Инфрачервена ултразвукова преса от Алиекспрес

  • 4 917
  • 23
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 13
Тази седмица пристигна и моята инфрачервена преса от китай, супер е , много съм доволна

# 16
  • Мнения: 790
Повтаряте ли няколко пъти един кичур или го минавате само по веднъж? Аз я ползвам 1 път седмично вече повече от месец и смея да твърдя, че виждам резултат. Дори и няколко приятелки ми казаха, че косата ми е станала по-жива и блестяща. Ама моята си беше много зле Simple Smile

# 17
  • Варна
  • Мнения: 7 715
 Всеки кичур минавам по 5 пъти бавно/открадната технология от салон/. Ползвам  веднъж седмично с маслен хидратиращ преуош и ако не ме мързи с маска. Разлика определено има. Горния ми сух пласт изчезна  Laughing.

# 18
  • Мнения: 268
Здравейте ,виждам че не е писано скоро,моля препоръчайте ми хубава инфрачервена преса от алиекспрес... аз не съм поръчвала техника до сега от там и малко се притеснявам Grinning , с какви маски/ масла я използвате?

# 19
  • Варна
  • Мнения: 7 715
 Ползвам я с всичко де що е маска и терапия само да не ме мързи  Laughing.  Моята е тази https://ru.aliexpress.com/item/Ultrasonic-Infrared-Hair-Care-Iro … 042311.0.0.vQ6SfR

 Върши си работата доволна съм.

# 20
  • Мнения: 525
Поръчах си пресата от линка. Косата ми е изрусявана,суха е доста,когато е мокра наподобява ластик... Та,четох за кератинова терапия. Намерих и в алито шампоан+ маска  без отмиване.Тоест маската се маже като боя на косата,изсушава се и се минава с тази преса. Някой правил ли го е?

# 21
  • Варна
  • Мнения: 7 715
 Нещо много важно.... Пресата работи само на МНОГО ВЛАЖНА КОСА! На суха нищо няма да направи. Един съвет...Не знам колко струва тая кератинова терапия от Али,но ето ви нещо бюджетно,марково от проверено място наистина работещо. https://www.zlatnaribka.com/olioseta-oro-del-marocco/oro-di-luce … epair-fluid-15-ml
 една ампула стига за 2 терапии и става и без терапевтична преса.
 

# 22
  • Мнения: 10
Ползвала съм бразил кератина/приятелка я има/. Разлика не намирам честно казано. Върл китаец си е и тя само дето е тройно по-скъпа.
 Фризьорката ми има тая от бютиексперт..ами изглежда и работи точно като моята-аз разлика не намирам,а смя да твърдя че съм доста в час на тема професионална грижа за косата.

а тези преси стават ли и за изправяне или са единствено за терапии

# 23
  • Варна
  • Мнения: 7 715
Не не стават за изправяне. Това са студени преси.
Комбинирани преси за изправяне и терапии са тия на Исо бюти,на които температурния диапазон е от 60гр. Те от своя страна обаче не са точно терапевтични. При тях се ползва ниската температура за секторно загряване на  косата с продукт.

Общи условия

Активация на акаунт