Томболи, игри, конкурси, награди и подаръци - 69 - декември 2017

  • 142 915
  • 1 972
  •   1
Отговори
# 1 890
  • Сандански
  • Мнения: 1 699
Да кажа и аз Simple Smile
Аз мечтано от две години беше тази качването на платформата от кока кола, това беше най голямото и най - хубавото досега. Има и др. значителни неща за мен. Blush

# 1 891
  • Мнения: 36 680
И моята най-безполезна награда е дънкерът от Орео, но те пък ги даваха общо взето срещу нищо, а и аз ги раздадох на деца (не помня колко ми бяха - 4-5). Оставих си един за спомен - още се подмята по мебелите... Simple Smile

Последна редакция: сб, 30 дек 2017, 11:14 от Petia Ivailova

# 1 892
  • Мнения: 2 590
Аз съм само с две награди за цялата година, едната е на Дав от форума, а другата на Ейвън от календара, която още не е пристигнала, нямам и втори мейл. Явно съм карък, като чета какви награди печелите. Дано новата година е късметлийска за всички.

# 1 893
  • София
  • Мнения: 6 189
Аз имам раница от Спаркс, смарт часовник от Сникърс (който се развали, а детето е изхвърлило документите) и комплекта на Дав от форума. Раницата още не съм я получила. Най- много регистрирам в Спаркс, просто защото пия кОла ежедневно.

# 1 894
  • Мнения: 11 765
Печеливши от коледната томбола "100 коледни награди" - https://www.facebook.com/DinersClubBulgaria/app/126231547426086/?app_data=%7B%7D

Скрит текст:
Допълнително ще се уточним с печелифшите за офис за получаване на наградата.

5 бр. Коледни еленчета, прегърнали поларено одеалце.
Бистра Русева
Kamelia Petrova
Diana Tsatsova
Зоя Мончева
Семейство Николови

10 бр. Чадъри UNGARO
Eleonora Nikolova
Александра Трифонова
Сиси Георгиева
Stefka Vankova
Mariela Bobokova-Vergine
Mariya Tasheva
Ivaylo Donchev
Маги Борисова
Ivailo Filev
Denitsa Sotirova

15 бр. Поларени одеала
Vasko Sotirov
Irina Pavlova
Milena Krasteva
Vladimir Stamboliev
Tatyana Antonova
Дени Руменова
Пламен Василев
Anii Georgieva
Бети Генадиева
Симона Йорданова
К. Ангелова
Svetoslava Gavrailova
Diana Koleva
Стела Тодорова
Georgi Kostov

20 Термоса
Galia Gavrilova
Dia Coneva
Ралица Баева
Lubomir Krustev
Dia Coneva
Daniela Radulova
Nadejda Dimitrova
Росица Димитрова
Vanq SP
Nadya Ivanova
Evgeni Nikolaev
Galina Ivanova
Dimitar Djekov
Иван Димитров
Nataliq Dimova
Пенко Станев
Kriss Antonova
Милен Миланов
Diana Ivanova
Христина Петкова

20 Термо чаши
Tanev Valio
Katya Kaymakanova
Cvetanka Radeva
Искра Георгиева
Diana Tsatsova
Петя Петрова
Маргарита Първанова
Петя Цанкова
Eli Dimitrova
Анета Горева
Cvetelina Grigorova
Изабела Варсано
Нели Мътарова
Цветелина Цветанова
Венцислав Коев
Evgeni Nikolaev
Никола Николов
Maria Krasteva
Пламен Василев
Борислав Иванов

30 бр. Раници
Христина Ивелин
Marina Mashkova
Ивайло Дияна Иванови
Ivan Iliev
Димитър Рангелов
Aneliq Nikolova
Nadejda Dimitrova
Boyko Boychev
Катя И.
Rumyana Todorova
Росица Кирилова
Daniela Chinova
Snejinka Bratovanova
Inj Plamena Petrova
Димитър Илиев
Николай Гетов
Таня Дочева
Малина Димитрова
Tania Stoilova
Emi Kuneva
Angelina Marcelo
Мери Георгиева
Emil Lazarov
Hristina Petrova
Димитър Димитров
Danail Zhelyazkov
Mira Tiholoff
Petia Gospodinova
Нейко Решовски
Рени Балджиева

допълнително ще се уточним с печелифшите за офис за получаване на наградата.

# 1 895
  • Мнения: 6 551
На Престиж играта с кодовете приключи ли? Не виждам печелившите на сайта им

# 1 896
  • Мнения: 2 582
На Престиж играта с кодовете приключи ли? Не виждам печелившите на сайта им
Има ги току що ги видях

# 1 897
  • Мнения: 858
Най-странната награда тази година ми бяха дънкерите от Орео. Само един оставих, другите ги подарих. Борех се за чаша, но само дънкери уцелвах - все пак си ги заявях Simple Smile Като, че ли най-много кодове съм регистрирала в Престиж - вкъщи ги ядат. За сега от тях нищичко не съм спечелила. Поне вафли да бях взела Simple Smile Здраве да е. Весело посрещане на Нова година. Много късмет през 2018 на всички и повече награди. Simple Smile

# 1 898
  • София
  • Мнения: 23 070

Взех си ги, разгеле. Тениската наистина е голяма, но изглежда хубава.

# 1 899
  • Мнения: 2 618

Взех си ги, разгеле. Тениската наистина е голяма, но изглежда хубава.
На нашата пише 5/6 г, првдполагам, че ще се посвие на 60°

# 1 900
  • SF
  • Мнения: 21 447
Аз много малко ви следих и си имам само комплект от DOVE от игра в бг мама.
Следващата година ще съм по-редовна при вас, защото е весело.

От играта на Нивеа, в сайта Trybe, нито спечелих нито разбрах колко регистрации трябва да направя. Попълвах задължителни полета, после ми казаха, че профилът ми е попълнен само на 30%, допопълвах и незадължителните, докато ги направя 100. Мейли не получавах, казваха ми да натискам бутон "опитай", не го виждах,... същата каша и с Ейвън - оставало още една стъпка до завършване на регистрацията ми и така всеки ден. Може би съм много тъпа. Тук печелихте и от Нивеа, и от Ейвън, а аз не можах даже да разбера къде да натискам и какво да опитвам. Така и с Дайкин. На страницата им виждам само имена на спечелили за първа седмица, за друга седмица, а как се играе на играта им, не разбрах. Но шапка и джапанки не ме интересуват. Повече ми се искаше кремче от Ейвън да спечеля, защото така и така си купувам тези за ръце на Ейвън.

# 1 901
  • Мнения: X
Тази сутрин ми пристигнаха новите дневници за домакинския панел–с каталог за 2018г, въпросник и  разните му там пликове, заявки и декларации. Т.е. изпратени са, по-скоро е въпрос на организация от страна на куриерите, да ви ги донесат. И да питам нещо, ако сте наясно. С последното писмо си заявих едни неща от каталога, едното от които сандвич преса, но ми подариха същата за Коледа и  сега се чудя, дали да се пробвам да им звънна, да ми я заменят с нещо друго– и без това  ги пращат със закъснение.....?!?

# 1 902
  • Мнения: X
Тази сутрин ми пристигнаха новите дневници за домакинския панел–с каталог за 2018г, въпросник и  разните му там пликове, заявки и декларации. Т.е. изпратени са, по-скоро е въпрос на организация от страна на куриерите, да ви ги донесат. И да питам нещо, ако сте наясно. С последното писмо си заявих едни неща от каталога, едното от които сандвич преса, но ми подариха същата за Коледа и  сега се чудя, дали да се пробвам да им звънна, да ми я заменят с нещо друго– и без това  ги пращат със закъснение.....?!?
За какво се отнася този домакински панел? Може и на лични.

Иначе тениската може и да се свие, нз. Аз моите дрехи в пералнята само ги разтягам. 😂

# 1 903
  • Мнения: X
Домакинския панел са дневници за покупките в домакинството, които се попълват ежедневно и се пращат на всеки две седмици по пощата. Те ти изпращат дневниците и пликовете, а самото попълване отнема няколко минутки/ като свикнеш, се прави почти механично/. Не се записва всичко което купувате. Само някои групи продукти. И срещу това се получават точки, които можеш да обменяш с/у подаръци. Ако някой има желание да го препоръчам, да ми пише на ЛС. Искат се лични данни и наистина да ви се занимава.

# 1 904
  • Сандански
  • Мнения: 1 699
На Престиж наградите вафли свършиха, кой ял - ял другата година пак. Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт