Томболи, игри, конкурси, награди и подаръци - 69 - декември 2017

  • 143 011
  • 1 972
  •   1
Отговори
# 1 875
  • Велико Търново
  • Мнения: 2 634
Моята най-голяма награда е уикенд за двама в Аспен Ризорт край Разлог с две нощувки, закуски, вечери и ползване на безплатни СПА процедури. Тя беше от фейсбук игра на едно радио но не помня кое точно. Иначе имам спечелени по големи награди тази година тостер от Ръсел Хобс и Сак на Уилямс Рено от играта на Рексона в Лидл.

# 1 876
  • Мнения: 3 816
Ако искате може и направим класация за най-лоша и най-неизползваема награда.
Моите номер 1 са спечелена почивка в гадна къща за гости с груби собственици,спечелен ваучер за фризьор който ми направи косата искрящо червена като го помолих само да не е червена,билети за глупав филм който напуснах по средата.А най-дребна награда-0,20 гр луканка от Тандем,1 брой счупен сок от Гранини,подложки за бира и ония глупости на якобс-шейкъра и бъркалката дето за нищо не стават.

# 1 877
  • София
  • Мнения: 23 173
Ани, кой е бил филмът?  Simple Smile

За най-лоша награда не знам.  Thinking Ама почти не ползвам колонката от ментина, тези дето нищо не бяха спечелили от там, ще ме бият сигурно.  Whistling Laughing Laughing

Също така мога да кажа коя награда най-много исках, но не спечелих - ексурзия от Кока Кола, дано и догодина има.

Имам смс от спиди, дано като отида наистина да е там наградата.  Laughing

# 1 878
  • у нас
  • Мнения: 5 743
Понеже ми е скучно  едно въпросче - Време е за равносметка -  Коя е най - голямата Ви награда тази година? Коя игра харесахте най - много през годината? Simple Smile

А ти няма ли да споделиш?

# 1 879
  • Мнения: 4 842
За бяла карта ако нямате 21 и веднага ви затварят. Изпитано. Обичам, когато съм на 17 Heart Eyes

# 1 880
  • София
  • Мнения: 23 173
За бяла карта ако нямате 21 и веднага ви затварят. Изпитано. Обичам, когато съм на 17 Heart Eyes

Ще лъжем, ако трябва за годините, само да не ни занимават.  Laughing

# 1 881
  • Мнения: 3 816
Филма беше Секс академия по-глупаво нещо не бях гледала-само реклами и глупашки шегички.

# 1 882
  • София
  • Мнения: 23 173
Той български ли беше? Гледала съм трейлър май.

Аз само веднъж съм печелила билети за кино от тв 7 за премиерата на " Корпус за бързо реагиране", беше много готино. Всички актьори бяха там, снимахме се, че после бяха и в нашата зала даже.  Simple Smile

# 1 883
  • Мнения: 4 842
За бяла карта ако нямате 21 и веднага ви затварят. Изпитано. Обичам, когато съм на 17 Heart Eyes

Ще лъжем, ако трябва за годините, само да не ни занимават.  Laughing

Че кой лъже? Аз наидтина съм на 17


По душа Stuck Out Tongue Winking Eye

# 1 884
  • София
  • Мнения: 23 173
За бяла карта ако нямате 21 и веднага ви затварят. Изпитано. Обичам, когато съм на 17 Heart Eyes

Ще лъжем, ако трябва за годините, само да не ни занимават.  Laughing

Че кой лъже? Аз наидтина съм на 17

По душа Stuck Out Tongue Winking Eye

Ааа, не говорех за теб, аз бих излъгала примерно, ако знам, че ще ги накарам да млъкнат.   Crazy

# 1 885
  • София
  • Мнения: 14 932
Ани, кой е бил филмът?  Simple Smile

За най-лоша награда не знам.  Thinking Ама почти не ползвам колонката от ментина, тези дето нищо не бяха спечелили от там, ще ме бият сигурно.  Whistling Laughing Laughing

Също така мога да кажа коя награда най-много исках, но не спечелих - ексурзия от Кока Кола, дано и догодина има.

Имам смс от спиди, дано като отида наистина да е там наградата.  Laughing

Щом си получила смс, значи наистина е офиса им. Направо ти завиждам, скъсаха ми нервите тези от спиди - раницата стои десети ден в склада им и не могат да кажат защо не я товарят. Ще премина и в новата година с неполучена награда, а детето толкова я чакаше да ходи на тренировки с нея.

# 1 886
  • София
  • Мнения: 23 173
Колко пъти съм получавала смс и пратката не е била там, не смея да се радвам изобщо.  Laughing

# 1 887
  • Мнения: 2 014
На мен пък като ми се обадят отнякъде и не искам да говоря, им казвам, че в момента не мога да говоря, да се обадят по-късно. Много рядко звънят повторно или ако го направят, аз вече знам за какво ме търсят и не вдигам, и така всичко приключва. Изпитан метод!
Моята най-голяма награда беше смарт часовник и четка за зъби, желани награди. Най-непотребни, дънкер, или както се казваше и картонените тонколонки на Чупа Чупс.
Още се боря с Престиж, моите момчета купиха цяла кутия вафли с кодове.

# 1 888
  • Мнения: 3 816
Вече са ясни и големите победители от коледния календар на Avon. Късметлийките са: Мариана Николова, Гергана Александрова и Даниела Левтерова.

# 1 889
  • Стара Загора
  • Мнения: 885
Здравейте и честито на коледните награди на всички!
https://www.facebook.com/lafka.bg/photos/a.665207696915135.10737 … ype=3&theater
Моята най-голяма награда беше Дрон DJI Spark от Lafka. В техния конкурс с предизвикателства Summer & fun участвах случайно, понеже има такава до работното ми място и ми беше удобно всеки ден да снимам. Предполагах, че може да спечеля от малките награди (селфи стик или преносима батерия) , докато един ден не отворих сайта им и видях ,че печеля голямата седмична награда . А за него ме е срам да си призная, че от лятото до сега не ми е останало време да се занимая с него, понеже то си е специфична техника и си трябва определено четене и да му обърнеш внимание.
Пожелавам ви весело изпращане на 2017г. и шеметно посрещане на новата 2018г - да бъде изпълнена с много здраве, късмет и награди безчет! Innocent
Nature Star2TadaChampagne

Общи условия

Активация на акаунт