднъж така опитах с виртуална карта и изгорях).
Вземи от някой близък или приятел, те само блокират сумата. Но там ще трябва да имаш готовност да платиш кеш. Някои хотели не приемат други карти, освен декларираната, не е често, но се случва.
Успех!

# 631
  • pomorie
  • Мнения: 848
Здравейте, търся изгоден полет до Майорка за края на септември. Отиване и връщане за двама с престой 3-4 дни. Намерих за стотина Евро в двете посоки на човек, но е с престой в Милано и на връщане в Берлин около 5-6 часа. С България ер излиза около 420лв на човек. Някакви други предложения...

# 632
  • София
  • Мнения: 13 277
Здравейте, търся изгоден полет до Майорка за края на септември. Отиване и връщане за двама с престой 3-4 дни. Намерих за стотина Евро в двете посоки на човек, но е с престой в Милано и на връщане в Берлин около 5-6 часа. С България ер излиза около 420лв на човек. Някакви други предложения...

Райън летят от Кьолн до Майорка всеки ден и то по няколко пъти. Обичайната цена е около 20-30 евро на посока, но имаш още толкова и до София. Пак ще се получи около 100 евро на човек. Все пак виж дали не можеш да нагодиш нещо.

# 633
  • Мнения: 4
Здравейте, моля за помощ, защото за първи път ще резервирам самолетни билети, търся полети от София до Тенерифе за 15.11-22.11.2018г. Чрез търсачката www.kiwi.com  излизат най-изгодно. Мога ли да разчитам на тях за резервацията.

# 634
  • на път
  • Мнения: 2 804
Страхотна тема! Благодаря! Открих я случайно и на път. Връщам се да чета ... ако ми зареди интернета (в Шанхай през Доха с Катарски авиолинии Wink ).

# 635
  • Плевен
  • Мнения: 862
Здравейте, моля кажете за авиокомпанията Vueling как купувате билети - директно от сайта на компанията или през посредниците и ако е така, през кой? Сигурни ли са? Благодаря!

# 636
  • Мнения: 2 479
Здравейте, моля кажете за авиокомпанията Vueling как купувате билети - директно от сайта на компанията или през посредниците и ако е така, през кой? Сигурни ли са? Благодаря!

Един път летях с тях. Купих билета директно от сайта им.

# 637
  • Мнения: 4 225
Момичета извинявам се ако не е за тук, но преди 2 часа направих чрез букинг резервация за хотел в Милано и сега получих смс, че от хотела не ми приемат картата. Аз дадох дебитна а те искат кредитна, аз нямам кредитна какво да правя?
Има хотели, които искат кредитна карта за гаранция. Може да ти я поискат на място. Моето предложение е да си извадиш кредитна карта или да потърсиш друг хотел.

# 638
  • sf
  • Мнения: 10 249
Не бих си извадила кредитна карта само заради това.

# 639
  • Мнения: 4 225
И аз. Затова бих потърсила друг хотел.

# 640
  • Мнения: 1 296
ДСК предлагат виртуални дебитни за пазаруване в интернет, аз само нея ползвам. Изключително удобна от гледна точка на това, че я зареждаш само с необходимата сума, освен това няма такса., но все пак трябва да имаш сметка в ДСК. Аз от години само такава ползвам за интернет разплащания.

# 641
  • До сърцето...
  • Мнения: 5 232
ДСК предлагат виртуални дебитни за пазаруване в интернет....

Не всички сайтове я приемат, да не говорим за хотели. Аз я ползвам постоянно и се сблъсквам с тези особености.

# 642
  • Мнения: 3 063
Здравейте! Тъй като Уиз спират полета до Нюрнберг от м. ноември, знаете ли дали ще го възстановят по-късно или ще го поеме друга компания?

# 643
  • Мнения: 1 296
ДСК предлагат виртуални дебитни за пазаруване в интернет....

Не всички сайтове я приемат, да не говорим за хотели. Аз я ползвам постоянно и се сблъсквам с тези особености.
Напротив, възприема се като кредитна, не ми е отказвана.

# 644
  • Русе
  • Мнения: 2 156
ДСК предлагат виртуални дебитни за пазаруване в интернет....

Не всички сайтове я приемат, да не говорим за хотели. Аз я ползвам постоянно и се сблъсквам с тези особености.
Напротив, възприема се като кредитна, не ми е отказвана.
Никога не съм имала проблем, независимо какво плащам. Просто я отбелязвам като виза кредитна и даже такси не се начисляват.

Общи условия

Активация на акаунт